Rozpis pískání, 6. liga, skupina A

Blaženka spiders

Út 9.4. 17:00 Děkanka DEKAN
Út 9.4. 18:15 Děkanka DEKAN
Út 14.5. 18:30 Hrabákova HRAB3
Út 14.5. 19:45 Hrabákova HRAB3
Pa 24.5. 18:00 Pražačka P3
Pa 24.5. 19:15 Pražačka P3

Dynamo R.U.M. A

Út 16.4. 18:00 Střešovice Tatran STRE
Út 16.4. 19:15 Střešovice Tatran STRE
Út 16.4. 20:30 Střešovice Tatran STRE
Út 7.5. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Út 7.5. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
Út 7.5. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB

F.C.K.

St 15.5. 17:30 Aritma ARIT
St 15.5. 18:45 Aritma ARIT
St 15.5. 20:00 Aritma ARIT
Út 28.5. 18:00 Střešovice Tatran STRE
Út 28.5. 19:15 Střešovice Tatran STRE
Út 28.5. 20:30 Střešovice Tatran STRE

Pirelli

Čt 16.5. 18:15 Mikulova MIKU3
Čt 16.5. 19:30 Mikulova MIKU3
Čt 16.5. 20:45 Mikulova MIKU3
Út 4.6. 18:00 Střešovice Tatran STRE
Út 4.6. 19:15 Střešovice Tatran STRE
Út 4.6. 20:30 Střešovice Tatran STRE

Senioři Praha A

Út 9.4. 18:00 Dolní Měcholupy SK DOLME
Út 9.4. 19:15 Dolní Měcholupy SK DOLME
Út 14.5. 18:30 Hrabákova HRAB2
Út 14.5. 19:45 Hrabákova HRAB2
Út 21.5. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Út 21.5. 19:15 Běchovice SC SCBEC

Alkohol Tea FC

St 22.5. 18:15 Mikulova MIKU2
St 22.5. 19:30 Mikulova MIKU2
St 22.5. 20:45 Mikulova MIKU2
Po 27.5. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Po 27.5. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
Po 27.5. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB

K.K.K.

St 29.5. 17:45 Záběhlice ZABEH
St 29.5. 19:00 Záběhlice ZABEH
St 29.5. 20:15 Záběhlice ZABEH
Čt 30.5. 18:15 Mikulova MIKU4
Čt 30.5. 19:30 Mikulova MIKU4
Čt 30.5. 20:45 Mikulova MIKU4

England United FC

Út 26.3. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Út 26.3. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Út 2.4. 18:15 Slivenec AFK SLIVE
Út 2.4. 19:30 Slivenec AFK SLIVE
Čt 2.5. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Čt 2.5. 20:30 Běchovice SC SCBEC

Orosený Paragraf

St 27.3. 17:00 Děkanka DEKAN
St 27.3. 18:15 Děkanka DEKAN
St 3.4. 18:00 Dolní Měcholupy SK DOLME
St 3.4. 19:15 Dolní Měcholupy SK DOLME
Po 6.5. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Po 6.5. 19:30 Hostivař SK HOSTI

RAF Jinonice

Po 1.4. 15:00 Děkanka DEKAN
Po 1.4. 16:15 Děkanka DEKAN
Po 1.4. 17:30 Děkanka DEKAN
St 1.5. 18:15 Mikulova MIKU2
St 1.5. 19:30 Mikulova MIKU2
St 1.5. 20:45 Mikulova MIKU2

Greenhorns FC

Út 2.4. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Út 2.4. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Út 30.4. 17:00 Děkanka DEKAN
Út 30.4. 18:15 Děkanka DEKAN
St 15.5. 18:00 Dolní Měcholupy SK DOLME
St 15.5. 19:15 Dolní Měcholupy SK DOLME

Pekárny United FC

Út 2.4. 19:30 Děkanka DEKAN
Út 2.4. 20:45 Děkanka DEKAN
Po 29.4. 18:00 Štěrboholy STER2
Po 29.4. 19:15 Štěrboholy STER2
Út 14.5. 19:30 Běchovice 2 BECH
Út 14.5. 20:45 Běchovice 2 BECH