24. 6. 13 18:15 MIKU4 Pirelli Dynamo R.U.M. A 11. 3:4 (2:1)
František Jirsa – Jiří Drha, Adam Kořený, František Kučera, Jan Kučera, Martin Laube, Eduard Mráz, Ondřej Petroš, Marek Šetina vs Jaromír Havel – Jiří Feitl, Aleš Hanibal, Vladimír Kopecký, Pavel Lang, Jiří Ohainka, Michal Šelmeci, Roman Zdvořák
32. Aleš Hanibal
40. Jiří Feitl
49. Roman Zdvořák
11. 6. 13 19:30 MIKU3 Dynamo R.U.M. A Orosený Paragraf 10. 2:2 (0:0)
Po bezbrankovém 1.pol., šlo ve 2.půli Dynamo do 2gólového vedení, které velkou snahou OP srovnal.
Dynamo R.U.M. A Orosený Paragraf
Jaromír Havel – Jiří Feitl, Aleš Hanibal, Vladimír Kopecký, Pavel Lang, Jiří Ohainka, Michal Šelmeci, Roman Zdvořák vs Aleš Gola – Zdeněk Dítě, Martin Kouba, Ivo Kratěna, Jan Nohejl, Jaroslav Šimeček, Milan Vrchotka
41. Roman Zdvořák
42. Jiří Feitl
48. Zdeněk Dítě
53. OG
4. 6. 13 19:45 HRAB1 K.K.K. Dynamo R.U.M. A 9. 3:0 (1:0)
Vyrovnaný a férový zápas rozhodli kvalitní individuální výkony několika hráčů domácích. Zasloužená výhra domácího týmu. Tomáš Krábek, David Král
K.K.K. Dynamo R.U.M. A
Jan Koška – Petr Brabec, Stanislav Červený, Libor Jelen, Milan Melišík, Dejan Milinkovič, Miroslav Slanina, Michal Šmíd vs Jaromír Havel – Jiří Feitl, Aleš Hanibal, Tomáš Kafka, Vladimír Kopecký, Jiří Ohainka, Michal Šelmeci, Roman Zdvořák
10., 37. Stanislav Červený
59. Petr Brabec
28. 5. 13 20:15 STOD Dynamo R.U.M. A Greenhorns FC 8. 4:3 (3:2)
Domácí svého soupeře dokonale zaskočili 3 góly v rozmezí 3 minut a tak ve 12minutě byl stav 3:0. Hráči Greenhorns se však nevzdali, naopak zvýšili aktivitu směrem dpředu a již v 16´dali kontaktní branku. O 3minuty později skóroval hostující Zeman a vrátil tak svůj opět do zápasu. Vyrovnáno mohlo být na začátku 2.pol., to by ale hosté nesměli trefit tyč. Trest přišel o pár minut později, když parádní trefou zvyšoval Hanibal na 4:2. Už jen snížit na 4:3 dokázal Beneš. Kohout, Pavlíček
Dynamo R.U.M. A Greenhorns FC
Jaromír Havel – Jiří Feitl, Aleš Hanibal, Vladimír Kopecký, Pavel Lang, Jiří Ohainka, Michal Šelmeci, Roman Zdvořák vs Miroslav Nečas – Jiří Beneš, Tomáš Hajdušek, Jan Hájek, Jakub Melezínek, David Šimek, Jiří Snížek, Martin Vlček, Jiří Zeman
10., 12. Jiří Feitl
11. Michal Šelmeci
42. Aleš Hanibal
16. David Šimek
19. Jiří Zeman
56. Jiří Beneš
20. 5. 13 19:30 BECH F.C.K. Dynamo R.U.M. A 7. 5:0 (2:0)
Kratochvíl, Voldán
F.C.K. Dynamo R.U.M. A
Pavel Monhart – Daniel Hrubý, Matěj Kaplan, Pavel Machajdík, Tomáš Otta, Tomáš Princ, Martin Servus, Jiří Škorpil, Jaromír Šolc vs Jaromír Havel – Jiří Feitl, Aleš Hanibal, Vladimír Kopecký, Pavel Lang, Jiří Ohainka, Michal Šelmeci, Roman Zdvořák
10. Martin Servus
26., 50. Pavel Machajdík
33. Jiří Škorpil
41. Tomáš Princ
14. 5. 13 17:00 BECH Dynamo R.U.M. A England United FC 6. 0:7 (0:3)
Hosté od začátku dominovali utkání a jednoznačně vyhráli. Jan Louda
Dynamo R.U.M. A England United FC
Jaromír Havel – Jiří Feitl, Aleš Hanibal, Tomáš Kafka, Vladimír Kopecký, Pavel Lang, Jiří Ohainka, Michal Šelmeci, Radek Šmída, Roman Zdvořák vs Michal Nemček – Daniel Kvasnovský, Michal Lampír, Filip Němec, Jakub Nikodim, Petr Tancl
49 Jiří Ohainka 8. Jakub Nikodim
14., 23. Daniel Kvasnovský
36., 44., 47. Filip Němec
38. Michal Lampír
29. 4. 13 18:30 HRAB2 Dynamo R.U.M. A Senioři Praha A 5. 2:0 (1:0)
Dynamo vstřelilo v každém poločase po gólu a zaslouženě zvítězilo. Na rozdíl od Seniorů si dokázalo vypracovat několik pohledných akcí. Senioři hrozili závary po dlouhých autech do vápna, ale bez úspěchu. Čapla
Dynamo R.U.M. A Senioři Praha A
Jaromír Havel – Jiří Feitl, Aleš Hanibal, Tomáš Kafka, Vladimír Kopecký, Pavel Lang, Jiří Ohainka, Michal Šelmeci, Roman Zdvořák vs Roman Pekárek – Lukáš Holubec, Petr Kňap, Roman Kňap, Karel Koschin, Jan Legát, Jiří Musílek, Petr Pekárek, Michal Resler, Tomáš Svoboda, Jan Vlček
24. Jiří Feitl
45. Michal Šelmeci
23. 4. 13 19:30 BECH Blaženka spiders Dynamo R.U.M. A 4. 1:4 (0:1)
Dynamo zásluhou přesných centrů vstřelilo tři branky a zaslouženě zvítězilo. Kratochvíl
Blaženka spiders Dynamo R.U.M. A
Karel Masařík – Said Salim Hafidh, Václav Hlaváček, Jan Kalina, Marek Kotala, Radim Sedláček, Lukáš Vavrla vs Jaromír Havel – Jiří Feitl, Aleš Hanibal, Tomáš Kafka, Vladimír Kopecký, Pavel Lang, Jiří Ohainka, Michal Šelmeci
54. Karel Masařík 14., 33. Pavel Lang
32., 38. Michal Šelmeci
15. 4. 13 18:30 HRAB3 Dynamo R.U.M. A Alkohol Tea FC 3. 3:0 (0:0)
Zvítězil lepší tým. Voldán
Dynamo R.U.M. A Alkohol Tea FC
Jaromír Havel – Jiří Feitl, Aleš Hanibal, Michal Janoušek, Tomáš Kafka, Vladimír Kopecký, Pavel Lang, Jiří Ohainka, Michal Šelmeci, Roman Zdvořák vs Pavel Brabec – Jan Neuvirth, Jiří Neuwirth, Zdeněk Roubal, Stanislav Slušný, Martin Soška, Tomáš Václavík
31., 57. Vladimír Kopecký
60. Michal Šelmeci
8. 4. 13 19:30 MIKU4 RAF Jinonice Dynamo R.U.M. A 2. 5:2 (1:2)
Utkání dvou poločasů- 1. hosté lepší, ale jejich 2 branky z velkého tlaku byly málo. 2.půle domácí dali rychle 4 branky a o výsledku bylo rozhodnuto. Roman Kovařík, Tomáš Caizl
RAF Jinonice Dynamo R.U.M. A
Jiří Zach – Petr Brož, Petr Chudoba, Stanislav Holman, Ondřej Hoša, Pavel Kassl, Daniel Keřlík, Oldřich Kramár, David Krejdl, Jan Olbert vs Jaromír Havel – Jiří Feitl, Aleš Hanibal, Michal Janoušek, Tomáš Kafka, Vladimír Kopecký, Pavel Lang, Jiří Ohainka, Michal Šelmeci
13., 41., 56. Jan Olbert
33., 40. Oldřich Kramár
13 Petr Chudoba 8. Michal Janoušek
10. Vladimír Kopecký
25. 3. 13 18:00 ZAK Dynamo R.U.M. A Pekárny United FC 1. 0:7 (0:4)
Jednoznačné utkání. Pekárny byli lepší a hlavně od 5.minuty hráli v početní převaze po zranění soupeře a nemožnosti střídání. Domácí si zaslouží pochvalu za bojovnost a snahu o vstřelení aspoň čestného gólu, ovšem nebylo jim přáno. Hosté také spoustu šancí nevyužili. Kohout, Slaboch