Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Ne 16.6.13 | 17:30 | MIKU2 | Los Gigoalos Free team | 11. | 1:4 |
Ne 2.6.13 | 13:45 | TEMPO | Free team Integrita Jinonice | 10. | 5:7 |
Ne 26.5.13 | 12:30 | P2 | Free team Talent Praha FC | 9. | 2:1 |
Ne 19.5.13 | 20:00 | SCBEC | Dropa FC A Free team | 8. | 1:2 |
Ne 12.5.13 | 17:15 | HOSTI | Free team Malvazinky 1.FC | 7. | 2:2 |
Ne 5.5.13 | 16:15 | P2 | Deportivo Praga Free team | 6. | 4:2 |
Ne 28.4.13 | 17:30 | TEMPO | Free team Beton FC | 5. | 4:2 |
Ne 21.4.13 | 12:30 | P1 | Rychlí banáni Free team | 4. | 0:7 |
Ne 14.4.13 | 20:30 | DABLI | Free team Pragochmel Blšany A | 3. | 6:3 |
Ne 7.4.13 | 13:45 | TEMPO | M16 AC FC Free team | 2. | 9:3 |
Po 1.4.13 | 18:45 | SCBEC | Free team Rumové pralinky FC | 1. | 2:3 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dropa FC A | 11 | 8 | 1 | 2 | 37:19 | 17 |
2. | Deportivo Praga | 11 | 7 | 2 | 2 | 41:26 | 16 |
3. | Talent Praha FC | 11 | 6 | 3 | 2 | 40:28 | 15 |
4. | Malvazinky 1.FC | 11 | 6 | 1 | 4 | 32:24 | 13 |
5. | Free team | 11 | 6 | 1 | 4 | 39:33 | 13 |
6. | Pragochmel Blšany A | 11 | 5 | 2 | 4 | 39:27 | 12 |
7. | Rychlí banáni | 11 | 5 | 2 | 4 | 31:28 | 12 |
8. | M16 AC FC | 11 | 4 | 2 | 5 | 30:35 | 10 |
9. | Beton FC | 11 | 4 | 1 | 6 | 36:40 | 9 |
10. | Integrita Jinonice | 11 | 3 | 3 | 5 | 32:41 | 5 |
11. | Rumové pralinky FC | 11 | 2 | 0 | 9 | 27:54 | 4 |
12. | Los Gigoalos | 11 | 0 | 0 | 11 | 8:49 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
So 25.5.13 | 11:15 | P1 | Fk.JTS Praha Sebulba Utd. (HL8L) |
So 25.5.13 | 12:30 | P1 | SAS fans Tus Pelotas (HL4E) |
Ne 23.6.13 | 10:00 | P2 | Glebus United Nations Mal Wall FC (HL8M) |
Ne 23.6.13 | 11:15 | P2 | Dýně AC A Hyens United (HL6I) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Apolín Robert | 9 | 7 |
Calda Petr | 1 | 0 |
Ejem David | 5 | 3 |
Frýba Ondřej | 7 | 1 |
Frýba Václav | 11 | 6 |
Kopp Tomáš | 6 | 2 |
Malknecht Petr | 9 | 9 |
Meckel Petr | 11 | 7 |
Olišar Martin | 8 | 2 |
Šlápota Ladislav | 7 | 1 |
Žinčík Jakub | 7 | 0 |