Seznam týmů, 5. liga, skupina I

Tým Barvy dresů
Team Motivated !!!nehrají !!!
Úžas 1. FFS žluto-černá, světle modrá
s.Oliver A bílá, červená
KTB B červená, zelená
Ukradený širáci bílá, modrá
Vozovna Hloubětín B bílá, červená
River lejt B modro-černá, černá
Sokol V.-Notorax A zeleno-bílá, červená
Bamboocha City modrá
My fialová
Bruchos HFC oranžová, bílá
Debakl FC žlutá, zelená

Rozpis zápasů, 5. liga, skupina I

Utkání Datum Čas Hřiště
Mys.Oliver A Po 1.4. 18:30 HOSTI
River lejt BVozovna Hloubětín B Po 1.4. 18:45 P2
Debakl FCTeam Motivated Po 1.4. 18:45 ZAK
Bruchos HFCÚžas 1. FFS Ne 19.5. 12:30 HANSP
Sokol V.-Notorax AUkradený širáci Ne 19.5. 15:00 ZAK
Bamboocha CityKTB B Ne 19.5. 20:00 NOVOB
Utkání Datum Čas Hřiště
Team MotivatedVozovna Hloubětín B Ne 7.4. 12:15 BECH
KTB BSokol V.-Notorax A Ne 7.4. 15:00 ZAK
Úžas 1. FFSMy Ne 7.4. 17:30 DEKAN
Ukradený širáciRiver lejt B Ne 7.4. 17:30 KBELY
Debakl FCBruchos HFC Ne 7.4. 18:45 ZAK
s.Oliver ABamboocha City Ne 7.4. 18:45 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
Bruchos HFCTeam Motivated Ne 14.4. 12:30 HANSP
Sokol V.-Notorax As.Oliver A Ne 14.4. 15:00 ZAK
River lejt BKTB B Ne 14.4. 16:15 P3
Vozovna Hloubětín BUkradený širáci Ne 14.4. 17:30 KBELY
MyDebakl FC Ne 14.4. 18:45 ZAK
Bamboocha CityÚžas 1. FFS Ne 14.4. 20:00 NOVOB
Utkání Datum Čas Hřiště
Bruchos HFCMy Ne 21.4. 12:30 HANSP
KTB BVozovna Hloubětín B Ne 21.4. 16:15 P3
Úžas 1. FFSSokol V.-Notorax A Ne 21.4. 17:30 DEKAN
Team MotivatedUkradený širáci Ne 21.4. 17:30 SCBEC
Debakl FCBamboocha City Ne 21.4. 18:45 ZAK
s.Oliver ARiver lejt B Ne 21.4. 18:45 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
Sokol V.-Notorax ADebakl FC Ne 28.4. 15:00 ZAK
River lejt BÚžas 1. FFS Ne 28.4. 17:30 DEKAN
MyTeam Motivated Ne 28.4. 17:30 SCBEC
Ukradený širáciKTB B Ne 28.4. 18:45 KBELY
Vozovna Hloubětín Bs.Oliver A Ne 28.4. 18:45 ZABEH
Bamboocha CityBruchos HFC Ne 28.4. 20:00 NOVOB
Utkání Datum Čas Hřiště
Bruchos HFCSokol V.-Notorax A Ne 5.5. 12:30 HANSP
Úžas 1. FFSVozovna Hloubětín B Ne 5.5. 17:30 DEKAN
Debakl FCRiver lejt B Ne 5.5. 18:45 ZAK
s.Oliver AUkradený širáci Ne 5.5. 18:45 ZABEH
MyBamboocha City Ne 5.5. 20:00 NOVOB
Team MotivatedKTB B Ne 5.5. 20:30 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
River lejt BBruchos HFC Ne 12.5. 12:30 HANSP
Sokol V.-Notorax AMy Ne 12.5. 15:00 ZAK
Ukradený širáciÚžas 1. FFS Ne 12.5. 17:30 KBELY
KTB Bs.Oliver A Ne 12.5. 18:45 ZABEH
Vozovna Hloubětín BDebakl FC Ne 12.5. 18:45 ZAK
Bamboocha CityTeam Motivated Ne 12.5. 20:00 NOVOB
Utkání Datum Čas Hřiště
Bruchos HFCVozovna Hloubětín B Ne 26.5. 12:30 HANSP
MyRiver lejt B Ne 26.5. 13:45 P3
Úžas 1. FFSKTB B Ne 26.5. 17:30 DEKAN
Team Motivateds.Oliver A Ne 26.5. 17:30 SCBEC
Debakl FCUkradený širáci Ne 26.5. 18:45 ZAK
Bamboocha CitySokol V.-Notorax A Ne 26.5. 20:00 NOVOB
Utkání Datum Čas Hřiště
Ukradený širáciBruchos HFC Ne 2.6. 12:30 HANSP
Sokol V.-Notorax ATeam Motivated Ne 2.6. 15:00 ZAK
Vozovna Hloubětín BMy Ne 2.6. 16:15 P2
s.Oliver AÚžas 1. FFS Ne 2.6. 18:45 ZABEH
KTB BDebakl FC Ne 2.6. 18:45 ZAK
River lejt BBamboocha City Ne 2.6. 20:00 NOVOB
Utkání Datum Čas Hřiště
Bruchos HFCKTB B Ne 9.6. 12:30 HANSP
Sokol V.-Notorax ARiver lejt B Ne 9.6. 15:00 ZAK
Debakl FCs.Oliver A Ne 9.6. 18:45 ZAK
MyUkradený širáci Ne 9.6. 19:15 DABLI
Bamboocha CityVozovna Hloubětín B Ne 9.6. 20:00 NOVOB
Team MotivatedÚžas 1. FFS Ne 9.6. 20:30 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Úžas 1. FFSDebakl FC Ne 16.6. 18:45 ZAK
s.Oliver ABruchos HFC Ne 16.6. 18:45 HANSP
KTB BMy Ne 16.6. 18:45 ZABEH
Ukradený širáciBamboocha City Ne 16.6. 18:45 NOVOB
Vozovna Hloubětín BSokol V.-Notorax A Ne 16.6. 18:45 MIKU1
River lejt BTeam Motivated Ne 16.6. 18:45 SCBEC