Seznam týmů, 6. liga, skupina K

Tým Barvy dresů
Talent Praha FC zeleno-černá, modrá
Rychlí banáni žlutá, červená
Pragochmel Blšany A žlutá
M16 AC FC zeleno-černá
Rumové pralinky FC modrá, modro-bílá
Los Gigoalos zeleno-bílá, bílo-modrá
Integrita Jinonice bílá, modrá
Free team zeleno-bílá
Dropa FC žlutá, červeno-bílá
Malvazinky 1.FC oranžová, modrá
Deportivo Praga oranžová
Beton FC modrá, červená

Rozpis zápasů, 6. liga, skupina K

Utkání Datum Čas Hřiště
Malvazinky 1.FCPragochmel Blšany A Po 1.4. 17:15 HOSTI
Deportivo PragaRychlí banáni Po 1.4. 17:30 P2
Beton FCTalent Praha FC Po 1.4. 17:30 P1
Integrita JinoniceLos Gigoalos Po 1.4. 18:45 MIKU2
Free teamRumové pralinky FC Po 1.4. 18:45 SCBEC
Dropa FCM16 AC FC Po 1.4. 20:00 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
Beton FCDeportivo Praga Ne 7.4. 13:45 P2
M16 AC FCFree team Ne 7.4. 13:45 TEMPO
Talent Praha FCLos Gigoalos Ne 7.4. 15:00 P3
Rychlí banániMalvazinky 1.FC Ne 7.4. 17:15 HOSTI
Pragochmel Blšany ADropa FC Ne 7.4. 20:30 DABLI
Rumové pralinky FCIntegrita Jinonice Ne 7.4. 20:30 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Deportivo PragaTalent Praha FC Ne 14.4. 12:30 P2
Integrita JinoniceM16 AC FC Ne 14.4. 13:45 TEMPO
Malvazinky 1.FCBeton FC Ne 14.4. 17:15 HOSTI
Los GigoalosRumové pralinky FC Ne 14.4. 18:45 SCBEC
Dropa FCRychlí banáni Ne 14.4. 20:00 SCBEC
Free teamPragochmel Blšany A Ne 14.4. 20:30 DABLI
Utkání Datum Čas Hřiště
Rychlí banániFree team Ne 21.4. 12:30 P1
M16 AC FCLos Gigoalos Ne 21.4. 13:45 TEMPO
Deportivo PragaMalvazinky 1.FC Ne 21.4. 17:15 HOSTI
Talent Praha FCRumové pralinky FC Ne 21.4. 18:45 SCBEC
Beton FCDropa FC Ne 21.4. 20:00 SCBEC
Pragochmel Blšany AIntegrita Jinonice Ne 21.4. 20:30 DABLI
Utkání Datum Čas Hřiště
Integrita JinoniceRychlí banáni Ne 28.4. 17:15 HOSTI
Free teamBeton FC Ne 28.4. 17:30 TEMPO
Rumové pralinky FCM16 AC FC Ne 28.4. 18:45 SCBEC
Dropa FCDeportivo Praga Ne 28.4. 20:00 SCBEC
Los GigoalosPragochmel Blšany A Ne 28.4. 20:30 DABLI
Malvazinky 1.FCTalent Praha FC Ne 9.6. 17:15 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Beton FCIntegrita Jinonice Ne 5.5. 13:45 TEMPO
Deportivo PragaFree team Ne 5.5. 16:15 P2
Talent Praha FCM16 AC FC Ne 5.5. 16:15 TEMPO
Malvazinky 1.FCDropa FC Ne 5.5. 17:15 HOSTI
Rychlí banániLos Gigoalos Ne 5.5. 17:30 P3
Pragochmel Blšany ARumové pralinky FC Ne 5.5. 17:30 NOVOB
Utkání Datum Čas Hřiště
Los GigoalosBeton FC Ne 12.5. 16:15 P3
Free teamMalvazinky 1.FC Ne 12.5. 17:15 HOSTI
Integrita JinoniceDeportivo Praga Ne 12.5. 17:30 ZABEH
Rumové pralinky FCRychlí banáni Ne 12.5. 18:45 SCBEC
Dropa FCTalent Praha FC Ne 12.5. 20:00 SCBEC
M16 AC FCPragochmel Blšany A Ne 12.5. 20:30 DABLI
Utkání Datum Čas Hřiště
Deportivo PragaLos Gigoalos Ne 19.5. 15:00 P3
Malvazinky 1.FCIntegrita Jinonice Ne 19.5. 17:15 HOSTI
Rychlí banániM16 AC FC Ne 19.5. 17:30 TEMPO
Beton FCRumové pralinky FC Ne 19.5. 18:45 SCBEC
Dropa FCFree team Ne 19.5. 20:00 SCBEC
Talent Praha FCPragochmel Blšany A Ne 19.5. 20:30 DABLI
Utkání Datum Čas Hřiště
Free teamTalent Praha FC Ne 26.5. 12:30 P2
M16 AC FCBeton FC Ne 26.5. 13:45 TEMPO
Los GigoalosMalvazinky 1.FC Ne 26.5. 17:15 HOSTI
Rumové pralinky FCDeportivo Praga Ne 26.5. 18:45 SCBEC
Integrita JinoniceDropa FC Ne 26.5. 20:00 SCBEC
Pragochmel Blšany ARychlí banáni Ne 26.5. 20:30 DABLI
Utkání Datum Čas Hřiště
Free teamIntegrita Jinonice Ne 2.6. 13:45 TEMPO
Dropa FCLos Gigoalos Ne 2.6. 13:45 KBELY
Talent Praha FCRychlí banáni Ne 2.6. 13:45 P3
Deportivo PragaM16 AC FC Ne 2.6. 16:15 TEMPO
Malvazinky 1.FCRumové pralinky FC Ne 2.6. 17:15 HOSTI
Beton FCPragochmel Blšany A Ne 2.6. 20:30 DABLI
Utkání Datum Čas Hřiště
Rychlí banániBeton FC Ne 16.6. 17:30 MIKU4
Pragochmel Blšany ADeportivo Praga Ne 16.6. 17:30 DABLI
M16 AC FCMalvazinky 1.FC Ne 16.6. 17:30 MIKU3
Rumové pralinky FCDropa FC Ne 16.6. 17:30 SCBEC
Los GigoalosFree team Ne 16.6. 17:30 MIKU2
Integrita JinoniceTalent Praha FC Ne 16.6. 17:30 NOVOB