Rozpis pískání, 6. liga, skupina H

Balbín FC

Ne 21.4. 18:45 Zákostelní ZAK
Ne 21.4. 20:00 Zákostelní ZAK
So 22.6. 08:45 Pražačka P2
So 22.6. 10:00 Pražačka P2
So 22.6. 11:15 Pražačka P2

Huňáč PK

Ne 14.4. 17:30 Mikulova MIKU1
Ne 14.4. 18:45 Mikulova MIKU1
Ne 14.4. 20:00 Mikulova MIKU1
Ne 2.6. 12:30 Zákostelní ZAK
Ne 2.6. 13:45 Zákostelní ZAK
Ne 2.6. 15:00 Zákostelní ZAK

Hashlerka THC 1993 A

Ne 2.6. 15:00 Mikulova MIKU4
Ne 2.6. 16:15 Mikulova MIKU4
Ne 2.6. 17:30 Mikulova MIKU4
So 8.6. 11:15 Hanspaulka HANSP
So 8.6. 12:30 Hanspaulka HANSP
So 8.6. 13:45 Hanspaulka HANSP

Kalich club Žižkov

Ne 21.4. 08:45 Hanspaulka HANSP
Ne 21.4. 10:00 Hanspaulka HANSP
So 22.6. 08:45 Pražačka P3
So 22.6. 10:00 Pražačka P3
So 22.6. 11:15 Pražačka P3

Kapr tým 86 B

Ne 28.4. 08:45 Hanspaulka HANSP
Ne 28.4. 10:00 Hanspaulka HANSP
Ne 5.5. 18:45 Mikulova MIKU2
Ne 5.5. 20:00 Mikulova MIKU2

Plameňáci 1.FC

Út 16.4. 17:00 Hanspaulka HANSP
Út 16.4. 18:15 Hanspaulka HANSP
Út 16.4. 19:30 Hanspaulka HANSP
Ne 2.6. 11:00 Běchovice 2 BECH
Ne 2.6. 12:15 Běchovice 2 BECH
Ne 2.6. 13:30 Běchovice 2 BECH

GoGo 1.NC

Ne 28.4. 13:45 Pražačka P3
Ne 28.4. 15:00 Pražačka P3
Ne 12.5. 16:15 Pražačka P3
Ne 12.5. 17:30 Pražačka P3
Ne 26.5. 16:15 Mikulova MIKU4
Ne 26.5. 17:30 Mikulova MIKU4

New Jersey Devils B

Ne 28.4. 18:30 Hostivař SK HOSTI
Ne 28.4. 19:45 Hostivař SK HOSTI
Ne 5.5. 18:45 Mikulova MIKU3
Ne 5.5. 20:00 Mikulova MIKU3
Ne 26.5. 18:45 Hanspaulka HANSP
Ne 26.5. 20:00 Hanspaulka HANSP

Šnek FC A

Ne 14.4. 16:15 Děkanka DEKAN
Ne 14.4. 17:30 Děkanka DEKAN
Ne 21.4. 16:15 Mikulova MIKU4
Ne 21.4. 17:30 Mikulova MIKU4
Ne 12.5. 15:00 Kbely Spartak KBELY
Ne 12.5. 16:15 Kbely Spartak KBELY

Hoptajch team

Ne 14.4. 16:15 Hanspaulka HANSP
Ne 14.4. 17:30 Hanspaulka HANSP
Ne 21.4. 18:45 Mikulova MIKU3
Ne 21.4. 20:00 Mikulova MIKU3
Ne 12.5. 15:00 Zárubova ZARUB
Ne 12.5. 16:15 Zárubova ZARUB

Partizan Praha

Ne 5.5. 17:30 Aritma ARIT
Ne 5.5. 18:45 Aritma ARIT
Ne 12.5. 16:00 Hostivař SK HOSTI
Ne 12.5. 17:15 Hostivař SK HOSTI
Ne 19.5. 16:15 Zákostelní ZAK
Ne 19.5. 17:30 Zákostelní ZAK

1.FC Lehovec

Ne 7.4. 19:15 Ďáblice SK DABLI
Ne 7.4. 20:30 Ďáblice SK DABLI
Ne 19.5. 13:45 Pražačka P1
Ne 19.5. 15:00 Pražačka P1