Seznam týmů, 6. liga, skupina F

Tým Barvy dresů
XXX bílo-černá, žlutá
Suchdol sabres B žluto-modrá, modrá
Sokol Picasso zelená, žlutá
Prokaryota FZ žlutá
Cerveza 18.FC žlutá, červená
Modrý Svině modrá, černá
Opatoff A K červená, bílá
Dromedarians Praha modro-žlutá, světle modrá
Albuquerque tuplaks modro-bílá
Medicína bílo-modrá
Banzai bílá, černá
Atlético Cerveza zeleno-černá, bílá

Rozpis zápasů, 6. liga, skupina F

Utkání Datum Čas Hřiště
BanzaiSuchdol sabres B Čt 28.3. 17:00 ARIT
Albuquerque tuplaksProkaryota FZ Čt 28.3. 18:15 MIKU1
MedicínaSokol Picasso Čt 28.3. 19:30 MIKU1
Dromedarians PrahaCerveza 18.FC Čt 28.3. 20:15 P3
Atlético CervezaXXX Čt 28.3. 20:45 MIKU2
Opatoff A KModrý Svině Čt 23.5. 20:45 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Suchdol sabres BMedicína Čt 4.4. 17:00 ARIT
XXXModrý Svině Čt 4.4. 19:00 P2
Sokol PicassoAlbuquerque tuplaks Čt 4.4. 19:30 MIKU1
Atlético CervezaBanzai Čt 4.4. 20:15 P2
Cerveza 18.FCOpatoff A K Čt 4.4. 20:45 MIKU2
Prokaryota FZDromedarians Praha Po 10.6. 18:30 HRAB3
Utkání Datum Čas Hřiště
MedicínaAtlético Cerveza Po 8.4. 17:00 BECH
Modrý SviněCerveza 18.FC St 10.4. 19:00 P2
BanzaiXXX Čt 11.4. 17:00 BECH
Albuquerque tuplaksSuchdol sabres B Čt 11.4. 18:15 MIKU2
Dromedarians PrahaSokol Picasso Čt 11.4. 19:30 MIKU1
Opatoff A KProkaryota FZ Čt 11.4. 20:45 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Suchdol sabres BDromedarians Praha Čt 18.4. 17:00 ARIT
Atlético CervezaAlbuquerque tuplaks Čt 18.4. 18:15 MIKU1
XXXCerveza 18.FC Čt 18.4. 18:15 KBELY
Prokaryota FZModrý Svině Čt 18.4. 19:00 P1
Sokol PicassoOpatoff A K Čt 18.4. 19:30 MIKU1
BanzaiMedicína Čt 18.4. 20:15 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
MedicínaXXX Út 23.4. 18:15 KBELY
Cerveza 18.FCProkaryota FZ St 24.4. 17:00 ZARUB
Dromedarians PrahaAtlético Cerveza St 24.4. 18:00 DOLME
Albuquerque tuplaksBanzai Čt 25.4. 18:15 MIKU2
Modrý SviněSokol Picasso Čt 25.4. 19:30 MIKU1
Opatoff A KSuchdol sabres B Čt 25.4. 20:45 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
Suchdol sabres BModrý Svině Čt 2.5. 18:00 ZAK
MedicínaAlbuquerque tuplaks Čt 2.5. 18:15 MIKU1
Sokol PicassoCerveza 18.FC Čt 2.5. 19:30 MIKU1
BanzaiDromedarians Praha Čt 2.5. 20:15 P2
XXXProkaryota FZ Čt 2.5. 20:30 SCBEC
Atlético CervezaOpatoff A K Čt 2.5. 20:45 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Cerveza 18.FCSuchdol sabres B Čt 9.5. 17:00 ARIT
Dromedarians PrahaMedicína Čt 9.5. 18:15 MIKU2
Modrý SviněAtlético Cerveza Čt 9.5. 19:15 ZAK
Prokaryota FZSokol Picasso Čt 9.5. 19:30 MIKU1
Opatoff A KBanzai Čt 9.5. 20:45 MIKU1
Albuquerque tuplaksXXX Čt 23.5. 18:15 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Atlético CervezaCerveza 18.FC St 15.5. 18:15 ZARUB
Suchdol sabres BProkaryota FZ Čt 16.5. 17:00 ARIT
Albuquerque tuplaksDromedarians Praha Čt 16.5. 18:15 MIKU2
XXXSokol Picasso Čt 16.5. 19:30 MIKU1
MedicínaOpatoff A K Čt 16.5. 20:45 MIKU1
BanzaiModrý Svině Čt 16.5. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Sokol PicassoSuchdol sabres B Čt 23.5. 19:30 MIKU4
Dromedarians PrahaXXX Čt 30.5. 18:00 SCBEC
Prokaryota FZAtlético Cerveza Čt 30.5. 18:15 BECH
Cerveza 18.FCBanzai Čt 30.5. 18:15 ARIT
Modrý SviněMedicína Čt 30.5. 19:15 ZAK
Opatoff A KAlbuquerque tuplaks Čt 30.5. 20:45 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
XXXSuchdol sabres B Čt 6.6. 17:00 ARIT
Albuquerque tuplaksModrý Svině Čt 6.6. 18:15 MIKU1
MedicínaCerveza 18.FC Čt 6.6. 18:15 BECH
BanzaiProkaryota FZ Čt 6.6. 18:15 MIKU4
Atlético CervezaSokol Picasso Čt 6.6. 19:30 MIKU1
Dromedarians PrahaOpatoff A K Čt 6.6. 20:45 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
Suchdol sabres BAtlético Cerveza Čt 20.6. 18:15 ARIT
Sokol PicassoBanzai Čt 20.6. 18:15 DEKAN
Prokaryota FZMedicína Čt 20.6. 18:15 BECH
Cerveza 18.FCAlbuquerque tuplaks Čt 20.6. 18:15 MIKU3
Modrý SviněDromedarians Praha Čt 20.6. 18:15 MIKU2
Opatoff A KXXX Čt 20.6. 18:15 MIKU4