Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Ne 16.6.13 | 17:30 | MIKU3 | M16 AC FC Malvazinky 1.FC | 11. | 5:3 |
Ne 2.6.13 | 16:15 | TEMPO | Deportivo Praga M16 AC FC | 10. | 2:0 |
Ne 26.5.13 | 13:45 | TEMPO | M16 AC FC Beton FC | 9. | 4:4 |
Ne 19.5.13 | 17:30 | TEMPO | Rychlí banáni M16 AC FC | 8. | 3:1 |
Ne 12.5.13 | 20:30 | DABLI | M16 AC FC Pragochmel Blšany A | 7. | 2:5 |
Ne 5.5.13 | 16:15 | TEMPO | Talent Praha FC M16 AC FC | 6. | 7:3 |
Ne 28.4.13 | 18:45 | SCBEC | Rumové pralinky FC M16 AC FC | 5. | 1:3 |
Ne 21.4.13 | 13:45 | TEMPO | M16 AC FC Los Gigoalos | 4. | 1:0 |
Ne 14.4.13 | 13:45 | TEMPO | Integrita Jinonice M16 AC FC | 3. | 2:2 |
Ne 7.4.13 | 13:45 | TEMPO | M16 AC FC Free team | 2. | 9:3 |
Po 1.4.13 | 20:00 | SCBEC | Dropa FC A M16 AC FC | 1. | 5:0 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dropa FC A | 11 | 8 | 1 | 2 | 37:19 | 17 |
2. | Deportivo Praga | 11 | 7 | 2 | 2 | 41:26 | 16 |
3. | Talent Praha FC | 11 | 6 | 3 | 2 | 40:28 | 15 |
4. | Malvazinky 1.FC | 11 | 6 | 1 | 4 | 32:24 | 13 |
5. | Free team | 11 | 6 | 1 | 4 | 39:33 | 13 |
6. | Pragochmel Blšany A | 11 | 5 | 2 | 4 | 39:27 | 12 |
7. | Rychlí banáni | 11 | 5 | 2 | 4 | 31:28 | 12 |
8. | M16 AC FC | 11 | 4 | 2 | 5 | 30:35 | 10 |
9. | Beton FC | 11 | 4 | 1 | 6 | 36:40 | 9 |
10. | Integrita Jinonice | 11 | 3 | 3 | 5 | 32:41 | 5 |
11. | Rumové pralinky FC | 11 | 2 | 0 | 9 | 27:54 | 4 |
12. | Los Gigoalos | 11 | 0 | 0 | 11 | 8:49 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
So 20.4.13 | 13:45 | HANSP | Morna to zařídí FC Sporting Luka (HL8M) |
So 20.4.13 | 15:00 | HANSP | Gente - Yeti FC Dejvický expres (HL4E) |
Ne 9.6.13 | 16:15 | P1 | Los Pepinos C.F. Medvědi B (HL6J) |
Ne 9.6.13 | 17:30 | P1 | Benda OFC Sokol Suchdol TJ (HL5H) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Brejcha Jiří | 1 | 0 |
Brejcha Ondřej | 6 | 1 |
Kaštil Milan | 10 | 5 |
Porazil Tomáš | 11 | 4 |
Prokop Michal | 8 | 1 |
Prokop Radek | 11 | 0 |
Růžička Jiří | 11 | 0 |
Tichý Vlastimil | 2 | 0 |
Varga Zbyněk | 2 | 0 |
Vávra Pavel | 11 | 4 |
Vokatý Jakub | 11 | 13 |
Zvoník Michal | 8 | 1 |