Pá 29.3.13 18:00 P3 Homogen 1.FC B Scarface AC   (HL3B)
Pá 29.3.13 19:15 P3 Gladiators Beroun Chroustova lokomotiva   (HL6G)
Po 15.4.13 18:00 zzDOLME Atletico TF Yellow Dildos B   (HL8B)
Po 15.4.13 19:15 zzDOLME Gambrinus VH Spořilov Represent   (HL7A)
St 8.5.13 17:00 KBELY Lazareth Atletico Dělo SFC A   (HL8I)
St 8.5.13 18:15 KBELY Blesk VK VET A Přezletice SG   (VL4C)

19. 6. 13 19:30 HOSTI Jemné a Solené 1.FC Dejnámbůra FC 11. 5:3 (1:1)
Bojovné a napínavé střetnutí rozhodla lepší koncovka domácího týmu. Petr Deršák, Milan Pokorný
Jemné a Solené 1.FC Dejnámbůra FC
Martin Mráz – Ivo Bartoň, Vladimír Čermák, Jiří Chvatík, Michal Freiberg, Tomáš Hrubý, Jan Šusta vs Jiří ČížekMiloslav Goll, Lubomír Kováč, Jaroslav Kubásek, David Lambl, Václav Lysczas, Jan Pála, Allan Zípek
12., 36. Tomáš Hrubý
32. Martin Mráz
48. Michal Freiberg
51. Jiří Chvatík
7. Miloslav Goll
38., 52. Jaroslav Kubásek
12. 6. 13 19:15 STER3 Dejnámbůra FC Typos FC 6. 3:6 (1:3)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou domácích. Šťástka
Dejnámbůra FC Typos FC
Jan Pála – Miloslav Goll, Jaroslav Kubásek, David Lambl, Václav Lysczas, David Procházka, Pavel Volf, Allan Zípek vs Radim Pařík – Filip Adámek, Tomáš Kratochvíl, Michal Marek, Martin Štolba, Jakub Vokurka
23. Václav Lysczas
45. Jaroslav Kubásek
52. Allan Zípek
10. Jakub Vokurka
21., 25. Michal Marek
50., 57., 59. Martin Štolba
5. 6. 13 17:00 HANSP Dejnámbůra FC Tamu Pua 1.FC A 10. 5:5 (3:2)
Zápas ve kterém hosté zachránili na poslední chvíli alespoň bod. Daniel Přibáň, Jakub Šindler
Dejnámbůra FC Tamu Pua 1.FC A
Dušan Jakl – Miloslav Goll, Lubomír Kováč, Jaroslav Kubásek, David Lambl, Václav Lysczas, Jan Pála, David Procházka, Pavel Volf, Allan Zípek vs Jiří Vlček – Michal Andrlík, Jaromír Frühling, Petr Hasoň, Luboš Mlejnek, Martin Mutl, Karel Raděj, Tomáš Svozil, Pavel Synek, Radek Tvrdoň, Petr Učík, Petr Záhorský
52. Petr Učík
29. 5. 13 19:30 HANSP Pendula Bona AC Dejnámbůra FC 9. 1:2 (1:0)
Slušné utkání, které vyhrál lepší tým. Jan Zita, Jakub Švec
Pendula Bona AC Dejnámbůra FC
Aleš Mecner – Radek Beránek, Štěpán Mentberger, Josef Pechar, Tomáš Podzimek, Pavel Sedlák, Václav Zrno vs Dušan Jakl – Jiří Čížek, Miloslav Goll, Jaroslav Kubásek, David Lambl, Václav Lysczas, David Procházka
9. Štěpán Mentberger 33. David Procházka
39. Jaroslav Kubásek
22. 5. 13 18:15 DEKAN Dejnámbůra FC Palouček AC 8. 0:2 (0:1)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou hostů. Šťástka
Dejnámbůra FC Palouček AC
Dušan Jakl – Miloslav Goll, Jaroslav Kubásek, David Lambl, Václav Lysczas, Jan Pála, Allan Zípek vs Jaroslav Tůma – Vojtěch Frula, Jakub Kadeřábek, Jan Kadeřábek, Lukáš Mařík, Tomáš Navrátil, Petr Přibáň, Pavel Rollo, Petr Smejkal, Ondřej Žáček
15 Jan Pála
33 Jan Pála
33 Jan Pála
12. Jakub Kadeřábek
33. Vojtěch Frula
15. 5. 13 18:15 MIKU4 Kamikaze AbyDal LC Dejnámbůra FC 7. 4:4 (1:2)
Velmi dobrý a rychlý zápas v němž se jeho aktéři zaslouženě podělili o body. Stanislav Barák, Jaroslav Číhal
Kamikaze AbyDal LC Dejnámbůra FC
Michal Kratochvíl – Lukáš Bílý, Martin Mráz, Karel Pavlišín, Zdeněk Pešta, Jiří Švec, Jan Žigmond vs Dušan Jakl – Miloslav Goll, David Lambl, Václav Lysczas, Jan Pála, David Procházka, Pavel Volf, Allan Zípek
3. Jiří Švec
37. Karel Pavlišín
49., 54. Zdeněk Pešta
27 Michal Kratochvíl 11., 32. Jan Pála
14. David Lambl
38. David Procházka
24. 4. 13 18:45 ARIT Inter Mokušle Dejnámbůra FC 5. 1:3 (0:2)
Vyrovnané utkání v němž v první půli hostující celek využil z minima maximum a dokázal vedení udržet až do konce.
Inter Mokušle Dejnámbůra FC
Karel Vohánka – Adriano Brugioni, Roman Červenka, Vladimír Chrástecký, Marek Klokočka, Martin Pánek, Luděk Pícha, Rudolf Růžek, Ondřej Veselý vs Dušan Jakl – Miloslav Goll, Jaroslav Kubásek, David Lambl, Jan Pála, David Procházka, Pavel Volf, Allan Zípek
31. Marek Klokočka 5. David Lambl
19. Jan Pála
56. David Procházka
17. 4. 13 17:30 ARIT Dejnámbůra FC Filipi SK 4. 3:2 (0:0)
Naprosto vyrovnané utkání, ve kterém domácí i hosté hráli velice takticky, takže šancí bylo minimum. Domácí se na začátku druhé půle ujali trochu šťastně vedení, hosté museli hru více otevřít, čehož domácí využívali ke smrtícím brejkům, z nichž dva proměnili v bezpečné vedení 3:0, o které málem ve strhujícím závěru přišli, když posledních 5 minut se hrálo výhradně před brankou Dejnámbůra. Procházka M., Procházka T.
Dejnámbůra FC Filipi SK
Václav Lysczas – Miloslav Goll, Dušan Jakl, Lubomír Kováč, Lukasz Kowalski, Jaroslav Kubásek, Jan Pála, David Procházka, Pavel Volf vs Jiří Novák – Zdeněk Hanzlík, Marek Indra, Jan Kindl, Pavel Kořánek, Jakub Navrátil, Miroslav Rožníček, Eliseu Tavares Mane
34. Jan Pála
49. Václav Lysczas
53. Jaroslav Kubásek
57., 58. Miroslav Rožníček 44. Pavel Kořánek
10. 4. 13 17:00 zzZARUB Dejnámbůra FC Yellow Dildos A 3. 0:2 (0:0)
Hra obou mužstev byla velmi vyrovnaná a nabídla i hodně šancí, které v prvním poločase nedokázal proměnit ani jeden tým. Druhý poločas se nesl ve stejném duchu. Vlastní gól jen umocnil gólovou mizérii, výsledek 2:0 je pro prohraný tým smolný, zasloužilo by si to remízu. Filip Roháč, Michal Krystín
Dejnámbůra FC Yellow Dildos A
Jan Pála – Miloslav Goll, Dušan Jakl, Lubomír Kováč, Lukasz Kowalski, Jaroslav Kubásek, Václav Lysczas, David Procházka, Pavel Volf vs Jan Hurda – Jan Fried, Dominik Kafka, David Krous, Martin Lenc, Pavel Schleiss, Štefan Sulák
38. OG
52. Štefan Sulák
3. 4. 13 18:15 MIKU3 Sargas FC Dejnámbůra FC 2. 2:3 (2:2)
Zápas, ve kterém se vyskytovalo hodně faulů a nesportovního chování, vyhrál tým hostů, který byl po celý zápas lepším. Václav Soukup, Jan Hammer
Sargas FC Dejnámbůra FC
Jan Navrátil – Miroslav Čáslavka, Erdenesaikhan Choijiljav, Daniel Hylas, David Hylas, Luděk Litera, Tomáš Ouřada vs Michal Lauber – Jiří Čížek, Miloslav Goll, Lubomír Kováč, Lukasz Kowalski, Jaroslav Kubásek, David Lambl, Václav Lysczas, Jan Pála, David Procházka
10. Miroslav Čáslavka
18. David Hylas
10., 17., 41. Jan Pála
27. 3. 13 18:15 MIKU4 Dejnámbůra FC Ya Basta! A 1. 2:0 (1:0)
Vyrovnané utkání ve kterém hosté nedokázali své šance proměnit. Klail
Dejnámbůra FC Ya Basta! A
David Lambl – Miloslav Goll, Lubomír Kováč, Lukasz Kowalski, Jaroslav Kubásek, Václav Lysczas, Jan Pála vs Tomáš Faukner – Štěpán Ciprýn, Štěpán Jahoda, Libor Kodl III., Ondřej Lhotský, Daniel Mališ, Dan Podpěra, Tomáš Žůrek