Utkání jasně dominovali domácí. Patrik Hudec, Jan Laur
Miroslav Nečas – Jiří Beneš, Tomáš Hajdušek, Jakub Kšírl, Jakub Melezínek, Jiří Snížek, Ondřej Švec, Martin Vlček, Jiří Zeman vs Roman Pekárek – Petr Kňap, Roman Kňap, Karel Koschin, Tomáš Svoboda, Jan Vlček
20. Karel Koschin
34., 54. Jan Vlček
53. Tomáš Svoboda
11. 6. 13 20:15 STOD F.C.K. Greenhorns FC 10. 1:9 (1:4)
Prvních dvacet minut zcela vyrovnaný zápas. Poté ovšem úřadovali o záchranu hrající hosté a zaslouženě vyhráli. Jan Gerschon, Pavel Hořeňovský
F.C.K. Greenhorns FC
Pavel Monhart – Milan Cibík, Daniel Hrubý, Matěj Kaplan, Pavel Machajdík, Tomáš Otta vs Miroslav Nečas – Tomáš Hajdušek, Milan Hanousek, Jakub Melezínek, Jiří Snížek, Ondřej Švec, Martin Vlček, Jiří Zeman
6. Milan Cibík 7., 30., 32., 60. Tomáš Hajdušek
22., 44. Milan Hanousek
28. Jiří Zeman
54. Ondřej Švec
56. Jakub Melezínek
4. 6. 13 20:15 STOD Greenhorns FC England United FC 9. 1:4 (1:2)
Velmi rušné utkání s řadou šancí na obou stranách, kdy domácí svoje šance proměnit nedokázali narozdíl od hostujícího týmu, kde se střelecky prosadil Lampír. Jan Slavíček, Jaroslav Budín
Greenhorns FC England United FC
Miroslav Nečas – Tomáš Hajdušek, Jakub Melezínek, Jiří Snížek, Ondřej Švec, Martin Vlček, Jiří Zeman vs Michal Nemček – Daniel Kvasnovský, Michal Lampír, Jan Malý, Jakub Nikodim, Roman Staněk
30. Tomáš Hajdušek 4., 40., 53. Michal Lampír
28. Daniel Kvasnovský
28. 5. 13 20:15 STOD Dynamo R.U.M. A Greenhorns FC 8. 4:3 (3:2)
Domácí svého soupeře dokonale zaskočili 3 góly v rozmezí 3 minut a tak ve 12minutě byl stav 3:0. Hráči Greenhorns se však nevzdali, naopak zvýšili aktivitu směrem dpředu a již v 16´dali kontaktní branku. O 3minuty později skóroval hostující Zeman a vrátil tak svůj opět do zápasu. Vyrovnáno mohlo být na začátku 2.pol., to by ale hosté nesměli trefit tyč. Trest přišel o pár minut později, když parádní trefou zvyšoval Hanibal na 4:2. Už jen snížit na 4:3 dokázal Beneš. Kohout, Pavlíček
Dynamo R.U.M. A Greenhorns FC
Jaromír Havel – Jiří Feitl, Aleš Hanibal, Vladimír Kopecký, Pavel Lang, Jiří Ohainka, Michal Šelmeci, Roman Zdvořák vs Miroslav Nečas – Jiří Beneš, Tomáš Hajdušek, Jan Hájek, Jakub Melezínek, David Šimek, Jiří Snížek, Martin Vlček, Jiří Zeman
10., 12. Jiří Feitl
11. Michal Šelmeci
42. Aleš Hanibal
16. David Šimek
19. Jiří Zeman
56. Jiří Beneš
21. 5. 13 20:15 STOD Greenhorns FC Blaženka spiders 7. 2:6 (0:1)
V pohledném a čistě hraném utkání zvítězil lepší tým. Zápas dohráván za tmy. Jiří Stuchlík, Jan Fiedler
Greenhorns FC Blaženka spiders
Miroslav Nečas – Tomáš Hajdušek, Jan Hájek, Jakub Melezínek, David Šimek, Ondřej Švec, Martin Vlček, Jiří Zeman vs Radim Sedláček – Said Salim Hafidh, Václav Hlaváček, Ondřej Machů, Karel Masařík, Lukáš Vavrla
40., 42. Martin Vlček 5. Karel Masařík
33., 41., 45. Said Salim Hafidh
38., 56. Lukáš Vavrla
14. 5. 13 20:15 STOD Alkohol Tea FC Greenhorns FC 6. 1:1 (1:0)
Utkání v rychlém tempu, zvítězit mohli oba týmy, kdyby proměnili své šance. Zdeněk Zimovčák, Kratochvíl
Alkohol Tea FC Greenhorns FC
Jan Neuvirth – Kamil Nezval, Zdeněk Roubal, Stanislav Slušný, Martin Soška, Tomáš Václavík vs Ondřej Švec – Tomáš Hajdušek, Jan Hájek, Ondřej Hněvkovský, Miroslav Nečas, Jiří Snížek, Martin Vlček, Jiří Zeman
25. Tomáš Václavík 38. Jan Hájek
7. 5. 13 20:15 STOD Greenhorns FC RAF Jinonice 5. 3:1 (2:0)
Utkání dvou generací skončilo vítězstvím zelenáčů. Greenhorns se v úvodu lépe pohybovali a po pěkné kombinaci se ujali vedení. Po zbytek poločasu bylo utkání vyrovnané. Bohužel pro RAF těsně před poločasem namazal obránce hostů míč Hajduškovi a ten se nemýli. Když po obrátce stran prchl útočník GH a předložil před prázdnou branku Vlčkovi, zdálo se být rozhodnuto. Jenže domácí se dopustili nedovoleného zákroku ve vlastním vápně a soupeř penaltu proměnil. Poté vrhli Jinonice všechny síly do útoku, ale gól již nevstřelili. David Pecka, Pavel Strejček
Greenhorns FC RAF Jinonice
Miroslav Nečas – Tomáš Hajdušek, Jakub Melezínek, Jiří Snížek, Ondřej Švec, Martin Vlček, Jiří Zeman vs Jiří Zach – Petr Chudoba, Stanislav Holman, Pavel Kassl, Daniel Keřlík, David Krejdl, Jan Olbert
8., 27. Tomáš Hajdušek
33. Martin Vlček
46. Jan Olbert 16. Daniel Keřlík
22. 4. 13 18:00 ZAK Pekárny United FC Greenhorns FC 4. 0:2 (0:1)
Před zápasem se přehnala bouřka, což ovlivnilo podmínky na hřišti. Hřiště bylo podmáčené a to také bylo znát. Lépe se v zápasu ukázali hráči hostů. Za zápas dokázali dát dvě branky a domácí nedokázali odpovědět.
Pekárny United FC Greenhorns FC
Jan Formánek – Tomáš Konya, Martin Kosík, David Kroutil, Michal Nešetřil, Tomáš Nytra, Petr Slabý, David Šturma, Petr Švanda vs Miroslav Nečas – Jiří Beneš, Tomáš Hajdušek, Jiří Snížek, Ondřej Švec, Martin Vlček, Jiří Zeman
8. Tomáš Hajdušek
35. Ondřej Švec
16. 4. 13 20:15 STOD Greenhorns FC Pirelli 3. 2:3 (1:2)
Utkání hrané v rychlém tempu vyhrálo šťastnější mužstvo. Zdeněk Zimovčák, David Buřínský
Greenhorns FC Pirelli
Miroslav Nečas – Tomáš Hajdušek, Jan Hájek, Jakub Melezínek, Jiří Snížek, Ondřej Švec, Martin Vlček, Jiří Zeman vs František Kučera – David Culek, Jiří Drha, Miroslav Hajdu, František Jirsa, Michal Kolářík, Adam Kořený, Ondřej Petroš, Marek Šetina
4. Jakub Melezínek
45. Martin Vlček
20. Ondřej Petroš
27. Adam Kořený
40. Michal Kolářík
9. 4. 13 20:15 STOD Orosený Paragraf Greenhorns FC 2. 2:1 (1:1)
Utkání slabší kvality, ale hraném ve vysokém tempu. Domácí rozhodli z penalty. Pavel Matoušek, Michael Pokorný
Orosený Paragraf Greenhorns FC
Aleš Gola – Pavel Bret, Zdeněk Dítě, Jan Nohejl, Tomáš Probst, Jaroslav Šimeček, Milan Vrchotka vs Miroslav Nečas – Jiří Beneš, Tomáš Hajdušek, Jan Hájek, Jakub Melezínek, Jiří Snížek, Ondřej Švec, Martin Vlček, Jiří Zeman
25. Jaroslav Šimeček
35. Jan Nohejl
30. Tomáš Hajdušek
26. 3. 13 20:15 STOD Greenhorns FC K.K.K. 1. 5:2 (4:1)
Jan Hrubý, Miroslav Benkovský
Greenhorns FC K.K.K.
Miroslav Nečas – Jiří Beneš, Tomáš Hajdušek, Michal Kšírl, Jakub Melezínek, Jiří Snížek, Ondřej Švec, Martin Vlček, Jiří Zeman vs Jan Koška – Petr Brabec, Stanislav Červený, Vladmír Grendel, Ľubomír Krígovský, Milan Melišík, Miroslav Slanina, Michal Šmíd