Seznam týmů, 6. liga, skupina B

Tým Barvy dresů
VŠSK MFF UK C červeno-modrá
STS Chvojkovice - Brod červeno-černá, oranžová
Spirit bar FC B červeno-černá, zelená
Pavana AK červená, modro-bílá
Partizan Východ žluto-černá
Paráda žlutá, fialová
Libeň SK modrá, červená
Legends are back modro-bílá, růžová
J.R.Club B modro-vínová
Holešovice 1.FC modrá, černá
Demínka A bílá, červená
Barclays bílá, modrá

Rozpis zápasů, 6. liga, skupina B

Utkání Datum Čas Hřiště
Legends are backPartizan Východ Po 25.3. 18:15 HOSTI
BarclaysVŠSK MFF UK C Po 25.3. 18:15 DEKAN
Holešovice 1.FCSpirit bar FC B Po 25.3. 19:00 P2
Demínka ASTS Chvojkovice - Brod Po 25.3. 19:30 MIKU2
J.R.Club BPavana AK Po 25.3. 20:15 DABLI
Libeň SKParáda Út 26.3. 18:30 HRAB3
Utkání Datum Čas Hřiště
BarclaysDemínka A Po 8.4. 18:15 DEKAN
Spirit bar FC BJ.R.Club B Po 8.4. 19:00 P2
Pavana AKLegends are back Po 8.4. 20:15 DABLI
VŠSK MFF UK CParáda St 10.4. 18:15 MIKU4
Partizan VýchodLibeň SK St 10.4. 18:30 HRAB2
STS Chvojkovice - BrodHolešovice 1.FC St 10.4. 19:15 STER3
Utkání Datum Čas Hřiště
Legends are backSpirit bar FC B Po 15.4. 18:15 HOSTI
Holešovice 1.FCBarclays Po 15.4. 18:15 DEKAN
Demínka AVŠSK MFF UK C Po 15.4. 19:30 MIKU2
Libeň SKPavana AK Po 15.4. 20:15 DABLI
ParádaPartizan Východ St 17.4. 17:00 ZARUB
J.R.Club BSTS Chvojkovice - Brod St 17.4. 18:30 HRAB3
Utkání Datum Čas Hřiště
BarclaysJ.R.Club B Po 22.4. 18:15 DEKAN
STS Chvojkovice - BrodLegends are back Po 22.4. 18:15 HOSTI
Spirit bar FC BLibeň SK Po 22.4. 19:00 P2
Demínka AHolešovice 1.FC Po 22.4. 19:30 MIKU1
Pavana AKParáda Po 22.4. 20:15 DABLI
VŠSK MFF UK CPartizan Východ St 24.4. 18:15 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Legends are backBarclays Po 29.4. 18:15 HOSTI
ParádaSpirit bar FC B Po 29.4. 19:00 P1
J.R.Club BDemínka A Po 29.4. 19:30 MIKU2
Partizan VýchodPavana AK Po 29.4. 20:15 DABLI
Libeň SKSTS Chvojkovice - Brod St 1.5. 18:15 NOVOB
Holešovice 1.FCVŠSK MFF UK C St 1.5. 20:30 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
BarclaysLibeň SK Po 6.5. 18:15 DEKAN
Spirit bar FC BPartizan Východ Po 6.5. 19:00 P2
Demínka ALegends are back Po 6.5. 19:30 MIKU2
VŠSK MFF UK CPavana AK Po 6.5. 20:15 DABLI
STS Chvojkovice - BrodParáda St 8.5. 19:00 ZABEH
Holešovice 1.FCJ.R.Club B St 8.5. 20:15 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
ParádaBarclays Po 20.5. 18:15 DEKAN
Legends are backHolešovice 1.FC Po 20.5. 18:15 HOSTI
Libeň SKDemínka A Po 20.5. 19:30 MIKU1
Pavana AKSpirit bar FC B Po 20.5. 20:15 DABLI
Partizan VýchodSTS Chvojkovice - Brod St 22.5. 19:30 ZARUB
J.R.Club BVŠSK MFF UK C St 22.5. 20:45 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
J.R.Club BLegends are back Po 27.5. 18:15 HOSTI
BarclaysPartizan Východ Po 27.5. 18:15 DEKAN
VŠSK MFF UK CSpirit bar FC B Po 27.5. 19:00 P2
Demínka AParáda Po 27.5. 19:30 MIKU2
STS Chvojkovice - BrodPavana AK Po 27.5. 20:15 DABLI
Holešovice 1.FCLibeň SK St 29.5. 18:15 KBELY
Utkání Datum Čas Hřiště
Legends are backVŠSK MFF UK C Po 3.6. 18:15 HOSTI
Spirit bar FC BSTS Chvojkovice - Brod Po 3.6. 19:00 P2
Partizan VýchodDemínka A Po 3.6. 19:30 MIKU1
Pavana AKBarclays Po 3.6. 20:15 DABLI
ParádaHolešovice 1.FC St 5.6. 20:30 STER2
Libeň SKJ.R.Club B St 5.6. 20:45 NOVOB
Utkání Datum Čas Hřiště
Legends are backLibeň SK Po 10.6. 18:15 HOSTI
BarclaysSpirit bar FC B Po 10.6. 18:15 DEKAN
Demínka APavana AK Po 10.6. 19:30 MIKU2
Holešovice 1.FCPartizan Východ St 12.6. 19:30 KBELY
J.R.Club BParáda St 12.6. 19:45 HRAB3
VŠSK MFF UK CSTS Chvojkovice - Brod St 12.6. 19:45 HRAB2
Utkání Datum Čas Hřiště
STS Chvojkovice - BrodBarclays Po 24.6. 18:15 DEKAN
Spirit bar FC BDemínka A Po 24.6. 18:15 P3
Pavana AKHolešovice 1.FC Po 24.6. 18:15 KBELY
ParádaLegends are back Po 24.6. 18:15 ZABEH
Libeň SKVŠSK MFF UK C Po 24.6. 18:15 P1
Partizan VýchodJ.R.Club B Po 24.6. 18:30 HRAB2