So 30.3.13 11:15 BECH Divocí andělé One Team, One Dream   (HL8K)
So 30.3.13 12:30 BECH Bohnice United Pivnice U Zpěváčků   (HL7I)
So 6.4.13 13:45 HANSP Lobotomici Valícíse Kojoti   (HL8P)
So 6.4.13 15:00 HANSP Dejvický expres Tycho de Brahe FC A   (HL4E)

16. 6. 13 18:45 HANSP s.Oliver A Bruchos HFC 11. 7:3 (4:0)
Domácí byli jasně lepší, v první půli využili minimum ze svých šancí. Jakub Krebs, Petr Maleček
s.Oliver A Bruchos HFC
Václav Venclík – Patrik Böhm, Jan Čmolík, Petr Horák, Radek Matějka, Martin Valenta, Michal Zahrádka vs Tomáš Buchnar – Michal Bendl, Pavel Bendl, Filip Čabrádek, Martin Macháček, Petr Steinbauer, Petr Urban, David Valeš
17., 34., 55. Michal Zahrádka
17., 24., 33. Petr Horák
20. Martin Valenta
42. Filip Čabrádek
51. OG
60. Petr Steinbauer
9. 6. 13 12:30 HANSP Bruchos HFC KTB B 10. 1:7 (0:4)
Hosté vstřelili hned v první minutě branku a od té doby měli utkání jasně ve své režii. Domácí zaznamenali čestný gól pět minut před koncem, ale na vysokém vítězství hostů to nic neměnilo.
Bruchos HFC KTB B
Tomáš Buchnar – Michal Bendl, Pavel Bendl, Filip Čabrádek, Tomáš Němec, Petr Steinbauer, Petr Urban, Martin Vojíř vs Vojtěch Roubíček – Dominik Behan, Martin Halama, Daniel Hanžl, Petr Karlický, Tomáš Kavka, Roman Krsek, Roman Rameš, Jan Švára
55. Pavel Bendl 39 Petr Urban 1. Roman Krsek
14., 23., 46., 47. Daniel Hanžl
30. Dominik Behan
45. Martin Halama
23. Vojtěch Roubíček
2. 6. 13 12:30 HANSP Ukradený širáci Bruchos HFC 9. 1:1 (0:1)
Vyrovnané utkání, remíza je zaslouženým výsledkem. Pavel Pokorný, David Rek
Ukradený širáci Bruchos HFC
Petr Freiman – Ondřej Beneš, Miroslav Havlík, Tomáš Hazlbauer, Petr Kučera, Vladimír Novák, Miloslav Pokorný, Tomáš Svoboda vs Tomáš Buchnar – Michal Bendl, Pavel Bendl, Filip Čabrádek, Martin Macháček, Tomáš Renč, Petr Steinbauer, Petr Urban, David Valeš, Martin Vojíř
39. Tomáš Hazlbauer 59 Miroslav Havlík 21. Martin Macháček
26. 5. 13 12:30 HANSP Bruchos HFC Vozovna Hloubětín B 8. 2:5 (0:3)
Pohledné ale i vyhecované utkání se zaslouženou výhrou hostů. Filip Sobota, Matěj Havlík
Bruchos HFC Vozovna Hloubětín B
Tomáš Buchnar – Michal Bendl, Pavel Bendl, Filip Čabrádek, Martin Macháček, Tomáš Renč, Petr Steinbauer, Petr Urban, Martin Vojíř vs Robert Kopřiva – Jiří Brychta, Pavel Brychta, Filip Hladík, Václav Huček, Jan Přibyl, Tomáš Puss
42., 51. Petr Steinbauer 17. Jiří Brychta
20., 22., 60. Tomáš Puss
38. Filip Hladík
19. 5. 13 12:30 HANSP Bruchos HFC Úžas 1.FFS 1. 4:2 (2:1)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou domácích. Kratochvíl
Bruchos HFC Úžas 1.FFS
Tomáš Buchnar – Michal Bendl, Pavel Bendl, Filip Čabrádek, Tomáš Němec, Petr Urban, David Valeš, Martin Vojíř vs František Tůma – Jaroslav Holý, Pavel Krištůfek, Marek Rotbauer, Jan Šťovíček, Jan Šusta, Matyáš Verner
19. Tomáš Němec
23., 31. Martin Vojíř
35. Filip Čabrádek
9., 33. Jan Šťovíček
12. 5. 13 12:30 HANSP River lejt B Bruchos HFC 7. 3:3 (1:1)
Bojovné utkání, které skončilo zaslouženou remízou.
River lejt B Bruchos HFC
Jan Lőbl – Václav Bezděkovský, Jan Botlík, Tomáš Horčička, Adam Mayer, Ondřej Melena, Libor Novák, Tomáš Nulíček, Jiří Semotán, Jonáš Žantovský vs Tomáš Buchnar – Michal Bendl, Pavel Bendl, Filip Čabrádek, Adam Doležal, Martin Macháček, Petr Urban, Martin Vojíř
10. Filip Čabrádek
5. 5. 13 12:30 HANSP Bruchos HFC Sokol V.-Notorax A 6. 3:6 (3:3)
Hosté si vytvořili náskok o který přišli. Naštěstí pro ně se dokázali prosadit ještě v závěru. Klail
Bruchos HFC Sokol V.-Notorax A
Tomáš Buchnar – Michal Bendl, Pavel Bendl, Filip Čabrádek, Adam Doležal, Martin Macháček, Petr Urban, Martin Vojíř vs Roman Janda – Roman Artemuk, Ladislav Brázda, Petr Jambor, Roman Janda, Martin Kříž, Tibor Rezdovič, Daniel Vostřez
19., 22. Martin Macháček
20. Michal Bendl
12 Martin Vojíř 11., 15. Roman Artemuk
13., 51., 59. Tibor Rezdovič
50. Roman Janda
12. Martin Kříž
28. 4. 13 20:00 zzNOVOB Bamboocha City Bruchos HFC 5. 4:3 (2:1)
Pohodový zápas hraný v duchu fair play, ve kterém byli domácí po většinu času aktivnějším a lepším týmem. V zápase vynikal především obránce domácích Junek, který měl největší zásluhu na bezpečném vedení 4:1. V závěru utkání ale domácí polevili a i díky nedůslednosti NH utkání Junka povolili hostům lacino snížit na 4:3. V poslední minutě si hosté dokonce vypracovali i slušnou šanci na vyrovnání, ta ale zůstala nevyužita a vítězství si zaslouženě připsali domácí. Jan Weigl, Pavel Hradílek
Bamboocha City Bruchos HFC
Radek Lukeš – Dinh Hieu Duong, Jakub Horský, Michal Junek, Petr Junek, Petr Vondráček, Martin Zemánek vs Tomáš Buchnar – Michal Bendl, Pavel Bendl, Filip Čabrádek, Adam Doležal, Martin Macháček, Tomáš Renč, Petr Urban, David Valeš
14., 21. Michal Junek
35. Martin Zemánek
48. Petr Vondráček
6., 58. Petr Urban
54. Michal Bendl
29. Adam Doležal
21. 4. 13 12:30 HANSP Bruchos HFC My 4. 8:0 (2:0)
Velice pohledné utkání. Domácí měli po celý zápas mírnou převahu, ale výsledek je pro hosty příliš krutý. Michal Franc, František Podhorský
Bruchos HFC My
Martin Macháček – Pavel Bendl, Tomáš Buchnar, Filip Čabrádek, Adam Doležal, Petr Urban, Martin Vojíř vs Vojtěch Hündl – Tomáš Bělíček, Robert Grande, Karel Helman, Lukáš Porkert, Aleš Vaníček
10., 12., 55. Martin Vojíř
34., 58. Martin Macháček
37., 46. Pavel Bendl
52. Petr Urban
14. 4. 13 12:30 HANSP Bruchos HFC Team Motivated 3. 4:1 (2:0)
Hosté do čtyřicáté minuty drželi nadějný výsledek, pak ale domácí zpřesnili kombinaci a vyhráli.