St 15.5.13 17:30 ARIT Buran Buran SUP Flamengo FC SUP   (SVL2A)
St 15.5.13 18:45 ARIT Inter Mokušle Yellow Dildos A   (HL6E)
St 15.5.13 20:00 ARIT Válcovna plechu VET Blesk VK VET A   (VL4C)
Út 28.5.13 18:00 zzSTRE Gobi dezert Tvar VD   (HL8G)
Út 28.5.13 19:15 zzSTRE Tigers Kobylisy RL Executors United   (HL8G)
Út 28.5.13 20:30 zzSTRE Rarach FC Credit Praha FC   (HL8G)

24. 6. 13 18:15 MIKU3 K.K.K. F.C.K. 11. 1:1 (0:0)
Klidné utkání bez šancí, zasloužená remíza, i když F.C.K. byli po břevně v poslední minutě hodně blízko oběma bodům. Michal Žák, Pavel Vejvoda
K.K.K. F.C.K.
Jan Koška – Petr Brabec, Stanislav Červený, Libor Jelen, Dejan Milinkovič, Michal Šmíd vs Pavel Monhart – Milan Cibík, Daniel Hrubý, Pavel Machajdík, David Monhart, Tomáš Otta, Jan Sedlář, Jiří Škorpil
53. Petr Brabec 56. OG
11. 6. 13 20:15 STOD F.C.K. Greenhorns FC 10. 1:9 (1:4)
Prvních dvacet minut zcela vyrovnaný zápas. Poté ovšem úřadovali o záchranu hrající hosté a zaslouženě vyhráli. Jan Gerschon, Pavel Hořeňovský
F.C.K. Greenhorns FC
Pavel Monhart – Milan Cibík, Daniel Hrubý, Matěj Kaplan, Pavel Machajdík, Tomáš Otta vs Miroslav Nečas – Tomáš Hajdušek, Milan Hanousek, Jakub Melezínek, Jiří Snížek, Ondřej Švec, Martin Vlček, Jiří Zeman
6. Milan Cibík 7., 30., 32., 60. Tomáš Hajdušek
22., 44. Milan Hanousek
28. Jiří Zeman
54. Ondřej Švec
56. Jakub Melezínek
3. 6. 13 18:30 HRAB2 F.C.K. Senioři Praha A 9. 5:0 (2:0)
Poklidné utkání v režii vítězů, odpovídající panujícím teplotám. Jan Kupr, Martin Baitler
F.C.K. Senioři Praha A
Pavel Monhart – Milan Cibík, Daniel Hrubý, Pavel Machajdík, David Monhart, Tomáš Otta, Jan Sedlář, Jiří Škorpil, Jaromír Šolc vs Michal Resler – Lukáš Holubec, Petr Kňap, Roman Kňap, Karel Koschin, Tomáš Svoboda, Jan Vlček
2. Pavel Machajdík
15., 46. Milan Cibík
55. Jiří Škorpil
58. David Monhart
27. 5. 13 18:00 ZAK England United FC F.C.K. 8. 0:1 (0:0)
Bez gólů se vyhrávat nedá, a tak zvítězil tým, který aspoň jednu branku vstřelil. Jambor
England United FC F.C.K.
Michal Nemček – Daniel Kvasnovský, Michal Lampír, Jan Malý, Karel Michl, Jakub Nikodim, David Pomahač, Roman Staněk, Petr Tancl, David Tomek, Martin Vokál vs Pavel Monhart – Milan Cibík, Daniel Hrubý, Matěj Kaplan, David Monhart, Tomáš Otta, Tomáš Princ, Jiří Škorpil, Jaromír Šolc
59. Daniel Hrubý
20. 5. 13 19:30 BECH F.C.K. Dynamo R.U.M. A 7. 5:0 (2:0)
Kratochvíl, Voldán
F.C.K. Dynamo R.U.M. A
Pavel Monhart – Daniel Hrubý, Matěj Kaplan, Pavel Machajdík, Tomáš Otta, Tomáš Princ, Martin Servus, Jiří Škorpil, Jaromír Šolc vs Jaromír Havel – Jiří Feitl, Aleš Hanibal, Vladimír Kopecký, Pavel Lang, Jiří Ohainka, Michal Šelmeci, Roman Zdvořák
10. Martin Servus
26., 50. Pavel Machajdík
33. Jiří Škorpil
41. Tomáš Princ
13. 5. 13 19:15 SCBEC Blaženka spiders F.C.K. 6. 1:1 (0:0)
Výborné utkání, které mohli rozhodnout hráči F.C.K., ale 2 tyče a výborný výkon brankáře Sedláčka znamenaly remízu. Martin Průša, Richard Starý
Blaženka spiders F.C.K.
Radim Sedláček – Said Salim Hafidh, Václav Hlaváček, Marek Kotala, Ondřej Machů, Karel Masařík, Lukáš Vavrla vs Pavel Monhart – Daniel Hrubý, Matěj Kaplan, Pavel Machajdík, David Monhart, Tomáš Princ, Martin Servus, Jiří Škorpil, Jaromír Šolc
45. OG 36. Martin Servus
9. 5. 13 19:00 P2 F.C.K. Alkohol Tea FC 5. 2:3 (2:0)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou hostů. Šťástka
F.C.K. Alkohol Tea FC
Pavel Monhart – Daniel Hrubý, Matěj Kaplan, David Monhart, Tomáš Otta, Tomáš Princ, Jaromír Šolc vs Zdeněk Roubal – Jan Neuvirth, Kamil Nezval, Jan Procházka, Martin Soška, Tomáš Václavík
15., 20. Tomáš Princ 40., 54. Tomáš Václavík
59. Martin Soška
56. Jan Neuvirth
22. 4. 13 19:30 BECH RAF Jinonice F.C.K. 4. 0:4 (0:1)
Velmi klidné utkání až na hráče Jinonic č.2 Holmana. Jediná skvrna na férovém zápase. Obě mužstva si vytvořila spoustu šancí.
RAF Jinonice F.C.K.
Jiří Zach – Petr Brož, Petr Chudoba, Stanislav Holman, Ondřej Hoša, Pavel Kassl, Daniel Keřlík, David Krejdl vs Jan Sedlář – Milan Cibík, Daniel Hrubý, Pavel Machajdík, David Monhart, Pavel Monhart, Tomáš Otta, Martin Servus, Jaromír Šolc
29., 42., 50. Pavel Machajdík
55. Milan Cibík
15. 4. 13 18:00 ZAK F.C.K. Pekárny United FC 3. 2:2 (1:2)
Zápas byl velmi vyrovnaný. Bylo vidět spoustu šancí. Výteční byli oba brankáři. Konečný výsledek 2:2 byl velmi zasloužený pro obě mužstva.
F.C.K. Pekárny United FC
Pavel Monhart – Milan Cibík, Daniel Hrubý, Matěj Kaplan, David Monhart, Tomáš Otta, Jan Sedlář, Martin Servus vs Petr Slabý – Tomáš Konya, Martin Kosík, David Kroutil, Petr Morávek, Michal Nešetřil, Tomáš Nytra, Zdeněk Rychtář, David Šturma, Jan Yousif
25. Matěj Kaplan
50. David Monhart
10. Petr Morávek
23. David Šturma
8. 4. 13 19:15 STER3 Pirelli F.C.K. 2. 2:3 (2:1)
Tým Pirelli dobře začal,vedl už 2:0, FCK do poločasu snížili a 2.poločas svého soupeře přehrávali a zaslouženě zvítězili. Zbyněk Mleziva, Tomáš Mleziva
Pirelli F.C.K.
František Kučera – David Culek, Jiří Drha, František Jirsa, Michal Kolářík, Adam Kořený, Ondřej Petroš, Marek Šetina vs Pavel Monhart – Milan Cibík, Daniel Hrubý, Matěj Kaplan, Tomáš Otta, Martin Servus, Jiří Škorpil, Jaromír Šolc
2., 12. Adam Kořený 15. Jiří Škorpil
40. Milan Cibík
49. Martin Servus
25. 3. 13 18:15 BECH F.C.K. Orosený Paragraf 1. 7:1 (3:1)
Delegovaný rozhodčí se nedostavil, po dohodě pískali zástupci obou týmů. Slušné a jednoznačné utkání.