Rozpis pískání, 6. liga, skupina I

Petrovice A

So 27.4. 08:45 Novoborská CVČ NOVOB
So 27.4. 10:00 Novoborská CVČ NOVOB
Ne 12.5. 13:45 Pražačka P2
Ne 12.5. 15:00 Pražačka P2
Ne 2.6. 13:45 Pražačka P1
Ne 2.6. 15:00 Pražačka P1

Šachťor Praha CF

So 4.5. 08:45 Zákostelní ZAK
So 4.5. 10:00 Zákostelní ZAK
So 4.5. 11:15 Zákostelní ZAK
Ne 16.6. 15:00 Hanspaulka HANSP
Ne 16.6. 16:15 Hanspaulka HANSP
Ne 16.6. 17:30 Hanspaulka HANSP

Desítníci CH.C.

So 13.4. 08:45 Novoborská CVČ NOVOB
So 13.4. 10:00 Novoborská CVČ NOVOB
Ne 5.5. 08:45 Hanspaulka HANSP
Ne 5.5. 10:00 Hanspaulka HANSP

Dýně AC A

Ne 21.4. 10:00 Pražačka P1
Ne 21.4. 11:15 Pražačka P1
Ne 21.4. 12:30 Pražačka P1
Ne 9.6. 17:30 Novoborská CVČ NOVOB
Ne 9.6. 18:45 Novoborská CVČ NOVOB
Ne 9.6. 20:00 Novoborská CVČ NOVOB

Social Members FC

So 20.4. 12:30 Zákostelní ZAK
So 20.4. 13:45 Zákostelní ZAK
Ne 12.5. 19:15 Běchovice 2 BECH
Ne 12.5. 20:30 Běchovice 2 BECH

GTL A

Ne 14.4. 18:45 Pražačka P1
Ne 14.4. 20:00 Pražačka P1
Ne 12.5. 16:15 Záběhlice ZABEH
Ne 12.5. 17:30 Záběhlice ZABEH
Ne 26.5. 08:45 Hanspaulka HANSP
Ne 26.5. 10:00 Hanspaulka HANSP

Angmar A

So 4.5. 12:30 Zákostelní ZAK
So 4.5. 13:45 Zákostelní ZAK
Ne 9.6. 18:45 Děkanka DEKAN
Ne 9.6. 20:00 Děkanka DEKAN

Pornolištičky

Ne 7.4. 17:30 Mikulova MIKU1
Ne 7.4. 18:45 Mikulova MIKU1
Ne 7.4. 20:00 Mikulova MIKU1
Ne 14.4. 15:00 Zárubova ZARUB
Ne 14.4. 16:15 Zárubova ZARUB
Ne 14.4. 17:30 Zárubova ZARUB

Hyens United

Ne 19.5. 10:00 Stodůlky Sokol STOD
Ne 19.5. 11:15 Stodůlky Sokol STOD
Ne 19.5. 12:30 Stodůlky Sokol STOD
Ne 2.6. 14:15 Hamr Braník HABR
Ne 2.6. 15:30 Hamr Braník HABR
Ne 2.6. 16:45 Hamr Braník HABR

Guaraní

Ne 7.4. 17:30 Novoborská CVČ NOVOB
Ne 7.4. 18:45 Novoborská CVČ NOVOB
Ne 19.5. 16:15 Pražačka P2
Ne 19.5. 17:30 Pražačka P2

Epic Fail

Ne 5.5. 18:45 Zákostelní ZAK
Ne 5.5. 20:00 Zákostelní ZAK
Ne 26.5. 13:45 Pražačka P1
Ne 26.5. 15:00 Pražačka P1
Ne 2.6. 12:30 Tempo FC TEMPO
Ne 2.6. 13:45 Tempo FC TEMPO

Na zdraví p.Macháčka

Ne 12.5. 18:45 Pražačka P2
Ne 12.5. 20:00 Pražačka P2
St 19.6. 18:15 Mikulova MIKU3
St 19.6. 19:30 Mikulova MIKU3
St 19.6. 20:45 Mikulova MIKU3