8. Chroustova lokomotiva 11 4 2 5 32:39 10

Čt 16.5.13 17:45 ZABEH Trops Old Boys 1.SK MSG   (VL3C)
Čt 16.5.13 19:00 ZABEH Kamarádi 1.FC Exact FC A   (HL7F)
Čt 16.5.13 20:15 ZABEH Viktoria Bítovská VET A Rokoska VET B   (VL2B)
St 29.5.13 18:00 zzSTRE SP Clif CK pánbu nás netrestej   (HL8E)
St 29.5.13 19:15 zzSTRE Roosevelt boys 1.FC Faux-pas   (HL8G)
St 29.5.13 20:30 zzSTRE Kulva PVC TIP IZOL - Homidlo KK   (HL8G)

14. 6. 13 19:00 STOD Chroustova lokomotiva FC 1869 11. 9:2 (2:0)
Hosté dlouho drželi naději na slušný výsledek, ale po čtvrtém gólu se sesypali. Petr Walter, Jiří Fiala
Chroustova lokomotiva FC 1869
Vojtěch Řehoř – Martin Beneš, Adam Čechovič, Jiří Hubička, Martin Kašpárek, Petr Lukavec, Martin Řežábek, Radek Vojtěch, Rudolf Zárybnický vs Jan Krátký – Jakub Čečák, Adam Levák, Lukáš Novák, Tadeáš Novák, Jindřich Pavlíček, Petr Pavlíček, Josef Šafařík
3., 56., 58., 59., 59., 60. Adam Čechovič
25. OG
35. Martin Beneš
55. Jiří Hubička
50., 53. Lukáš Novák 19. Josef Šafařík
23. Petr Pavlíček
3. 6. 13 18:00 STER3 Beach attack 90210 FC 1869 6. 0:6 (1:2)
Rychlé a pohledné utkání se šancemi na obou stranách. Zápas byl kontumován ve prospěch FC 1869 pro start hráče na cizí RP v dresu Beach Attacku. Karel Mařík, Ladislav Němec
Beach attack 90210 FC 1869
Jan Janda – Filip Exner, Jiří Harcuba, Adam Hloušek, Daniel Klimek, Vít Svoboda vs Jan Krátký – Jakub Čečák, Lukáš Doležal, Adam Levák, Lukáš Novák, Jindřich Pavlíček, Petr Pavlíček, Josef Šafařík
23. Filip Exner
35., 44., 59. Daniel Klimek
39. Jiří Harcuba
16. Lukáš Doležal
18. Lukáš Novák
57. Adam Levák
31. 5. 13 20:45 zzNOVOB FC 1869 Gladiators Beroun 10. 2:7 (2:3)
Domácí dokázali v závěru první půle utkání zdramatizovat, ale ve druhé půli hosté přidali další branky a v pohodě vyhráli. Paleček
FC 1869 Gladiators Beroun
Jan Krátký – Alexandr Jakobe, Adam Levák, Lukáš Novák, Petr Pavlíček, Josef Šafařík, Jakub Vrtiška vs Antonín Joska – Milan Březina, Adam Kuchař, Jiří Patera, Stanislav Pospíšil, Vojtěch Sládek, David Tregler, Michal Vlček
51. Milan Březina
24. 5. 13 18:15 HOSTI FC 1869 Sparta Pivaři AC 9. 4:2 (2:2)
Vyrovnané utkání, ve kterém hosty zradila koncovka. Petr Hradecký, Tomáš Michalík
FC 1869 Sparta Pivaři AC
Jan Krátký – Alexandr Jakobe, Jiří Ladman, Adam Levák, Lukáš Novák, Petr Pavlíček, Josef Šafařík vs Michal Navrátil – Zdeněk Klein, Lukáš Klinka, Daniel Kučera, Petr Lochman, Josef Pelikán, Milan Škvor, Zbyněk Škvor, Jaroslav Stehlík, Jakub Tylle
4. Adam Levák
5. Lukáš Novák
37. Josef Šafařík
50. Alexandr Jakobe
1. Petr Lochman
18. Zbyněk Škvor
17. 5. 13 19:15 ZAK Efficenza AC FC 1869 8. 3:2 (1:1)
Svižný zápas, ve kterém bral oba body fotbalovější tým. Voldán
Efficenza AC FC 1869
Lukáš Froněk – Kamil Bouzid, Jiří Ditter, Jan Hanzal, Břetislav Klápště, Michal Lipovský, Petr Louda, Ondřej Smoček, Jiří Tlamsa, Jan Zralý vs Jan Krátký – Alexandr Jakobe, Jiří Ladman, Adam Levák, Lukáš Novák, Tadeáš Novák, Jindřich Pavlíček, Petr Pavlíček, Josef Šafařík
19. Jan Zralý
33., 47. Ondřej Smoček
58 Kamil Bouzid 21. Josef Šafařík
49. Lukáš Novák
46. Lukáš Novák
10. 5. 13 20:45 zzNOVOB FC 1869 Dukla Praha FK 7. 5:9 (4:4)
Zasloužená výhra hostujícího týmu, který dokázal otočit utkání, ve kterém prohrával o 4 branky. Čapla J, Čapla M
FC 1869 Dukla Praha FK
Jan Krátký – Jakub Čečák, Lukáš Doležal, Alexandr Jakobe, Jiří Ladman, Adam Levák, Lukáš Novák, Tadeáš Novák, Dalibor Pavlíček, Petr Pavlíček, Josef Šafařík vs Miroslav Kopp – Radek Dvořák, Martin Michálek, Jiří Němec, Tomáš Obermajer, Tomáš Plavec, Michal Staněk
47., 53. Jiří Němec
26. 4. 13 20:45 zzNOVOB FC 1869 64! FC Kobylisy A 5. 5:3 (4:0)
První poločas proběhl jasně v režii domácího týmu, ve druhé půli hosté zabrali a podařilo se jim snížit, ale vyrovnat už nedokázali. František Srb, Otakar Moučka
FC 1869 64! FC Kobylisy A
Jan Krátký – Alexandr Jakobe, Adam Levák, Lukáš Novák, Jindřich Pavlíček, Petr Pavlíček, Josef Šafařík vs Jan Binder – Tomáš Hric, Michal Knapp, Mikuláš Michalík, Dušan Pokorný, Vojtěch Rozehnal, Marek Valo, Jiří Vaněk, Michal Zbořil
15., 19., 24., 27. Lukáš Novák
57. Jindřich Pavlíček
42., 43. Marek Valo
54. Michal Knapp
19. 4. 13 19:30 PRKOP President FC FC 1869 4. 0:4 (0:2)
Hosté šli brzy do vedení, domácí ve druhé půli vyrovnali hru, nikoliv ale skóre. Husák
President FC FC 1869
Martin Kolankiewicz st. – Jakub Dvořák, Vojtěch Ebr, Martin Holeček, William Jalloul, Martin Kolankiewicz ml., Václav Potužník, Pavel Záhora vs Martin Lang – Lukáš Doležal, Jiří Ladman, Adam Levák, Lukáš Novák, Tadeáš Novák, Dalibor Pavlíček, Petr Pavlíček, Josef Šafařík
8. Josef Šafařík
12. Dalibor Pavlíček
45. Tadeáš Novák
57. Petr Pavlíček
12. 4. 13 20:30 ZAK FC 1869 Pradox 1.FC 3. 2:3 (1:0)
Vyhral disciplinovanější a fotbalovější tým. Jindřich Jonáš, Tomáš Rybáček
FC 1869 Pradox 1.FC
Jan Krátký – Lukáš Doležal, Alexandr Jakobe, Jiří Ladman, Lukáš Novák, Dalibor Pavlíček, Petr Pavlíček, Josef Šafařík, Jakub Vrtiška vs Josef Klail – Ondřej Hatina, Marek Hettner, Jan Kaňok, Michal Roháč, Daniel Růžička, Roman Sahula, Josef Solich