10. 6. 13 18:30 HRAB1 Senioři Praha A RAF Jinonice 10. 2:1 (2:0)
Jinonice pouze ve 4+1 nestačili na v pohodě hrajícího soupeře. Kratochvíl
Petr Pekárek – Lukáš Holubec, Petr Kňap, Roman Kňap, Karel Koschin, Jan Legát, Jiří Musílek, Michal Resler, Jan Vlček vs Jiří Zach – Petr Chudoba, Stanislav Holman, Ondřej Hoša, Oldřich Kramár, Jan Olbert
22. Jan Legát
52. Ondřej Hoša
3. 6. 13 18:00 ZAK Pekárny United FC RAF Jinonice 9. 6:0 k.
27. 5. 13 19:30 DEKAN RAF Jinonice Pirelli 8. 3:1 (1:1)
Pohledné ale především bojovné utkání, kde vyhrál o něco lepší a důraznější tým. Rosenberger
RAF Jinonice Pirelli
Jiří Zach – Petr Chudoba, Stanislav Holman, Ondřej Hoša, Pavel Kassl, Oldřich Kramár, David Krejdl, Jan Olbert vs Marek Šetina – Jiří Drha, Miroslav Hajdu, František Kučera, Jan Kučera, Martin Laube, Eduard Mráz, Ondřej Petroš
3. Pavel Kassl
34., 59. Jan Olbert
50 Oldřich Kramár 28. OG 58. Martin Laube
20. 5. 13 20:45 MIKU3 Orosený Paragraf RAF Jinonice 7. 0:2 (0:0)
Hosté byli fotbalovějším týmem, branky však začali dávat až ve 2.pol. a zaslouženě zvítězili. Husák, Čapla M.
Orosený Paragraf RAF Jinonice
Aleš Gola – Pavel Bret, Zdeněk Dítě, Martin Kouba, Ivo Kratěna, Jan Nohejl, Milan Vrchotka, David Zdvořáček vs Jiří Zach – Petr Chudoba, Stanislav Holman, Daniel Keřlík, Oldřich Kramár, David Krejdl
54 Ivo Kratěna 39., 49. Stanislav Holman
13. 5. 13 20:15 P3 RAF Jinonice K.K.K. 6. 1:0 (1:0)
Oba týmy se na hřišti spíše trápily, hra byla bez ladu a skladu, vyhrát si nezasloužil nikdo. Nakonec rozhodla přesná střela Holmana, který zůstal nekrytý na levém křídle.
RAF Jinonice K.K.K.
Jiří Zach – Petr Chudoba, Stanislav Holman, Pavel Kassl, Daniel Keřlík, David Krejdl, Jan Olbert vs Dejan Milinkovič – Petr Brabec, Libor Jelen, Jan Koška, Milan Melišík, Miroslav Slanina, Michal Šmíd
22. Stanislav Holman
7. 5. 13 20:15 STOD Greenhorns FC RAF Jinonice 5. 3:1 (2:0)
Utkání dvou generací skončilo vítězstvím zelenáčů. Greenhorns se v úvodu lépe pohybovali a po pěkné kombinaci se ujali vedení. Po zbytek poločasu bylo utkání vyrovnané. Bohužel pro RAF těsně před poločasem namazal obránce hostů míč Hajduškovi a ten se nemýli. Když po obrátce stran prchl útočník GH a předložil před prázdnou branku Vlčkovi, zdálo se být rozhodnuto. Jenže domácí se dopustili nedovoleného zákroku ve vlastním vápně a soupeř penaltu proměnil. Poté vrhli Jinonice všechny síly do útoku, ale gól již nevstřelili. David Pecka, Pavel Strejček
Greenhorns FC RAF Jinonice
Miroslav Nečas – Tomáš Hajdušek, Jakub Melezínek, Jiří Snížek, Ondřej Švec, Martin Vlček, Jiří Zeman vs Jiří Zach – Petr Chudoba, Stanislav Holman, Pavel Kassl, Daniel Keřlík, David Krejdl, Jan Olbert
8., 27. Tomáš Hajdušek
33. Martin Vlček
46. Jan Olbert 16. Daniel Keřlík
22. 4. 13 19:30 BECH RAF Jinonice F.C.K. 4. 0:4 (0:1)
Velmi klidné utkání až na hráče Jinonic č.2 Holmana. Jediná skvrna na férovém zápase. Obě mužstva si vytvořila spoustu šancí.
RAF Jinonice F.C.K.
Jiří Zach – Petr Brož, Petr Chudoba, Stanislav Holman, Ondřej Hoša, Pavel Kassl, Daniel Keřlík, David Krejdl vs Jan Sedlář – Milan Cibík, Daniel Hrubý, Pavel Machajdík, David Monhart, Pavel Monhart, Tomáš Otta, Martin Servus, Jaromír Šolc
29., 42., 50. Pavel Machajdík
55. Milan Cibík
15. 4. 13 17:00 BECH England United FC RAF Jinonice 3. 2:2 (0:1)
Tým England byl v utkání lepší, ale často narážel na výborného brankáře Zacha. Martin Michl, Zdeněk Kopa
England United FC RAF Jinonice
David Pomahač – Jakub Nikodim, Roman Staněk, Petr Tancl, David Tomek, Martin Vokál vs Jiří ZachPetr Brož, Petr Chudoba, Stanislav Holman, Ondřej Hoša, Pavel Kassl, Daniel Keřlík, David Krejdl, Petr Lávička
43. Martin Vokál
57. Jakub Nikodim
27. Petr Chudoba
50. David Krejdl
8. 4. 13 19:30 MIKU4 RAF Jinonice Dynamo R.U.M. A 2. 5:2 (1:2)
Utkání dvou poločasů- 1. hosté lepší, ale jejich 2 branky z velkého tlaku byly málo. 2.půle domácí dali rychle 4 branky a o výsledku bylo rozhodnuto. Roman Kovařík, Tomáš Caizl
RAF Jinonice Dynamo R.U.M. A
Jiří Zach – Petr Brož, Petr Chudoba, Stanislav Holman, Ondřej Hoša, Pavel Kassl, Daniel Keřlík, Oldřich Kramár, David Krejdl, Jan Olbert vs Jaromír Havel – Jiří Feitl, Aleš Hanibal, Michal Janoušek, Tomáš Kafka, Vladimír Kopecký, Pavel Lang, Jiří Ohainka, Michal Šelmeci
13., 41., 56. Jan Olbert
33., 40. Oldřich Kramár
13 Petr Chudoba 8. Michal Janoušek
10. Vladimír Kopecký
25. 3. 13 19:15 STER3 Blaženka spiders RAF Jinonice 1. 0:2 (0:1)
Vyhrál šťastnější tým, domácí za stavu 0:0 netrefili 2x úplně odkrytou branku, a to později rozhodlo. Karel Rozhon, Marek Hála
Blaženka spiders RAF Jinonice
Radim Sedláček – Said Salim Hafidh, Václav Hlaváček, Jan Kalina, Marek Kotala, Karel Masařík, Lukáš Vavrla vs Jiří Zach – Petr Brož, Petr Chudoba, Stanislav Holman, Ondřej Hoša, Pavel Kassl, David Krejdl, Jan Olbert