Seznam týmů, 6. liga, skupina J

Tým Barvy dresů
WTF červená, bílá
Torpédo Řepy modrá, červená
Sturm JM světle modrá, bílá
Stodůlecký piráti červeno-bílá, modrá
Samson Bonella B modro-bílá, světle zelená
Poštmistři A světle modrá
Medvědi B červená, bílá
Los Pepinos C.F. modrá, bílá
Hashlerka THC 1993 B modro-bílá, zelená
Gang of Jan Palach červená, žlutá
Beerchester United černá
Alkohol Vršovice FC zeleno-bílá

Rozpis zápasů, 6. liga, skupina J

Utkání Datum Čas Hřiště
Hashlerka THC 1993 BStodůlecký piráti Ne 7.4. 12:30 STOD
Medvědi BPoštmistři A Ne 7.4. 16:15 P1
Los Pepinos C.F.Samson Bonella B Ne 7.4. 16:15 ZARUB
Alkohol Vršovice FCWTF Ne 7.4. 16:15 ZABEH
Gang of Jan PalachSturm JM Ne 7.4. 17:30 ZABEH
Beerchester UnitedTorpédo Řepy Ne 7.4. 17:30 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Torpédo ŘepyGang of Jan Palach Ne 14.4. 12:30 P1
Stodůlecký pirátiLos Pepinos C.F. Ne 14.4. 12:30 STOD
Sturm JMHashlerka THC 1993 B Ne 14.4. 13:45 P3
Samson Bonella BMedvědi B Ne 14.4. 15:00 ZARUB
WTFPoštmistři A Ne 14.4. 16:15 ZABEH
Alkohol Vršovice FCBeerchester United Ne 14.4. 17:30 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Los Pepinos C.F.Sturm JM Ne 21.4. 13:45 P3
Hashlerka THC 1993 BTorpédo Řepy Ne 21.4. 13:45 P2
Poštmistři ASamson Bonella B Ne 21.4. 15:00 ZARUB
Medvědi BStodůlecký piráti Ne 21.4. 16:15 P1
Beerchester UnitedWTF Ne 21.4. 17:30 P2
Gang of Jan PalachAlkohol Vršovice FC Ne 21.4. 19:45 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Alkohol Vršovice FCHashlerka THC 1993 B Ne 28.4. 12:30 ZAK
Stodůlecký pirátiPoštmistři A Ne 28.4. 12:30 STOD
Torpédo ŘepyLos Pepinos C.F. Ne 28.4. 16:15 P2
Sturm JMMedvědi B Ne 28.4. 16:15 P1
WTFSamson Bonella B Ne 28.4. 16:15 ZABEH
Beerchester UnitedGang of Jan Palach Ne 28.4. 17:30 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Samson Bonella BStodůlecký piráti Ne 5.5. 15:00 ZARUB
Los Pepinos C.F.Alkohol Vršovice FC Ne 5.5. 15:00 DEKAN
Poštmistři ASturm JM Ne 5.5. 15:30 HABR
Medvědi BTorpédo Řepy Ne 5.5. 16:15 P1
Gang of Jan PalachWTF Ne 5.5. 16:15 ZABEH
Hashlerka THC 1993 BBeerchester United Ne 5.5. 17:30 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Sturm JMSamson Bonella B Ne 12.5. 15:00 ZARUB
Gang of Jan PalachHashlerka THC 1993 B Ne 12.5. 16:15 KBELY
Alkohol Vršovice FCMedvědi B Ne 12.5. 16:15 P1
WTFStodůlecký piráti Ne 12.5. 16:15 ZABEH
Beerchester UnitedLos Pepinos C.F. Ne 12.5. 17:30 P2
Torpédo ŘepyPoštmistři A Ne 16.6. 16:00 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Stodůlecký pirátiSturm JM Ne 19.5. 12:30 STOD
Samson Bonella BTorpédo Řepy Ne 19.5. 15:00 ZARUB
Poštmistři AAlkohol Vršovice FC Ne 19.5. 16:15 DEKAN
Medvědi BBeerchester United Ne 19.5. 16:15 P1
Los Pepinos C.F.Gang of Jan Palach Ne 19.5. 16:15 P3
Hashlerka THC 1993 BWTF Ne 19.5. 16:15 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
Hashlerka THC 1993 BLos Pepinos C.F. Ne 26.5. 12:30 P1
Torpédo ŘepyStodůlecký piráti Ne 26.5. 12:30 STOD
Gang of Jan PalachMedvědi B Ne 26.5. 16:15 P1
WTFSturm JM Ne 26.5. 16:15 ZABEH
Beerchester UnitedPoštmistři A Ne 26.5. 17:30 P2
Alkohol Vršovice FCSamson Bonella B Ne 26.5. 17:30 ZARUB
Utkání Datum Čas Hřiště
Stodůlecký pirátiAlkohol Vršovice FC Ne 2.6. 12:30 STOD
Sturm JMTorpédo Řepy Ne 2.6. 15:00 P3
Samson Bonella BBeerchester United Ne 2.6. 15:00 ZARUB
Medvědi BHashlerka THC 1993 B Ne 2.6. 16:15 P1
Los Pepinos C.F.WTF Ne 2.6. 16:15 ZABEH
Poštmistři AGang of Jan Palach Ne 2.6. 17:30 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Hashlerka THC 1993 BPoštmistři A Ne 9.6. 13:30 BECH
Alkohol Vršovice FCSturm JM Ne 9.6. 13:45 ZAK
Gang of Jan PalachSamson Bonella B Ne 9.6. 15:00 ZARUB
Los Pepinos C.F.Medvědi B Ne 9.6. 16:15 P1
Beerchester UnitedStodůlecký piráti Ne 9.6. 17:30 P2
WTFTorpédo Řepy Ne 9.6. 17:30 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
Poštmistři ALos Pepinos C.F. Ne 23.6. 16:00 BECH
Torpédo ŘepyAlkohol Vršovice FC Ne 23.6. 16:15 HANSP
Sturm JMBeerchester United Ne 23.6. 16:15 P1
Stodůlecký pirátiGang of Jan Palach Ne 23.6. 16:15 DEKAN
Samson Bonella BHashlerka THC 1993 B Ne 23.6. 16:15 TEMPO
Medvědi BWTF Ne 23.6. 16:15 ZAK