Rozpis pískání, 6. liga, skupina D

Konvikt klub

Po 8.4. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
Po 8.4. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB
Čt 9.5. 17:00 Kbely Spartak KBELY
Čt 9.5. 18:15 Kbely Spartak KBELY
Po 20.5. 18:30 Hrabákova HRAB1
Po 20.5. 19:45 Hrabákova HRAB1

Polnohospodár Praha

Po 20.5. 18:15 Mikulova MIKU3
Po 20.5. 19:30 Mikulova MIKU3
Po 20.5. 20:45 Mikulova MIKU3
Čt 13.6. 17:00 Hanspaulka HANSP
Čt 13.6. 18:15 Hanspaulka HANSP
Čt 13.6. 19:30 Hanspaulka HANSP

South Stars

Út 21.5. 17:00 Děkanka DEKAN
Út 21.5. 18:15 Děkanka DEKAN
Út 21.5. 19:30 Děkanka DEKAN
Čt 23.5. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Čt 23.5. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Čt 23.5. 20:30 Běchovice SC SCBEC

Žalud United 1.PC

Út 9.4. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Út 9.4. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Po 13.5. 19:15 Střešovice Tatran STRE
Po 13.5. 20:30 Střešovice Tatran STRE
St 22.5. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
St 22.5. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB

Czech line

Čt 4.4. 18:00 Zákostelní ZAK
Čt 4.4. 19:15 Zákostelní ZAK
Čt 4.4. 20:30 Zákostelní ZAK
Čt 25.4. 18:00 Zákostelní ZAK
Čt 25.4. 19:15 Zákostelní ZAK
Čt 25.4. 20:30 Zákostelní ZAK

Hlavonožci na niti FC

Po 8.4. 18:00 Zákostelní ZAK
Po 8.4. 19:15 Zákostelní ZAK
Po 8.4. 20:30 Zákostelní ZAK
Po 29.4. 18:00 Zákostelní ZAK
Po 29.4. 19:15 Zákostelní ZAK
Po 29.4. 20:30 Zákostelní ZAK

Serval KPKS

Út 2.4. 19:00 Pražačka P3
Út 2.4. 20:15 Pražačka P3
Pa 26.4. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Pa 26.4. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Po 13.5. 18:30 Hrabákova HRAB1
Po 13.5. 19:45 Hrabákova HRAB1

Severní vítr je krutý!

St 24.4. 18:00 Střešovice Tatran STRE
St 24.4. 19:15 Střešovice Tatran STRE
St 24.4. 20:30 Střešovice Tatran STRE
Út 7.5. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Út 7.5. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Út 7.5. 20:30 Běchovice SC SCBEC

Pneuservis-Bartoušek

Čt 4.4. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Čt 4.4. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Čt 2.5. 17:00 Novoborská CVČ NOVOB
Čt 2.5. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Čt 16.5. 19:00 Pražačka P3
Čt 16.5. 20:15 Pražačka P3

Ďáblice FK

Čt 4.4. 19:30 Děkanka DEKAN
Čt 4.4. 20:45 Děkanka DEKAN
Pa 3.5. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Pa 3.5. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Pa 17.5. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Pa 17.5. 19:15 Běchovice SC SCBEC

To mi stačí

Po 8.4. 17:00 Kbely Spartak KBELY
Po 8.4. 18:15 Kbely Spartak KBELY
Út 7.5. 18:30 Hrabákova HRAB1
Út 7.5. 19:45 Hrabákova HRAB1
Pa 17.5. 18:00 Pražačka P2
Pa 17.5. 19:15 Pražačka P2

Koloušci AK

Po 13.5. 18:15 Mikulova MIKU1
Po 13.5. 19:30 Mikulova MIKU1
Po 13.5. 20:45 Mikulova MIKU1
St 22.5. 18:00 Střešovice Tatran STRE
St 22.5. 19:15 Střešovice Tatran STRE
St 22.5. 20:30 Střešovice Tatran STRE