Rozpis pískání, 6. liga, skupina E

Palouček AC

Po 20.5. 18:00 Štěrboholy STER2
Po 20.5. 19:15 Štěrboholy STER2
Po 20.5. 20:30 Štěrboholy STER2
St 12.6. 18:15 Mikulova MIKU2
St 12.6. 19:30 Mikulova MIKU2
St 12.6. 20:45 Mikulova MIKU2

Pendula Bona AC

Čt 4.4. 17:00 Hanspaulka HANSP
Čt 4.4. 18:15 Hanspaulka HANSP
Čt 4.4. 19:30 Hanspaulka HANSP
Čt 25.4. 17:00 Hanspaulka HANSP
Čt 25.4. 18:15 Hanspaulka HANSP
Čt 25.4. 19:30 Hanspaulka HANSP

Sargas FC

Út 9.4. 17:00 Hanspaulka HANSP
Út 9.4. 18:15 Hanspaulka HANSP
Út 9.4. 19:30 Hanspaulka HANSP
Čt 16.5. 17:00 Hanspaulka HANSP
Čt 16.5. 18:15 Hanspaulka HANSP
Čt 16.5. 19:30 Hanspaulka HANSP

Typos FC

Po 27.5. 17:45 Stodůlky Sokol STOD
Po 27.5. 19:00 Stodůlky Sokol STOD
Po 27.5. 20:15 Stodůlky Sokol STOD
Út 28.5. 18:15 Mikulova MIKU2
Út 28.5. 19:30 Mikulova MIKU2
Út 28.5. 20:45 Mikulova MIKU2

Ya Basta! A

Po 8.4. 18:00 Střešovice Tatran STRE
Po 8.4. 19:15 Střešovice Tatran STRE
Po 8.4. 20:30 Střešovice Tatran STRE
Čt 2.5. 18:15 Mikulova MIKU4
Čt 2.5. 19:30 Mikulova MIKU4
Čt 2.5. 20:45 Mikulova MIKU4

Jemné a Solené 1.FC

St 27.3. 19:30 Děkanka DEKAN
St 27.3. 20:45 Děkanka DEKAN
Út 23.4. 17:00 Zárubova ZARUB
Út 23.4. 18:15 Zárubova ZARUB
Po 13.5. 19:30 Děkanka DEKAN
Po 13.5. 20:45 Děkanka DEKAN

Dejnámbůra FC

Pa 29.3. 18:00 Pražačka P3
Pa 29.3. 19:15 Pražačka P3
Po 15.4. 18:00 Dolní Měcholupy SK DOLME
Po 15.4. 19:15 Dolní Měcholupy SK DOLME
St 8.5. 17:00 Kbely Spartak KBELY
St 8.5. 18:15 Kbely Spartak KBELY

Inter Mokušle

Út 2.4. 17:00 Běchovice 2 BECH
Út 2.4. 18:15 Běchovice 2 BECH
Út 16.4. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
Út 16.4. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB
Pa 10.5. 18:00 Pražačka P1
Pa 10.5. 19:15 Pražačka P1

Filipi SK

Po 15.4. 18:00 Štěrboholy STER3
Po 15.4. 19:15 Štěrboholy STER3
Po 15.4. 20:30 Štěrboholy STER3
Po 6.5. 18:15 Mikulova MIKU2
Po 6.5. 19:30 Mikulova MIKU2
Po 6.5. 20:45 Mikulova MIKU2

Kamikaze AbyDal LC

Út 2.4. 19:00 Stodůlky Sokol STOD
Út 2.4. 20:15 Stodůlky Sokol STOD
St 1.5. 18:30 Hrabákova HRAB2
St 1.5. 19:45 Hrabákova HRAB2
Út 14.5. 19:00 Pražačka P1
Út 14.5. 20:15 Pražačka P1

Tamu Pua 1.FC A

St 27.3. 20:00 Aritma ARIT
Po 13.5. 19:15 Zákostelní ZAK
Po 13.5. 20:30 Zákostelní ZAK
Po 27.5. 18:15 Mikulova MIKU3
Po 27.5. 19:30 Mikulova MIKU3
Po 27.5. 20:45 Mikulova MIKU3

Yellow Dildos A

Po 8.4. 17:00 Zárubova ZARUB
Po 8.4. 18:15 Zárubova ZARUB
Út 7.5. 19:00 Pražačka P1
Út 7.5. 20:15 Pražačka P1
Po 20.5. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Po 20.5. 19:30 Hostivař SK HOSTI