Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Ne 16.6.13 | 17:30 | DABLI | Pragochmel Blšany A Deportivo Praga | 11. | 3:4 |
Ne 16.6.13 | 17:30 | MIKU3 | M16 AC FC Malvazinky 1.FC | 11. | 5:3 |
Ne 16.6.13 | 17:30 | MIKU4 | Rychlí banáni Beton FC | 11. | 4:1 |
Ne 16.6.13 | 17:30 | zzNOVOB | Integrita Jinonice Talent Praha FC | 11. | 2:5 |
Ne 16.6.13 | 17:30 | SCBEC | Rumové pralinky FC Dropa FC A | 11. | 3:5 |
Ne 16.6.13 | 17:30 | MIKU2 | Los Gigoalos Free team | 11. | 1:4 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dropa FC A | 11 | 8 | 1 | 2 | 37:19 | 17 |
2. | Deportivo Praga | 11 | 7 | 2 | 2 | 41:26 | 16 |
3. | Talent Praha FC | 11 | 6 | 3 | 2 | 40:28 | 15 |
4. | Malvazinky 1.FC | 11 | 6 | 1 | 4 | 32:24 | 13 |
5. | Free team | 11 | 6 | 1 | 4 | 39:33 | 13 |
6. | Pragochmel Blšany A | 11 | 5 | 2 | 4 | 39:27 | 12 |
7. | Rychlí banáni | 11 | 5 | 2 | 4 | 31:28 | 12 |
8. | M16 AC FC | 11 | 4 | 2 | 5 | 30:35 | 10 |
9. | Beton FC | 11 | 4 | 1 | 6 | 36:40 | 9 |
10. | Integrita Jinonice | 11 | 3 | 3 | 5 | 32:41 | 5 |
11. | Rumové pralinky FC | 11 | 2 | 0 | 9 | 27:54 | 4 |
12. | Los Gigoalos | 11 | 0 | 0 | 11 | 8:49 | 0 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
So 6.4.13 | 08:45, 10:00, 11:15 | zzNOVOB | Beton FC |
So 20.4.13 | 08:45, 10:00, 11:15 | zzNOVOB | Rychlí banáni |
So 20.4.13 | 13:45, 15:00 | HANSP | M16 AC FC |
So 27.4.13 | 13:45, 15:00 | HANSP | Pragochmel Blšany A |
Ne 28.4.13 | 18:45, 20:00 | P1 | Talent Praha FC |
So 25.5.13 | 11:15, 12:30 | P1 | Free team |
So 25.5.13 | 11:15, 12:30 | BECH | Los Gigoalos |
So 1.6.13 | 08:45, 10:00, 11:15 | zzNOVOB | Malvazinky 1.FC |
Ne 9.6.13 | 09:45, 11:00 | BECH | Pragochmel Blšany A |
Ne 9.6.13 | 11:15, 12:30, 13:45 | TEMPO | Beton FC |
Ne 9.6.13 | 15:00, 16:15 | ZAK | Rumové pralinky FC |
Ne 9.6.13 | 16:15, 17:30 | P1 | M16 AC FC |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Tomáš Bruder | Talent Praha FC | 21 |
2. | Adam Stuchel | Talent Praha FC | 17 |
3. | Jan Hrabě | Integrita Jinonice | 15 |
4. | Jakub Vokatý | M16 AC FC | 13 |
5. | Miroslav Horák | Morová rána 1.FC | 11 |
6. | Pavel Vaněček | Black bridge elite | 10 |
7. | Patrik Tomášek | Normální Chlapi | 10 |
8. | Petr Martiník | Talent Praha FC | 10 |
9. | Pavel Jančovič | Dropa FC A | 9 |
10. | Petr Malknecht | Free team | 9 |
11. | Petr Benda | ZAHR 1.FC | 9 |
12. | Jakub Vaníček | Rychlí banáni | 8 |
13. | David Horváth | Hustlers | 8 |
14. | Jaroslav Hojer | Talent Praha FC | 8 |
15. | Jan Lebeda | Beton FC | 8 |
16. | Jiří Blažek | Dropa FC A | 8 |
17. | Petr Hejkal | Talent Praha FC | 7 |
18. | Martin Hamrle ml. | Virtus Praha FK | 7 |
19. | Robert Apolín | Dýně AC A | 7 |
20. | Petr Meckel | Free team | 7 |