Rozpis pískání, 6. liga, skupina B

Demínka A

Pa 29.3. 18:00 Pražačka P2
Pa 29.3. 19:15 Pražačka P2
Út 16.4. 17:00 Kbely Spartak KBELY
Út 16.4. 18:15 Kbely Spartak KBELY
St 8.5. 18:00 Štěrboholy STER2
St 8.5. 19:15 Štěrboholy STER2

Holešovice 1.FC

Út 21.5. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Út 21.5. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
Út 21.5. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB
Čt 13.6. 18:15 Mikulova MIKU2
Čt 13.6. 19:30 Mikulova MIKU2
Čt 13.6. 20:45 Mikulova MIKU2

VŠSK MFF UK C

Po 8.4. 19:00 Pražačka P3
Po 8.4. 20:15 Pražačka P3
Čt 9.5. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Čt 9.5. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Út 21.5. 19:00 Pražačka P1
Út 21.5. 20:15 Pražačka P1

Spirit bar FC B

Út 26.3. 19:00 Pražačka P3
Út 26.3. 20:15 Pražačka P3
Út 9.4. 18:30 Hrabákova HRAB3
Út 9.4. 19:45 Hrabákova HRAB3
Út 7.5. 18:30 Hrabákova HRAB2
Út 7.5. 19:45 Hrabákova HRAB2

J.R.Club B

St 27.3. 19:00 Pražačka P1
St 27.3. 20:15 Pražačka P1
Pa 5.4. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
Pa 5.4. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB
Po 6.5. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Po 6.5. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB

Libeň SK

St 27.3. 19:00 Ďáblice SK DABLI
St 27.3. 20:15 Ďáblice SK DABLI
Čt 11.4. 17:00 Novoborská CVČ NOVOB
Čt 11.4. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Út 7.5. 19:30 Běchovice 2 BECH
Út 7.5. 20:45 Běchovice 2 BECH

STS Chvojkovice - Brod

Út 9.4. 18:00 Střešovice Tatran STRE
Út 9.4. 19:15 Střešovice Tatran STRE
Út 9.4. 20:30 Střešovice Tatran STRE
Po 6.5. 17:00 Hanspaulka HANSP
Po 6.5. 18:15 Hanspaulka HANSP
Po 6.5. 19:30 Hanspaulka HANSP

Paráda

Čt 11.4. 17:45 Stodůlky Sokol STOD
Čt 11.4. 19:00 Stodůlky Sokol STOD
Čt 11.4. 20:15 Stodůlky Sokol STOD
Po 6.5. 18:15 Běchovice 2 BECH
Po 6.5. 19:30 Běchovice 2 BECH
Po 6.5. 20:45 Běchovice 2 BECH

Partizan Východ

Pa 5.4. 18:00 Pražačka P2
Pa 5.4. 19:15 Pražačka P2
St 1.5. 18:30 Hrabákova HRAB3
St 1.5. 19:45 Hrabákova HRAB3
St 15.5. 19:00 Pražačka P2
St 15.5. 20:15 Pražačka P2

Legends are back

Út 23.4. 18:00 Střešovice Tatran STRE
Út 23.4. 19:15 Střešovice Tatran STRE
Út 23.4. 20:30 Střešovice Tatran STRE
Út 7.5. 18:15 Mikulova MIKU3
Út 7.5. 19:30 Mikulova MIKU3
Út 7.5. 20:45 Mikulova MIKU3

Pavana AK

St 1.5. 18:00 Štěrboholy STER2
St 1.5. 19:15 Štěrboholy STER2
St 1.5. 20:30 Štěrboholy STER2
St 8.5. 18:15 Mikulova MIKU3
St 8.5. 19:30 Mikulova MIKU3
St 8.5. 20:45 Mikulova MIKU3

Barclays

Pa 10.5. 17:45 Záběhlice ZABEH
Pa 10.5. 19:00 Záběhlice ZABEH
Pa 10.5. 20:15 Záběhlice ZABEH
Út 14.5. 18:00 Střešovice Tatran STRE
Út 14.5. 19:15 Střešovice Tatran STRE
Út 14.5. 20:30 Střešovice Tatran STRE