So 18.5.13 08:45 ZAK GoGo 1.NC Huňáč PK   (HL6H)
So 18.5.13 10:00 ZAK Hyens United Guaraní   (HL6I)
Ne 16.6.13 18:45 zzNOVOB Ukradený širáci Bamboocha City   (HL5I)
Ne 16.6.13 20:00 zzNOVOB Felix club (seniors) Nemesis VET   (VL3D)

23. 6. 13 16:15 DEKAN Stodůlecký piráti Gang of Jan Palach 11. 1:2 (0:0)
Hosté, ač hrající celé utkání pouze 4+1 zaslouženě berou oba body. Jejich soupeř byl bezzubý ve velmi podprůměrném zápase. Duben
Stodůlecký piráti Gang of Jan Palach
Evgeny LemaykinJiří Archmann, Tomáš Archmann, Ondřej Baleka, Filip Denk, Martin Malina, Stanislav Malina, Vadym Petrychenko, Matěj Spálenka vs Radek Dán – Adam Blažek, Pavel Doleček, Petr Ješeta, Jan Kubíček
34. Vadym Petrychenko 26 Vadym Petrychenko 44. OG
58. Pavel Doleček
9. 6. 13 17:30 P2 Beerchester United Stodůlecký piráti 10. 4:2 (4:0)
Utkání bylo ve 14. minutě přerušeno pro déšť za stavu 2:0 pro domácí a dohráváno v náhradním termínu. Vyrovnané utkání, vyhrál efektivnější tým. Adam Přadka, Jiří Tichý
Beerchester United Stodůlecký piráti
Norman David – Filip Ernest, Michal Kubeš, Zdeněk Nesveda, Štěpán Pavlíček, Lukáš Pilař, Martin Přikryl, Pavel Štěpánek, Petr Vítek vs Evgeny Lemaykin – Jiří Archmann, Tomáš Archmann, Ondřej Baleka, Filip Denk, Martin Malina, Stanislav Malina, Vadym Petrychenko, Tomáš Směták, Matěj Spálenka
11. Pavel Štěpánek
13. Michal Kubeš
28., 30. Filip Ernest
31. Ondřej Baleka
37. Tomáš Směták
2. 6. 13 12:30 STOD Stodůlecký piráti Alkohol Vršovice FC 9. 0:0 (0:0)
Bojovný zápas, první poločas byli lepší domácí, ve druhém zase hosté, kteří několikrát trefili tyč. Remíza je nakonec spravedlivým výsledkem. Lukáš Doubek, Jan Krouský
Stodůlecký piráti Alkohol Vršovice FC
Evgeny Lemaykin – Jiří Archmann, Ondřej Baleka, Filip Denk, František Konečný, Martin Malina, Stanislav Malina, Vadym Petrychenko, Tomáš Směták, Matěj Spálenka vs Tomáš Vrňák – Lukáš Bady, Levan Bokeria, Jan Hrabák, David Kosák, Filip Špaček, Vojtěch Sýkora, Kristian Zradička
26. 5. 13 12:30 STOD Torpédo Řepy Stodůlecký piráti 8. 3:1 (1:0)
Nervózní utkání technicky dobrých týmů. Petr Dolejš, Tomáš Martinek
Torpédo Řepy Stodůlecký piráti
Richard Kulík – Petr Hénig, Jan Jeřábek, Jan Jiskra, Richard Kulík, Matěj Lev, Karel Poupě, Martin Prokš, Filip Schenk vs Evgeny Lemaykin – Jiří Archmann, Tomáš Archmann, Ondřej Baleka, Filip Denk, František Konečný, Martin Malina, Stanislav Malina, Vadym Petrychenko, Matěj Spálenka
22., 44. Matěj Lev
36. Jan Jiskra
31. Jiří Archmann
19. 5. 13 12:30 STOD Stodůlecký piráti Sturm JM 7. 1:1 (1:0)
První půli patřila domácím, ve druhé půli byli aktivnější hosté a dokázali vyrovnat. Zasloužená remíza. Paleček,Husák
Stodůlecký piráti Sturm JM
Evgeny Lemaykin – Jiří Archmann, Tomáš Archmann, Ondřej Baleka, Filip Denk, František Konečný, Martin Malina, Stanislav Malina, Vadym Petrychenko, Matěj Spálenka vs Filip Kotek – Milan Dolejš, Martin Hyánek, Jan Hynek, Martin Klejna, Jiří Navrátil, Petr Ondrejec, Jiří Ouředník, Martin Soukup
6. Matěj Spálenka 48. Martin Hyánek
12. 5. 13 16:15 ZABEH WTF Stodůlecký piráti 6. 1:4 (0:2)
David Knirsch, Karel Semirád
WTF Stodůlecký piráti
Tomáš Michálek – Josef Bartoš, Antonín Beránek, Minh Duc Do, Martin Hakl, Pavol Neupauer, Peter Neupauer, Michal Průša, Marek Ulrich vs Matěj Spálenka – Jiří Archmann, Tomáš Archmann, Ondřej Baleka, Filip Denk, Martin Malina, Stanislav Malina, Vadym Petrychenko
56. Michal Průša 4. Tomáš Archmann
17., 40. Filip Denk
53. Ondřej Baleka
5. 5. 13 15:00 zzZARUB Samson Bonella B Stodůlecký piráti 5. 2:0 (0:0)
Vyrovnané a poměrně rychlé utkání s řadou šancí. Martin Ďuríček, Václav Žofka
Samson Bonella B Stodůlecký piráti
Ondřej Fitz – Jan Konfršt, Pavel Kubeček, Jiří Netolický, Jakub Pařízek, Lukáš Pařízek, Martin Slaboch, Petr Štěpánek, Petr Stoklasa vs Evgeny Lemaykin – Jiří Archmann, Ondřej Baleka, Filip Denk, František Konečný, Martin Malina, Stanislav Malina, Vadym Petrychenko, Matěj Spálenka
32., 51. Lukáš Pařízek
28. 4. 13 12:30 STOD Stodůlecký piráti Poštmistři A 4. 0:5 (0:3)
Nervózní utkání, kde byli fotbalovější Postmistři. Husák
Stodůlecký piráti Poštmistři A
Evgeny LemaykinJiří Archmann, Tomáš Archmann, Ondřej Baleka, Filip Denk, František Konečný, Martin Malina, Vadym Petrychenko, Matěj Spálenka vs Tomáš Moravec – Dominik Benda, Richard Bláha, Karel Brousil, David Faber, Petr Nedbal, Tomáš Rejfek, Petr Škvor
35 Vadym Petrychenko 14., 20. David Faber
17., 33., 48. Richard Bláha
48. David Faber
21. 4. 13 16:15 P1 Medvědi B Stodůlecký piráti 3. 3:2 (2:1)
Pěkné utkání, kde byli hosté technický lepší, ale utápěli se ve svých vlastních kličkách. Janča
Medvědi B Stodůlecký piráti
Libor Petřina – Robert Hlubuček, Ivan Němec, Lubomír Peklanský, Jozef Pixa, Leoš Rotter, Pavol Štofej, Jan Volek vs Evgeny Lemaykin – Jiří Archmann, Ondřej Baleka, Filip Denk, Michal Hora, František Konečný, Martin Malina, Stanislav Malina, Vadym Petrychenko, Matěj Spálenka
8., 27. Lubomír Peklanský
38. Ivan Němec
6. Ondřej Baleka
46. Martin Malina
14. 4. 13 12:30 STOD Stodůlecký piráti Los Pepinos C.F. 2. 4:0 (3:0)
Nasazení obou týmu příkladné. Góly ale dávali jen domácí Piráti a zaslouženě si došli pro vítězství.
Stodůlecký piráti Los Pepinos C.F.
Evgeny Lemaykin – Jiří Archmann, Tomáš Archmann, Ondřej Baleka, Filip Denk, Michal Hora, František Konečný, Martin Malina, Stanislav Malina, Vadym Petrychenko, Matěj Spálenka vs Lukáš Augustýn – Pavel Hadrbolec, Ladislav Hrejzek, Daniel Hrych, Jan Kopřiva, Václav Němec, Michal Váňa
7. Matěj Spálenka
11., 28. Vadym Petrychenko
58. Filip Denk
7. 4. 13 12:30 STOD Hashlerka THC 1993 B Stodůlecký piráti 1. 3:2 (2:2)
Atraktivní zápas, po vyrovnané první půli domácí přidali a zaslouženě vyhráli. David Kabát, Eduard Skramuský