Ne 9.6.13 09:45 BECH Fernet team Říčany Apači   (HL7J)
Ne 9.6.13 11:00 BECH Desítníci CH.C. Pornolištičky   (HL6I)

16. 6. 13 17:30 DABLI Pragochmel Blšany A Deportivo Praga 11. 3:4 (1:4)
Utkání proběhlo v poklidu. Ladislav Just, Kristián Malina
Jan Štrauf – Jaroslav Grau, Jan Ludvík, Lukáš Olekšák, Jan Svoboda, Patrik Tomášek, Pavel Vaněček vs Luboš Vacek – Stanislav Bruder, Tomáš Bruder, Jakub Kosina, Petr Martiník, Franci Mohorič, Martin Nerad, Roman Palmin, Vladimír Šafařík, Marek Solich
36. Jaroslav Grau
12., 28. Tomáš Bruder
13., 24. Petr Martiník
2. 6. 13 20:30 DABLI Beton FC Pragochmel Blšany A 10. 3:9 (0:4)
Přes velikou nepřízeň počasí panovala na hřišti dobrá nálada a hra se obešla bez faulů. Hosté oprávněně zvítězili nad domácími- měli výrazně navrch. Tomáš Pacák, Martin Trčálek
Beton FC Pragochmel Blšany A
Marek Šístek – Petr Benda, Martin Hamrle ml., Martin Hamrle st., Miroslav Kosina, Jan Lebeda, Mohamed Amine Mouaddab, Miroslav Placr, Daniel Vakerman vs Jan Štrauf – Jaroslav Grau, Jan Ludvík, Patrik Mališ, Lukáš Olekšák, Jan Svoboda, Patrik Tomášek, Pavel Vaněček
43., 51., 58. Patrik Tomášek
26. 5. 13 20:30 DABLI Pragochmel Blšany A Rychlí banáni 9. 1:1 (1:1)
Pohledný zápas, výsledek odpovídá dění na hřišti. Voldán
Pragochmel Blšany A Rychlí banáni
Jan Štrauf – Matouš Faltus, Jan Ludvík, Patrik Mališ, Lukáš Olekšák, Jan Svoboda, Patrik Tomášek, Pavel Vaněček vs Jan Mrázek – František Bartůněk, Petr Český, David Havlíček, David Havrda, Ondřej Křivánek, Martin Kružík, Petr Pohlodko, Alexander Šafařík Pštrosz, Jakub Vaníček, Miloš Vaníček
9. Pavel Vaněček 22. František Bartůněk
19. 5. 13 20:30 DABLI Talent Praha FC Pragochmel Blšany A 8. 2:6 (0:2)
Slušné utkání, Pragochmel kontroloval průběh zápasu. Milan Énok, Jiří Řádek
Talent Praha FC Pragochmel Blšany A
Jan Štangel – Zdeněk Franta, Petr Hejkal, Jaroslav Hojer, Dominik Holinka, Josef Holovský, Vladimír Hříbek, Jan Skalický, Adam Stuchel vs Jan Štrauf – Matouš Faltus, Jaroslav Grau, Jan Ludvík, Patrik Mališ, Lukáš Olekšák, Jan Svoboda, Patrik Tomášek, Pavel Vaněček
50. Jan Ludvík
12. 5. 13 20:30 DABLI M16 AC FC Pragochmel Blšany A 7. 2:5 (1:1)
Po vyrovnané první půli hosté jednoznačně rozhodli ve svůj prospěch. Hošek
M16 AC FC Pragochmel Blšany A
Radek ProkopMilan Kaštil, Tomáš Porazil, Michal Prokop, Jiří Růžička, Pavel Vávra, Jakub Vokatý, Michal Zvoník vs Jan Štrauf – Matouš Faltus, Jaroslav Grau, Patrik Mališ, Lukáš Olekšák, Jan Svoboda, Patrik Tomášek
30. Milan Kaštil
52. Michal Zvoník
14. Jaroslav Grau
32., 50. Patrik Tomášek
45., 56. Lukáš Olekšák
5. 5. 13 17:30 zzNOVOB Pragochmel Blšany A Rumové pralinky FC 6. 4:2 (1:1)
Rumové pralinky zahodili v první půli mnoho šancí, za což byli v druhém poločase potrestány. Jiří Lokvenc, Přemysl Šimáně
Pragochmel Blšany A Rumové pralinky FC
Jan Štrauf – Matouš Faltus, Jaroslav Grau, Jan Ludvík, Patrik Mališ, Jan Svoboda, Patrik Tomášek, Pavel Vaněček vs Pavel Kohout – Robert Baran, Dušan Cendelín, David Horváth, Sergiu Miron, Martin Svoboda
21., 55. Patrik Tomášek
36. Pavel Vaněček
57. Patrik Mališ
14. Robert Baran
39. Martin Svoboda
28. 4. 13 20:30 DABLI Los Gigoalos Pragochmel Blšany A 5. 1:4 (1:1)
Do zápasu vstoupili aktivně hosté a otevřeli v úvodu skóre. Domácí dokázali za 10 minut srovnat, ale po přestávce hosté přidali a zaslouženě třemi góly rozhodli utkání ve svůj prospěch. Pavel Miko
Los Gigoalos Pragochmel Blšany A
Robert Ondrášek – Vladan Crha, Jakub Ječmínek, Josef Kostelecký, Aleš Kovář, Luboš Mercel, David Molinari, Jan Papež vs Jan Štrauf – Matouš Faltus, Jaroslav Grau, Jan Ludvík, Patrik Mališ, Jan Svoboda, Patrik Tomášek, Pavel Vaněček
14. Luboš Mercel 2., 46. Pavel Vaněček
48. Matouš Faltus
55. Jan Ludvík
30. Jaroslav Grau
21. 4. 13 20:30 DABLI Pragochmel Blšany A Integrita Jinonice 4. 2:2 (1:1)
Zápas se odehrál z obou stran ve vysokém tempu, kdy větší podíl na držení míče měli hráči domácích. Jenže hosté dokázali nejdříve srovnat náskok soupeře a v 50´jít do vedení. Zasloužená remíza se urodila v 55´, kdy Vaněček srovnal na konečných 2:2.
Pragochmel Blšany A Integrita Jinonice
Jan Štrauf – Jaroslav Grau, Jan Ludvík, Patrik Mališ, Jan Svoboda, Patrik Tomášek, Pavel Vaněček vs Jan Kotrč – Petr Cirus, Jakub Hrabě, Jan Hrabě, Michal Hrib, Jan Kalaš, Tomáš Šimíček, David Tampier, Leoš Vik
15. Patrik Tomášek
55. Pavel Vaněček
21., 50. Jan Hrabě
14. 4. 13 20:30 DABLI Free team Pragochmel Blšany A 3. 6:3 (2:3)
Po úvodním oťukávání se jako první dostali do tempa hosté, kteří 2 rychlýma gólama z 16´resp.18´minuty odskočili svému soupeři. Vedení jim však vydrželo pouhé 4 min., protože soupeři se podařilo oplatit stejnou mincí a taky vyrovnat. Hostující Blšany ještě jednou poslal do vedení Ludvík, ale to bylo z jejich strany vše a po poločase byl na hřišti již pouze tým Free, který nakonec zcela zaslouženě vyhrál. Kohout, Pavlíček
Free team Pragochmel Blšany A
Petr Meckel – Robert Apolín, David Ejem, Ondřej Frýba, Václav Frýba, Tomáš Kopp, Petr Malknecht, Martin Olišar vs Jan Štrauf – Matouš Faltus, Jaroslav Grau, Jan Ludvík, Patrik Mališ, Lukáš Olekšák, Jan Svoboda, Jiří Svoboda, Patrik Tomášek, Peter Trenkner, Pavel Vaněček