Po 15.4.13 18:00 STER3 Trona CF Horno Porno   (HL8E)
Po 15.4.13 19:15 STER3 Rošambo Tak dort jo   (HL8A)
Po 15.4.13 20:30 STER3 Hoblina Jižák FC Pigs FC   (HL8A)
Po 6.5.13 18:15 MIKU2 Pankráckej válec Cormoran FC   (VL2A)
Po 6.5.13 19:30 MIKU2 Demínka A Legends are back   (HL6B)
Po 6.5.13 20:45 MIKU2 Pražská legie 2000 J.R.Club A   (HL4A)

19. 6. 13 19:30 HANSP Tamu Pua 1.FC A Filipi SK 11. 3:6 (1:2)
Kvalitní vyhecované utkání plné osobních soubojů a pěkných akcí. Pavel Matoušek, Zdeněk Stratil
Tamu Pua 1.FC A Filipi SK
Vladimír Petira – Michal Andrlík, Petr Hasoň, Luboš Mlejnek, Karel Raděj, Tomáš Svozil, Pavel Synek, Radek Tvrdoň, Petr Učík, Jiří Vlček vs Jiří Novák – Zdeněk Hanzlík, Daniel Honl, Marek Indra, Antonín Kilich, Pavel Kořánek, Miroslav Rožníček, Mané Júnior Sadibo, Eliseu Tavares Mane, Petr Vaněček
50. Eliseu Tavares Mane
5. 6. 13 19:30 HANSP Filipi SK Pendula Bona AC 10. 5:2 (4:0)
Zápas dvou rozdílných poločasů. Domácí byli produktivnější. Daniel Přibáň, Jakub Šindler
Filipi SK Pendula Bona AC
Jiří Novák – Zdeněk Hanzlík, Daniel Honl, Marek Indra, Antonín Kilich, Pavel Kořánek, Jakub Navrátil, Miroslav Rožníček, Eliseu Tavares Mane, Petr Vaněček vs Tomáš Nykl – Radek Beránek, Štěpán Mentberger, Tomáš Pavlíček, Tomáš Podzimek, Pavel Sedlák, Václav Zrno
5. Jakub Navrátil
6. Zdeněk Hanzlík
20. Petr Vaněček
29., 57. Marek Indra
37. Radek Beránek
54. Pavel Sedlák
28. 5. 13 20:45 DEKAN Palouček AC Filipi SK 9. 4:4 (1:2)
Vyrovnané utkání. Bez komplikací. Zasloužená remíza. Tomáš Hamza, Petr Hradecký
Palouček AC Filipi SK
Jaroslav Tůma – Petr Bartoníček, Stanislav Druba, Michal Jansa, Jakub Kadeřábek, Jan Kadeřábek, Lukáš Mařík, Petr Přibáň, Ondřej Žáček vs Jiří Novák – Zdeněk Hanzlík, Daniel Honl, Marek Indra, Antonín Kilich, Pavel Kořánek, Jakub Navrátil, Miroslav Rožníček, Eliseu Tavares Mane
7., 52. Jan Kadeřábek
45. Ondřej Žáček
53. Lukáš Mařík
8., 41. Miroslav Rožníček
29., 45. Eliseu Tavares Mane
22. 5. 13 19:45 HRAB2 Filipi SK Kamikaze AbyDal LC 8. 4:2 (1:1)
Výborné utání, které by se svou úrovní neztratilo ani o 2 nebo 3 ligy výše. Po vyrovnaném prvním poločase se projevilo, že hráči Kamikadze nastoupili bez střídání a po změně stran jim již docházely síly. Po přestřelce v úvodu 2.poločasu už Filipi své vedení nepustili.
Filipi SK Kamikaze AbyDal LC
Jiří Novák – Zdeněk Hanzlík, Daniel Honl, Antonín Kilich, Jan Kindl, Pavel Kořánek, Jakub Navrátil, Miroslav Rožníček, Eliseu Tavares Mane vs Jan Petrák – Lukáš Bílý, Martin Mráz, Zdeněk Pešta, Patrik Vágner, Jan Žigmond
21., 33. Eliseu Tavares Mane
31. Daniel Honl
57. Jan Kindl
10. Patrik Vágner
32. Jan Žigmond
15. 5. 13 18:15 MIKU3 Typos FC Filipi SK 7. 2:6 (2:2)
Zápas s velkým nasazením, spoustou fotbalových momentů. Trochu vyhecované, ale zvládnuté bez problémů.
Typos FC Filipi SK
Radim Pařík – Filip Adámek, Jan Hlinák, Tomáš Indrák, Tomáš Kratochvíl, Martin Štolba, Jakub Vokurka vs Jiří Novák – Zdeněk Hanzlík, Daniel Honl, Jan Kindl, Pavel Kořánek, Jakub Navrátil, Miroslav Rožníček, Eliseu Tavares Mane, Petr Vaněček
16. Tomáš Kratochvíl
19. Martin Štolba
15., 40. Eliseu Tavares Mane
26. Jakub Navrátil
34. Zdeněk Hanzlík
43., 44. Jan Kindl
1. 5. 13 18:45 ARIT Filipi SK Inter Mokušle 6. 9:3 (3:0)
Hosté bez možnosti střídání neměli šanci na slušný výsledek. Slušně hrané utkání. Rosenberger
Filipi SK Inter Mokušle
Jiří Novák – Zdeněk Hanzlík, Daniel Honl, Marek Indra, Antonín Kilich, Jan Kindl, Pavel Kořánek, Jakub Navrátil, Miroslav Rožníček, Mané Júnior Sadibo, Eliseu Tavares Mane, Petr Vaněček vs Karel Vohánka – Adriano Brugioni, Vladimír Chrástecký, Marek Klokočka, Ondřej Lukeš, Martin Pánek, Luděk Pícha, Rudolf Růžek
44., 49. Marek Klokočka
24. 4. 13 18:30 HRAB3 Filipi SK Yellow Dildos A 5. 4:1 (0:1)
Pohledné utkání rozdílných poločasů. V druhé půli se projevila zkušenost nad dravým mládím. Kapitán domácích zavelel k obratu, kdy sám srovnal a vsítil i vítěznou branku. Následný vabank hostí domácí ztrestali 2 góly.
Filipi SK Yellow Dildos A
Jiří Novák – Zdeněk Hanzlík, Antonín Kilich, Jan Kindl, Pavel Kořánek, Jakub Navrátil, Miroslav Rožníček, Mané Júnior Sadibo, Eliseu Tavares Mane, Petr Vaněček vs Jan Hurda – Jan Fried, Jan Hejl, Dominik Kafka, David Krous, Martin Lenc, Daniel Mareš, Pavel Schleiss
32., 51. Zdeněk Hanzlík
55. Jakub Navrátil
57. Mané Júnior Sadibo
36 Miroslav Rožníček 4. Jan Fried
17. 4. 13 17:30 ARIT Dejnámbůra FC Filipi SK 4. 3:2 (0:0)
Naprosto vyrovnané utkání, ve kterém domácí i hosté hráli velice takticky, takže šancí bylo minimum. Domácí se na začátku druhé půle ujali trochu šťastně vedení, hosté museli hru více otevřít, čehož domácí využívali ke smrtícím brejkům, z nichž dva proměnili v bezpečné vedení 3:0, o které málem ve strhujícím závěru přišli, když posledních 5 minut se hrálo výhradně před brankou Dejnámbůra. Procházka M., Procházka T.
Dejnámbůra FC Filipi SK
Václav Lysczas – Miloslav Goll, Dušan Jakl, Lubomír Kováč, Lukasz Kowalski, Jaroslav Kubásek, Jan Pála, David Procházka, Pavel Volf vs Jiří Novák – Zdeněk Hanzlík, Marek Indra, Jan Kindl, Pavel Kořánek, Jakub Navrátil, Miroslav Rožníček, Eliseu Tavares Mane
34. Jan Pála
49. Václav Lysczas
53. Jaroslav Kubásek
57., 58. Miroslav Rožníček 44. Pavel Kořánek
10. 4. 13 18:45 ARIT Filipi SK Sargas FC 3. 11:1 (5:0)
Jednoznačný průběh utkání. Pavel Malina, Jiří Rus
Filipi SK Sargas FC
Jiří Novák – Zdeněk Hanzlík, Daniel Honl, Antonín Kilich, Jan Kindl, Jakub Navrátil, Miroslav Rožníček, Mané Júnior Sadibo, Eliseu Tavares Mane, Petr Vaněček vs Jan Navrátil – Miroslav Čáslavka, Josef Hora, Daniel Hylas, David Hylas, Jakub Linger, Luděk Litera, Tomáš Ouřada
2., 45., 55. Mané Júnior Sadibo
5. Jan Kindl
12. Miroslav Rožníček
29., 42., 49., 51., 54. Eliseu Tavares Mane
48 Daniel Honl 53. Josef Hora
3. 4. 13 17:30 ARIT Ya Basta! A Filipi SK 2. 0:6 (0:1)
Jasná převaha týmu hostů. Tomáš Bábovka, Jakub Klíma
Ya Basta! A Filipi SK
Tomáš Faukner – Štěpán Ciprýn, Štěpán Jahoda, Libor Kodl III., Ondřej Lhotský, Dan Podpěra, Tomáš Žůrek vs Jiří Novák – Zdeněk Hanzlík, Daniel Honl, Marek Indra, Antonín Kilich, Jan Kindl, Jakub Navrátil, Miroslav Rožníček, Eliseu Tavares Mane, Petr Vaněček
27., 52., 57. Daniel Honl
38. Jan Kindl
41. Eliseu Tavares Mane
45. Jiří Novák
28. 3. 13 19:30 ARIT Filipi SK Jemné a Solené 1.FC 1. 9:3 (6:1)
Pohledné utkání hrané v režii domácích. Trnka
Filipi SK Jemné a Solené 1.FC
Jiří Novák – Zdeněk Hanzlík, Daniel Honl, Marek Indra, Jan Kindl, Jakub Navrátil, Miroslav Rožníček, Mané Júnior Sadibo, Eliseu Tavares Mane vs Josef Kobza – Ivo Bartoň, Jiří Chvatík, Michal Freiberg, Tomáš Hrubý, Martin Mráz, Jan Šusta, Vojtěch Zdražil