Rozpis pískání, 6. liga, skupina C

Ansámbl

Út 1.10. 18:15 Mikulova MIKU2
Út 1.10. 19:30 Mikulova MIKU2
Út 1.10. 20:45 Mikulova MIKU2
St 30.10. 18:00 Štěrboholy STER1
St 30.10. 19:15 Štěrboholy STER1
St 30.10. 20:30 Štěrboholy STER1

JUDr. Brouk Pytlík

Pa 4.10. 17:45 Záběhlice ZABEH
Pa 4.10. 19:00 Záběhlice ZABEH
Pa 4.10. 20:15 Záběhlice ZABEH
St 13.11. 18:15 Mikulova MIKU3
St 13.11. 19:30 Mikulova MIKU3
St 13.11. 20:45 Mikulova MIKU3

D.G.Team

Čt 5.9. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Čt 5.9. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Čt 5.9. 20:45 Hostivař SK HOSTI
St 6.11. 18:00 Štěrboholy STER3
St 6.11. 19:15 Štěrboholy STER3
St 6.11. 20:30 Štěrboholy STER3

Namo FC

Čt 24.10. 17:00 Hanspaulka HANSP
Čt 24.10. 18:15 Hanspaulka HANSP
Čt 24.10. 19:30 Hanspaulka HANSP
Čt 7.11. 18:15 Děkanka DEKAN
Čt 7.11. 19:30 Děkanka DEKAN
Čt 7.11. 20:45 Děkanka DEKAN

Nottoric Forest

Po 16.9. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Po 16.9. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Út 8.10. 17:30 Hrabákova HRAB3
Út 8.10. 18:45 Hrabákova HRAB3
Čt 10.10. 18:15 Aritma ARIT
Čt 10.10. 19:30 Aritma ARIT

Rudý teror

Čt 26.9. 18:15 Hanspaulka HANSP
Čt 26.9. 19:30 Hanspaulka HANSP
Po 11.11. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Po 11.11. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
Út 19.11. 19:00 Pražačka P1
Út 19.11. 20:15 Pražačka P1

Penco FC

Po 30.9. 19:00 Motorlet MOTO1
Po 30.9. 20:15 Motorlet MOTO1
St 23.10. 17:45 Hrabákova HRAB2
St 23.10. 19:00 Hrabákova HRAB2
Út 19.11. 19:00 Meteor 8 METE1
Út 19.11. 20:15 Meteor 8 METE1

Traktor Praha A

Čt 31.10. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Čt 31.10. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Čt 31.10. 20:30 Běchovice SC SCBEC
Čt 28.11. 18:00 Zákostelní ZAK
Čt 28.11. 19:15 Zákostelní ZAK
Čt 28.11. 20:30 Zákostelní ZAK

Real Sharks

St 30.10. 17:45 Stodůlky Sokol STOD
St 30.10. 19:00 Stodůlky Sokol STOD
St 30.10. 20:15 Stodůlky Sokol STOD
Čt 28.11. 18:15 Pražačka P3
Čt 28.11. 19:30 Pražačka P3
Čt 28.11. 20:45 Pražačka P3

Tajfun AC

Po 2.9. 18:15 Mikulova MIKU2
Po 2.9. 19:30 Mikulova MIKU2
Po 2.9. 20:45 Mikulova MIKU2
Út 3.9. 19:00 Motorlet MOTO3
Út 3.9. 20:15 Motorlet MOTO3

Praga Calcio CC

St 4.9. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
St 4.9. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
St 4.9. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB
Čt 31.10. 17:45 Záběhlice ZABEH
Čt 31.10. 19:00 Záběhlice ZABEH
Čt 31.10. 20:15 Záběhlice ZABEH

Shooters Morava FC

Čt 12.9. 19:30 Děkanka DEKAN
Čt 12.9. 20:45 Děkanka DEKAN
Pa 4.10. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Pa 4.10. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Út 8.10. 18:15 Slivenec AFK SLIVE
Út 8.10. 19:30 Slivenec AFK SLIVE