Rozpis pískání, 6. liga, skupina B

Demínka A

Út 3.9. 19:00 Pražačka P1
Út 3.9. 20:15 Pražačka P1
St 4.9. 18:00 Dolní Měcholupy SK DOLME
St 4.9. 19:15 Dolní Měcholupy SK DOLME
Út 3.12. 19:00 Motorlet MOTO3
Út 3.12. 20:15 Motorlet MOTO3

Holešovice 1.FC

St 18.9. 18:00 Běchovice SC SCBEC
St 18.9. 19:15 Běchovice SC SCBEC
St 18.9. 20:30 Běchovice SC SCBEC
Čt 14.11. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Čt 14.11. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Čt 14.11. 20:45 Hostivař SK HOSTI

VŠSK MFF UK C

Út 3.9. 19:00 Motorlet MOTO1
Út 3.9. 20:15 Motorlet MOTO1
Út 12.11. 19:00 Pražačka P1
Út 12.11. 20:15 Pražačka P1

Spirit bar FC B

Út 8.10. 17:00 Hanspaulka HANSP
Út 8.10. 18:15 Hanspaulka HANSP
Út 8.10. 19:30 Hanspaulka HANSP
Út 5.11. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Út 5.11. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
Út 5.11. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB

J.R.Club B

Čt 5.9. 17:30 Novoborská CVČ NOVOB
Čt 5.9. 18:45 Novoborská CVČ NOVOB
Pa 6.9. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Pa 6.9. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Út 3.12. 19:00 Motorlet MOTO2
Út 3.12. 20:15 Motorlet MOTO2

Libeň SK

Čt 5.9. 17:00 Děkanka DEKAN
Čt 5.9. 18:15 Děkanka DEKAN
Po 9.9. 18:45 Tempo FC TEMPO
Po 9.9. 20:00 Tempo FC TEMPO
Út 3.12. 19:00 Motorlet MOTO1
Út 3.12. 20:15 Motorlet MOTO1

STS Chvojkovice - Brod

Út 3.9. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Út 3.9. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
Út 3.9. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB
Út 29.10. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Út 29.10. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
Út 29.10. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB

Paráda

Po 9.9. 17:45 Hrabákova HRAB3
Po 9.9. 19:00 Hrabákova HRAB3
Po 30.9. 17:45 Hrabákova HRAB2
Po 30.9. 19:00 Hrabákova HRAB2
Čt 3.10. 19:30 Děkanka DEKAN
Čt 3.10. 20:45 Děkanka DEKAN

Partizan Východ

Po 9.9. 17:45 Hrabákova HRAB1
Po 9.9. 19:00 Hrabákova HRAB1
Pa 25.10. 18:00 Pražačka P3
Pa 25.10. 19:15 Pražačka P3
Po 28.10. 16:15 Záběhlice ZABEH
Po 28.10. 17:30 Záběhlice ZABEH

Legends are back

Út 10.9. 19:00 Pražačka P2
Út 10.9. 20:15 Pražačka P2
Po 28.10. 13:45 Zákostelní ZAK
Po 28.10. 15:00 Zákostelní ZAK
Út 29.10. 19:00 Pražačka P1
Út 29.10. 20:15 Pražačka P1

Pavana AK

St 11.9. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
St 11.9. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB
Po 30.9. 17:45 Hrabákova HRAB1
Po 30.9. 19:00 Hrabákova HRAB1
Pa 4.10. 18:00 Pražačka P2
Pa 4.10. 19:15 Pražačka P2

Barclays

St 16.10. 18:15 Mikulova MIKU2
St 16.10. 19:30 Mikulova MIKU2
St 16.10. 20:45 Mikulova MIKU2
St 4.12. 18:15 Mikulova MIKU1
St 4.12. 19:30 Mikulova MIKU1
St 4.12. 20:45 Mikulova MIKU1