Pá 10.5.13 17:45 ZABEH Rebelové Lockál   (HL8J)
Pá 10.5.13 19:00 ZABEH Queens Park Club Borcibalona FC A   (HL2B)
Pá 10.5.13 20:15 ZABEH Podolka FC VET Tyran Saens 1.FC VET B   (VL4B)
Út 14.5.13 18:00 zzSTRE TIP IZOL - Homidlo KK Gobi dezert   (HL8G)
Út 14.5.13 19:15 zzSTRE Ministerstvo obrany Kalparta Kids   (HL8H)
Út 14.5.13 20:30 zzSTRE Purple Team AFK Rebelové   (HL8J)

24. 6. 13 18:15 DEKAN STS Chvojkovice - Brod Barclays 11. 0:3 (0:1)
Vyrovnané utkání odehrané v duchu fair play se šťastným koncem pro Barclays. Tomáš Voldán, Jan Mach
STS Chvojkovice - Brod Barclays
Miloslav Trpálek – Tomáš Barták, Martin Dlouhý, Jakub Hrubeš, Robert Kapek, Michal Opravil, Lukáš Trš, Jan Váňa vs Miloš Broulík – Alisher Abdurahmanov, Petr Dušek, Luboš Housa, Haitham Jassim, Cuong Nguyen Viet, Richard Šána, Pavel Štěpánek
15., 53. Alisher Abdurahmanov
58. Petr Dušek
10. 6. 13 18:15 DEKAN Barclays Spirit bar FC B 10. 2:1 (0:0)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou domácích. Šťástka
Barclays Spirit bar FC B
Miloš Broulík – Martin Augusta, Luboš Housa, Haitham Jassim, Tomáš Kunt, Richard Šána, Pavel Štěpánek, Amirihalingham Suganthan, Murat Tunaboylu vs Jaroslav Randáček – Václav Bělunek, Daniel Bitter, Luboš Chlouba, Pavel Kadlec, Václav Mojžíš, Petr Pěch, Rostislav Šefraný, David Soucha
33. Pavel Štěpánek
53. Luboš Housa
51 Miloš Broulík 37. David Soucha 47. David Soucha
3. 6. 13 20:15 DABLI Pavana AK A Barclays 9. 0:0 (0:0)
Celkem vyrovnané utkání k závěru trochu nervózní. Hosté dlouho drželi krok, i když hráli bez střídání. Roman Fiala, David Ledinský
Pavana AK A Barclays
Petr Zeman – Lukáš Hejtman, Petr Kardinál, Tomáš Kostorek, Marian Košutek, Vít Krutilek, Jan Popelka, Alexandr Runt, Pavel Slavičínský vs Miloš Broulík – Petr Dušek, Luboš Housa, Richard Šána, Pavel Štěpánek, Murat Tunaboylu
27. 5. 13 18:15 DEKAN Barclays Partizan Východ 8. 6:0 k.
Hosté se k utkání nedostavili. Ondřej Nový, Jan Zavadil
Barclays Partizan Východ
Miloš Broulík – Alisher Abdurahmanov, Petr Dušek, Luboš Housa, Haitham Jassim, Tomáš Kunt, Richard Šána, Amirihalingham Suganthan vs
20. 5. 13 18:15 DEKAN Paráda Barclays 7. 4:3 (1:1)
Domácí měli dobrý nástup do druhého poločasu a zdálo se, že v klidu zvítězí. V nervózním závěru však hosté mohutně dotahovali, ale k vyrovnání jim chyběl čas.
Paráda Barclays
Martin Mottl – Vojtěch Hněvkovský, Jakub Kašpar, Ondřej Losos, Lukáš Poór, Zbyšek Tržil, David Vaško, Tomáš Věchet, Petr Vorlíček vs Miloš Broulík – Alisher Abdurahmanov, Petr Dušek, Luboš Housa, Haitham Jassim, Tomáš Kunt, Cuong Nguyen Viet, Richard Šána
19. Ondřej Losos
32. Zbyšek Tržil
39., 43. David Vaško
57 Lukáš Poór 14. Alisher Abdurahmanov
51. Haitham Jassim
60. OG
6. 5. 13 18:15 DEKAN Barclays Libeň SK A 6. 8:1 (5:0)
Od začátku byl na hřišti jen jeden tým. Podle toho vypadá i výsledek. Daniel Smrčka, Miroslav Plessl
Barclays Libeň SK A
Miloš Broulík – Alisher Abdurahmanov, Petr Dušek, Luboš Housa, Haitham Jassim, Tomáš Kunt, Richard Šána, Murat Tunaboylu vs David Šváb – Pavel Čtvrtečka, Petr Harzer, Jaroslav Matějka, Martin Pivoňka, David Řezáč, Michal Řezáč, Roman Vlk
4., 13., 26. Luboš Housa
25. Alisher Abdurahmanov
30., 59. Murat Tunaboylu
32., 49. Haitham Jassim
53. Jaroslav Matějka
29. 4. 13 18:15 HOSTI Legends are back Barclays 5. 1:3 (1:1)
Utkání bylo vyrovnané. Zhruba ve 45.minutě se zranil gólman domácích, což ovlivnilo i konečný výsledek, protože byli nuceni hrát v nižším počtu. Jakub Mikunda, Marek Schuma
Legends are back Barclays
Tomáš Maxa – Josef Bešta, Vladimír Bešta, Jan Chaloupka, Petr Hozman, Tomáš Hradecký, Jiří Škalák, Karel Suchan vs Miloš Broulík – Petr Dušek, Luboš Housa, Haitham Jassim, Tomáš Kunt, Richard Šána, Amirihalingham Suganthan, Murat Tunaboylu
27. Tomáš Maxa 51 Tomáš Maxa 30., 48. Haitham Jassim
49. Tomáš Kunt
22. 4. 13 18:15 DEKAN Barclays J.R.Club B 4. 2:4 (0:2)
Velký boj na malém prostoru rozhodli přesnější hráči hostů. Domácí však byli velmi zdatným soupeřem, góly však začali střílet pozdě. HUsák, Dreksler
Barclays J.R.Club B
Miloš Broulík – Alisher Abdurahmanov, Petr Dušek, Luboš Housa, Haitham Jassim, Tomáš Kunt, Richard Šána, Pavel Štěpánek, Amirihalingham Suganthan, Murat Tunaboylu vs Arnošt Havrlant – Matěj Lát, Filip Malý, Marek Martínek, David Mička, Lukáš Skřivan
54. Petr Dušek
60. Tomáš Kunt
15., 21. Lukáš Skřivan
42. Filip Malý
51. Marek Martínek
60. Filip Malý
15. 4. 13 18:15 DEKAN 1.FC Holešovice Barclays 3. 5:0 (3:0)
Vyrovnané utkání rozhodla lepší organizace hry domácích, zkrat hostů mezi 11-12.minutou a bravurní gólman domácích.
1.FC Holešovice Barclays
Jakub Kříž – Antonín Holec, Jan Karban, Josef Kotouč, Rudolf Kotouč, Jan Kubát, Jan Šalát, Ondřej Sopr vs Miloš Broulík – Alisher Abdurahmanov, Luboš Housa, Haitham Jassim, Richard Šána, Pavel Štěpánek, Amirihalingham Suganthan, Murat Tunaboylu
11. Ondřej Sopr
11. Rudolf Kotouč
12., 41. Jan Karban
57. Jan Šalát
50. Haitham Jassim
8. 4. 13 18:15 DEKAN Barclays Demínka A 2. 1:5 (0:1)
V prvním poločase se servírovala dietní kopaná a jeden pěkný fotbalový okamžik, který skončil brankou, kdy se po pěkné akci prosadil Velinský. Stejný hráč zvýšil ve stejné minutě druhé půle a uklidnil lepší Demínku. Nejhezčí gól si schoval do 46.minuty Šebek, který napálil míč z 15m do šibenice. Pak už se hrál otevřený fotbal a skóre se nakonec zastavilo na rozdílu 1:5. Robert Chačaturov, Lukáš Mašek
Barclays Demínka A
Miloš Broulík – Petr Dušek, Haitham Jassim, Richard Šána, Pavel Štěpánek, Murat Tunaboylu, Jakub Vavřík vs Lukáš Dlabač – Jiří Harazim, Libor Koláček, Jiří Richter, Zdeněk Šebek, Robert Spálavský, Aleš Valiček, Tomáš Velinský, Marian Zikmund
49. Richard Šána 8., 38. Tomáš Velinský
46. Zdeněk Šebek
57. Jiří Harazim
58. Libor Koláček
54. Jiří Richter
25. 3. 13 18:15 DEKAN Barclays VŠSK MFF UK C 1. 2:2 (1:0)
Napínavé utkání, zápas skončil překvapivou dělbou bodů. Robert Chačaturov, Lukáš Mašek
Barclays VŠSK MFF UK C
Miloš Broulík – Alisher Abdurahmanov, Petr Dušek, Luboš Housa, Haitham Jassim, Tomáš Kunt, Richard Šána, Pavel Štěpánek vs Šimon Srp – Jakub Kandra, Ondřej Kouklík, Dominik Marko, Matěj Ryston, Jan Salava, Michal Vališka