Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 20.6.13 | 18:15 | MIKU4 | Opatoff A K XXX | 11. | 4:5 |
Čt 20.6.13 | 18:15 | DEKAN | Sokol Picasso A Banzai | 11. | 5:1 |
Čt 20.6.13 | 18:15 | MIKU2 | Modrý Svině A Dromedarians Praha | 11. | 0:3 |
Čt 20.6.13 | 18:15 | ARIT | Suchdol sabres B Atlético Cerveza | 11. | 2:3 |
Čt 20.6.13 | 18:15 | MIKU3 | Cerveza 18.FC Albuquerque tuplaks | 11. | 3:1 |
Čt 20.6.13 | 18:15 | BECH | Prokaryota FZ Medicína | 11. | 6:0 k. |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Prokaryota FZ | 11 | 9 | 1 | 1 | 46:18 | 19 |
2. | Sokol Picasso A | 11 | 7 | 3 | 1 | 36:16 | 17 |
3. | Suchdol sabres B | 11 | 6 | 1 | 4 | 40:27 | 13 |
4. | Albuquerque tuplaks | 11 | 6 | 0 | 5 | 36:27 | 12 |
5. | Dromedarians Praha | 11 | 5 | 1 | 5 | 35:25 | 11 |
6. | Opatoff A K | 11 | 5 | 1 | 5 | 35:38 | 11 |
7. | Cerveza 18.FC | 11 | 4 | 3 | 4 | 22:25 | 11 |
8. | Medicína | 11 | 5 | 0 | 6 | 29:35 | 10 |
9. | XXX | 11 | 4 | 2 | 5 | 31:53 | 10 |
10. | Modrý Svině A | 11 | 3 | 1 | 7 | 32:36 | 7 |
11. | Banzai | 11 | 2 | 1 | 8 | 23:38 | 5 |
12. | Atlético Cerveza | 11 | 3 | 0 | 8 | 17:44 | 0 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Po 25.3.13 | 17:00 | zzZARUB | Albuquerque tuplaks |
Po 25.3.13 | 18:30, 19:45 | HRAB3 | Banzai |
Po 25.3.13 | 19:00, 20:15 | P3 | Opatoff A K |
Po 25.3.13 | 19:00, 20:15 | P2 | Cerveza 18.FC |
Út 26.3.13 | 18:30, 19:45 | HRAB1 | Albuquerque tuplaks |
Po 1.4.13 | 12:30, 13:45 | TEMPO | Cerveza 18.FC |
Po 1.4.13 | 18:45, 20:00 | ZAK | XXX |
Út 2.4.13 | 18:30, 19:45 | HRAB2 | Banzai |
Út 2.4.13 | 18:30, 19:45 | HRAB1 | Opatoff A K |
St 3.4.13 | 18:30, 19:45 | HRAB3 | Sokol Picasso A |
Po 15.4.13 | 18:00, 19:15, 20:30 | zzSTRE | Dromedarians Praha |
Po 15.4.13 | 18:45, 20:00 | TEMPO | XXX |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | 13 | ||
2. | Pavel Šámal | Czech Inn Hotels | 11 |
3. | Jaroslav Gotwald | Suchdol sabres B | 11 |
4. | Martin Vondra | Prokaryota FZ | 9 |
5. | Jakub Mechl | Ravens FC | 9 |
6. | Michal Koval | Dromedarians Praha | 9 |
7. | Petr Zicha | Albuquerque tuplaks | 8 |
8. | Zdeněk Němec | Prokaryota FZ | 7 |
9. | Lukáš Bláha | Prokaryota FZ | 7 |
10. | Martin Liška | Opatoff A K | 6 |
11. | Jan Čápek | Banzai | 6 |
12. | Jiří Futera | Orange Predators B | 6 |
13. | Rastislav Macko | Potíže | 6 |
14. | Ondřej Pokorný | Prokaryota FZ | 5 |
15. | Martin Ševčík | Cerveza 18.FC | 5 |
16. | Martin Kožár | Dromedarians Praha | 5 |
17. | Petr Kalabis | Banzai | 5 |
18. | Michal Folk | Suchdol sabres B | 5 |
19. | Tomáš Rosenberger | Modrý Svině A | 5 |
20. | Jan Šimek | Kerata Chíjos | 5 |