Seznam týmů, 6. liga, skupina C

Tým Barvy dresů
Traktor Praha A oranžová, modrá
Tajfun AC bílá, modrá
Nottoric Forest modro-bílá
Shooters Morava FC modrá, oranžová
Rudý teror modrá, červená
Real Sharks žlutá, šedá
Praga Calcio CC bílo-červená, modrá
Penco FC žlutá, černo-šedá
Namo FC modrá, zelená
JUDr. Brouk Pytlík růžová, červená
D.G.Team zelená, žlutá
Ansámbl černo-oranžová, modro-žlutá

Rozpis zápasů, 6. liga, skupina C

Utkání Datum Čas Hřiště
Praga Calcio CCReal Sharks Út 26.3. 19:15 SCBEC
AnsámblTraktor Praha A Út 26.3. 19:30 MIKU4
Penco FCRudý teror Út 26.3. 20:15 P2
JUDr. Brouk PytlíkNottoric Forest Út 26.3. 20:45 MIKU2
D.G.TeamTajfun AC St 27.3. 19:15 STER3
Namo FCShooters Morava FC St 27.3. 20:30 STER2
Utkání Datum Čas Hřiště
Shooters Morava FCPenco FC Út 2.4. 18:15 MIKU2
AnsámblD.G.Team Út 2.4. 19:15 DOLME
Traktor Praha AReal Sharks Út 2.4. 19:15 SCBEC
Tajfun ACJUDr. Brouk Pytlík Út 2.4. 20:45 MIKU2
Rudý terorPraga Calcio CC Út 2.4. 20:45 MIKU4
Nottoric ForestNamo FC Út 11.6. 18:15 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Praga Calcio CCShooters Morava FC Út 9.4. 18:15 MIKU4
Penco FCNottoric Forest Út 9.4. 18:15 MIKU3
D.G.TeamTraktor Praha A Út 9.4. 19:30 HOSTI
Real SharksRudý teror Út 9.4. 19:45 HRAB2
JUDr. Brouk PytlíkAnsámbl Út 9.4. 20:45 MIKU2
Namo FCTajfun AC St 10.4. 19:30 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
AnsámblNamo FC Út 16.4. 18:00 DOLME
Tajfun ACPenco FC Út 16.4. 18:15 HOSTI
Nottoric ForestPraga Calcio CC Út 16.4. 18:15 ZARUB
Traktor Praha ARudý teror Út 16.4. 18:15 MIKU4
Shooters Morava FCReal Sharks Út 16.4. 19:45 HRAB3
D.G.TeamJUDr. Brouk Pytlík Út 16.4. 20:45 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Real SharksNottoric Forest Út 23.4. 18:00 DOLME
Praga Calcio CCTajfun AC Út 23.4. 18:15 DEKAN
Penco FCAnsámbl Út 23.4. 19:45 HRAB3
JUDr. Brouk PytlíkTraktor Praha A Út 23.4. 20:45 MIKU2
Namo FCD.G.Team St 24.4. 20:30 STER2
Rudý terorShooters Morava FC Čt 25.4. 20:15 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
D.G.TeamPenco FC Út 30.4. 17:45 ZABEH
AnsámblPraga Calcio CC Út 30.4. 18:15 MIKU4
Nottoric ForestRudý teror Út 30.4. 18:15 MIKU3
Tajfun ACReal Sharks Út 30.4. 19:15 DOLME
JUDr. Brouk PytlíkNamo FC Út 30.4. 20:45 MIKU2
Traktor Praha AShooters Morava FC Út 30.4. 20:45 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Rudý terorTajfun AC Út 7.5. 19:30 MIKU4
Real SharksAnsámbl Út 7.5. 19:30 MIKU3
Shooters Morava FCNottoric Forest Út 7.5. 20:45 MIKU3
Praga Calcio CCD.G.Team Út 7.5. 20:45 NOVOB
Penco FCJUDr. Brouk Pytlík Út 7.5. 20:45 MIKU1
Namo FCTraktor Praha A Út 7.5. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
D.G.TeamReal Sharks Út 21.5. 18:15 HOSTI
Namo FCPenco FC Út 21.5. 19:30 ZARUB
Traktor Praha ANottoric Forest Út 21.5. 19:30 MIKU4
JUDr. Brouk PytlíkPraga Calcio CC Út 21.5. 20:45 MIKU2
Tajfun ACShooters Morava FC St 22.5. 19:15 STER3
AnsámblRudý teror Čt 23.5. 19:00 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Rudý terorD.G.Team Út 28.5. 18:15 HOSTI
Praga Calcio CCNamo FC Út 28.5. 18:30 HRAB3
Penco FCTraktor Praha A Út 28.5. 19:30 MIKU4
Nottoric ForestTajfun AC Út 28.5. 20:45 MIKU4
Real SharksJUDr. Brouk Pytlík Út 28.5. 20:45 MIKU2
Shooters Morava FCAnsámbl Čt 30.5. 20:15 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Penco FCPraga Calcio CC Út 4.6. 18:15 MIKU2
Namo FCReal Sharks Út 4.6. 19:30 NOVOB
JUDr. Brouk PytlíkRudý teror Út 4.6. 20:45 MIKU1
AnsámblNottoric Forest Út 4.6. 20:45 MIKU4
Traktor Praha ATajfun AC Út 4.6. 20:45 MIKU3
D.G.TeamShooters Morava FC St 5.6. 20:30 STER3
Utkání Datum Čas Hřiště
Tajfun ACAnsámbl Út 18.6. 19:30 ARIT
Nottoric ForestD.G.Team Út 18.6. 19:30 MIKU4
Shooters Morava FCJUDr. Brouk Pytlík Út 18.6. 19:30 MIKU1
Rudý terorNamo FC Út 18.6. 19:30 HANSP
Praga Calcio CCTraktor Praha A Út 18.6. 19:30 NOVOB
Real SharksPenco FC Út 18.6. 20:15 BECH