Seznam týmů, 6. liga, skupina A

Tým Barvy dresů
Blaženka spiders modrá, žlutá
Dynamo R.U.M. A žlutá, zelená
F.C.K. červená, bílo-zelená
Pirelli červeno-černá, zeleno-bílá
Senioři Praha A tmavě modrá
Alkohol Tea FC červená
K.K.K. černo-bílá, černá
England United FC bílá, červená
Orosený Paragraf červená
RAF Jinonice šedá, červená
Greenhorns FC zelená
Pekárny United FC žluto-černá, červeno-modrá

Rozpis zápasů, 6. liga, skupina A

Utkání Datum Čas Hřiště
Dynamo R.U.M. APekárny United FC Po 25.3. 18:00 ZAK
F.C.K.Orosený Paragraf Po 25.3. 18:15 BECH
Alkohol Tea FCSenioři Praha A Po 25.3. 18:30 HRAB2
Blaženka spidersRAF Jinonice Po 25.3. 19:15 STER3
England United FCPirelli Po 25.3. 20:30 STER3
Greenhorns FCK.K.K. Út 26.3. 20:15 STOD
Utkání Datum Čas Hřiště
Pekárny United FCEngland United FC Po 8.4. 18:00 ZAK
Senioři Praha AK.K.K. Po 8.4. 18:30 HRAB2
PirelliF.C.K. Po 8.4. 19:15 STER3
RAF JinoniceDynamo R.U.M. A Po 8.4. 19:30 MIKU4
Alkohol Tea FCBlaženka spiders Po 8.4. 20:45 MIKU3
Orosený ParagrafGreenhorns FC Út 9.4. 20:15 STOD
Utkání Datum Čas Hřiště
England United FCRAF Jinonice Po 15.4. 17:00 BECH
F.C.K.Pekárny United FC Po 15.4. 18:00 ZAK
Dynamo R.U.M. AAlkohol Tea FC Po 15.4. 18:30 HRAB3
Blaženka spidersSenioři Praha A Po 15.4. 18:30 HRAB1
Greenhorns FCPirelli Út 16.4. 20:15 STOD
K.K.K.Orosený Paragraf Čt 18.4. 18:15 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Pekárny United FCGreenhorns FC Po 22.4. 18:00 ZAK
PirelliK.K.K. Po 22.4. 18:30 HRAB3
Senioři Praha AOrosený Paragraf Po 22.4. 18:30 HRAB1
Alkohol Tea FCEngland United FC Po 22.4. 19:15 STRE
RAF JinoniceF.C.K. Po 22.4. 19:30 BECH
Blaženka spidersDynamo R.U.M. A Út 23.4. 19:30 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Dynamo R.U.M. ASenioři Praha A Po 29.4. 18:30 HRAB2
K.K.K.Pekárny United FC Po 6.5. 18:00 ZAK
Greenhorns FCRAF Jinonice Út 7.5. 20:15 STOD
England United FCBlaženka spiders Út 7.5. 20:15 P2
F.C.K.Alkohol Tea FC Čt 9.5. 19:00 P2
Orosený ParagrafPirelli Po 17.6. 20:45 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Pekárny United FCOrosený Paragraf Po 13.5. 18:00 ZAK
Senioři Praha APirelli Po 13.5. 18:30 HRAB2
Blaženka spidersF.C.K. Po 13.5. 19:15 SCBEC
RAF JinoniceK.K.K. Po 13.5. 20:15 P3
Dynamo R.U.M. AEngland United FC Út 14.5. 17:00 BECH
Alkohol Tea FCGreenhorns FC Út 14.5. 20:15 STOD
Utkání Datum Čas Hřiště
England United FCSenioři Praha A Po 20.5. 18:30 HRAB2
F.C.K.Dynamo R.U.M. A Po 20.5. 19:30 BECH
PirelliPekárny United FC Po 20.5. 20:30 ZAK
Orosený ParagrafRAF Jinonice Po 20.5. 20:45 MIKU3
Greenhorns FCBlaženka spiders Út 21.5. 20:15 STOD
K.K.K.Alkohol Tea FC Čt 23.5. 20:15 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
England United FCF.C.K. Po 27.5. 18:00 ZAK
Senioři Praha APekárny United FC Po 27.5. 18:30 HRAB1
RAF JinonicePirelli Po 27.5. 19:30 DEKAN
Dynamo R.U.M. AGreenhorns FC Út 28.5. 20:15 STOD
Blaženka spidersK.K.K. Út 28.5. 20:15 P2
Alkohol Tea FCOrosený Paragraf Čt 30.5. 19:30 ARIT
Utkání Datum Čas Hřiště
Pekárny United FCRAF Jinonice Po 3.6. 18:00 ZAK
F.C.K.Senioři Praha A Po 3.6. 18:30 HRAB2
PirelliAlkohol Tea FC Po 3.6. 20:45 MIKU3
Orosený ParagrafBlaženka spiders Út 4.6. 19:45 HRAB2
K.K.K.Dynamo R.U.M. A Út 4.6. 19:45 HRAB1
Greenhorns FCEngland United FC Út 4.6. 20:15 STOD
Utkání Datum Čas Hřiště
Blaženka spidersPirelli Po 10.6. 18:00 STER2
Alkohol Tea FCPekárny United FC Po 10.6. 18:00 ZAK
Senioři Praha ARAF Jinonice Po 10.6. 18:30 HRAB1
Dynamo R.U.M. AOrosený Paragraf Út 11.6. 19:30 MIKU3
F.C.K.Greenhorns FC Út 11.6. 20:15 STOD
England United FCK.K.K. Út 11.6. 20:15 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Pekárny United FCBlaženka spiders Po 24.6. 18:00 ZAK
RAF JinoniceAlkohol Tea FC Po 24.6. 18:15 ARIT
PirelliDynamo R.U.M. A Po 24.6. 18:15 MIKU4
Orosený ParagrafEngland United FC Po 24.6. 18:15 P2
K.K.K.F.C.K. Po 24.6. 18:15 MIKU3
Greenhorns FCSenioři Praha A Po 24.6. 18:15 STOD