Seznam týmů, 6. liga, skupina G

Tým Barvy dresů
Sparta Pivaři AC červeno-černá
President FC oranžová, červeno-černá
Pradox 1.FC oranžová
Power Rangers zlato-černá
Pěstební dělnice oranžová, zelená
Chroustova lokomotiva bílá, zelená
Gladiators Beroun zelená, bílá
FC 1869 žlutá, červeno-zelená
Efficenza AC modro-bílá
Dukla Praha FK červeno-žlutá, fialová
Beach attack 90210 modrá
64! FC Kobylisy A modrá, zelená

Rozpis zápasů, 6. liga, skupina G

Utkání Datum Čas Hřiště
64! FC Kobylisy ASparta Pivaři AC Pa 29.3. 18:15 HOSTI
Gladiators BerounChroustova lokomotiva Pa 29.3. 19:15 P3
FC 1869Pěstební dělnice Pa 29.3. 19:15 P1
Beach attack 90210President FC Pa 29.3. 19:30 PRKOP
Dukla Praha FKPradox 1.FC Pa 29.3. 20:30 ZAK
Efficenza ACPower Rangers Pa 7.6. 19:15 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
64! FC Kobylisy ABeach attack 90210 Pa 5.4. 18:00 P3
Sparta Pivaři ACChroustova lokomotiva Pa 5.4. 18:15 HOSTI
Power RangersFC 1869 Pa 5.4. 19:15 SCBEC
President FCDukla Praha FK Pa 5.4. 19:30 PRKOP
Pradox 1.FCEfficenza AC Pa 5.4. 20:30 ZAK
Pěstební dělniceGladiators Beroun Pa 5.4. 20:45 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
Beach attack 90210Sparta Pivaři AC Pa 12.4. 18:15 HOSTI
Efficenza ACPresident FC Pa 12.4. 19:15 ZAK
Dukla Praha FK64! FC Kobylisy A Pa 12.4. 19:30 PRKOP
Gladiators BerounPower Rangers Pa 12.4. 20:15 STOD
FC 1869Pradox 1.FC Pa 12.4. 20:30 ZAK
Chroustova lokomotivaPěstební dělnice Pa 12.4. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Beach attack 90210Dukla Praha FK Pa 19.4. 18:15 PRKOP
Sparta Pivaři ACPěstební dělnice Pa 19.4. 18:15 HOSTI
64! FC Kobylisy AEfficenza AC Pa 19.4. 19:15 ZAK
President FCFC 1869 Pa 19.4. 19:30 PRKOP
Pradox 1.FCGladiators Beroun Pa 19.4. 20:30 ZAK
Power RangersChroustova lokomotiva Pa 19.4. 20:45 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
Pěstební dělnicePower Rangers Pa 26.4. 18:00 P3
Dukla Praha FKSparta Pivaři AC Pa 26.4. 18:15 HOSTI
Efficenza ACBeach attack 90210 Pa 26.4. 19:15 ZAK
Gladiators BerounPresident FC Pa 26.4. 19:30 PRKOP
Chroustova lokomotivaPradox 1.FC Pa 26.4. 20:30 ZAK
FC 186964! FC Kobylisy A Pa 26.4. 20:45 NOVOB
Utkání Datum Čas Hřiště
Sparta Pivaři ACPower Rangers Pa 3.5. 18:15 HOSTI
Dukla Praha FKEfficenza AC Pa 3.5. 19:15 ZAK
President FCChroustova lokomotiva Pa 3.5. 19:30 PRKOP
Pradox 1.FCPěstební dělnice Pa 3.5. 20:30 ZAK
64! FC Kobylisy AGladiators Beroun Pa 3.5. 20:45 HANSP
Beach attack 90210FC 1869 Po 3.6. 18:00 STER3
Utkání Datum Čas Hřiště
Chroustova lokomotiva64! FC Kobylisy A Pa 10.5. 18:00 P1
Efficenza ACSparta Pivaři AC Pa 10.5. 19:15 ZAK
Pěstební dělnicePresident FC Pa 10.5. 19:30 PRKOP
Gladiators BerounBeach attack 90210 Pa 10.5. 19:30 HANSP
Power RangersPradox 1.FC Pa 10.5. 20:30 ZAK
FC 1869Dukla Praha FK Pa 10.5. 20:45 NOVOB
Utkání Datum Čas Hřiště
64! FC Kobylisy APěstební dělnice Pa 17.5. 18:15 HANSP
Sparta Pivaři ACPradox 1.FC Pa 17.5. 18:15 HOSTI
Dukla Praha FKGladiators Beroun Pa 17.5. 19:00 STOD
Efficenza ACFC 1869 Pa 17.5. 19:15 ZAK
Beach attack 90210Chroustova lokomotiva Pa 17.5. 19:30 BECH
President FCPower Rangers Pa 17.5. 19:30 PRKOP
Utkání Datum Čas Hřiště
Pěstební dělniceBeach attack 90210 Pa 24.5. 18:00 ZAK
FC 1869Sparta Pivaři AC Pa 24.5. 18:15 HOSTI
Gladiators BerounEfficenza AC Pa 24.5. 19:15 ZAK
Chroustova lokomotivaDukla Praha FK Pa 24.5. 19:30 PRKOP
Pradox 1.FCPresident FC Pa 24.5. 20:30 ZAK
Power Rangers64! FC Kobylisy A Pa 24.5. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Dukla Praha FKPěstební dělnice Pa 31.5. 18:15 DEKAN
Sparta Pivaři ACPresident FC Pa 31.5. 18:15 HOSTI
Efficenza ACChroustova lokomotiva Pa 31.5. 19:15 ZAK
64! FC Kobylisy APradox 1.FC Pa 31.5. 20:30 ZAK
FC 1869Gladiators Beroun Pa 31.5. 20:45 NOVOB
Beach attack 90210Power Rangers Pa 31.5. 20:45 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
Pradox 1.FCBeach attack 90210 Pa 14.6. 19:00 TEMPO
Power RangersDukla Praha FK Pa 14.6. 19:00 HANSP
Chroustova lokomotivaFC 1869 Pa 14.6. 19:00 STOD
Gladiators BerounSparta Pivaři AC Pa 14.6. 19:00 ZABEH
Pěstební dělniceEfficenza AC Pa 14.6. 19:15 ZAK
President FC64! FC Kobylisy A Pa 14.6. 19:30 PRKOP