Rozpis pískání, 6. liga, skupina F

Dromedarians Praha

Út 10.9. 19:00 Motorlet MOTO3
Út 10.9. 20:15 Motorlet MOTO3
St 25.9. 17:45 Hrabákova HRAB1
St 25.9. 19:00 Hrabákova HRAB1
St 4.12. 19:00 Pražačka P3
St 4.12. 20:15 Pražačka P3

Medicína

St 23.10. 17:45 Stodůlky Sokol STOD
St 23.10. 19:00 Stodůlky Sokol STOD
St 23.10. 20:15 Stodůlky Sokol STOD
St 6.11. 18:00 Štěrboholy STER2
St 6.11. 19:15 Štěrboholy STER2
St 6.11. 20:30 Štěrboholy STER2

Prokaryota FZ

St 2.10. 17:45 Hrabákova HRAB3
St 2.10. 19:00 Hrabákova HRAB3
Út 22.10. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Út 22.10. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Po 18.11. 19:00 Pražačka P1
Po 18.11. 20:15 Pražačka P1

Suchdol sabres B

Čt 19.9. 18:15 Hanspaulka HANSP
Čt 19.9. 19:30 Hanspaulka HANSP
Út 8.10. 18:15 Aritma ARIT
Út 8.10. 19:30 Aritma ARIT
Po 14.10. 19:00 Meteor 8 METE2
Po 14.10. 20:15 Meteor 8 METE2

Albuquerque tuplaks

Po 21.10. 18:00 Střešovice Tatran STRE
Po 21.10. 19:15 Střešovice Tatran STRE
Po 21.10. 20:30 Střešovice Tatran STRE
Po 4.11. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Po 4.11. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Po 4.11. 20:45 Hostivař SK HOSTI

Cerveza 18.FC

Po 7.10. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Po 7.10. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Po 7.10. 20:30 Běchovice SC SCBEC
St 13.11. 17:45 Záběhlice ZABEH
St 13.11. 19:00 Záběhlice ZABEH
St 13.11. 20:15 Záběhlice ZABEH

Banzai

So 7.9. 11:15 Kbely Spartak KBELY
So 7.9. 12:30 Kbely Spartak KBELY
So 7.9. 13:45 Kbely Spartak KBELY
Ne 20.10. 18:45 Pražačka P3
Ne 20.10. 20:00 Pražačka P3

Modrý Svině

Po 9.9. 18:15 Mikulova MIKU4
Po 9.9. 19:30 Mikulova MIKU4
Po 9.9. 20:45 Mikulova MIKU4
Po 14.10. 18:15 Mikulova MIKU3
Po 14.10. 19:30 Mikulova MIKU3
Po 14.10. 20:45 Mikulova MIKU3

Opatoff A K

Út 3.9. 18:15 Aritma ARIT
Út 3.9. 19:30 Aritma ARIT
St 4.9. 17:00 Zárubova ZARUB
St 4.9. 18:15 Zárubova ZARUB
Po 2.12. 18:15 Aritma ARIT
Po 2.12. 19:30 Aritma ARIT

Atlético Cerveza

Po 9.9. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Po 9.9. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Po 9.9. 20:45 Hostivař SK HOSTI
St 16.10. 18:00 Štěrboholy STER3
St 16.10. 19:15 Štěrboholy STER3
St 16.10. 20:30 Štěrboholy STER3

XXX

Pa 6.9. 17:00 Děkanka DEKAN
Pa 6.9. 18:15 Děkanka DEKAN
Út 10.9. 17:30 Hrabákova HRAB1
Út 10.9. 18:45 Hrabákova HRAB1
Út 3.12. 19:00 Pražačka P3
Út 3.12. 20:15 Pražačka P3

Sokol Picasso

St 18.9. 18:00 Dolní Měcholupy SK DOLME
St 18.9. 19:15 Dolní Měcholupy SK DOLME
Po 21.10. 17:00 Děkanka DEKAN
Po 21.10. 18:15 Děkanka DEKAN
Pa 8.11. 17:45 Stodůlky Sokol STOD
Pa 8.11. 19:00 Stodůlky Sokol STOD