Seznam týmů, 6. liga, skupina L

Tým Barvy dresů
Youngsters FC bílá, červená
Unreal Students FC bílo-černá, fialová
Sací komando Modřany žlutá, černá
Petrovice B stříbrná
Květák červená, bílá
Slavoj Legends žluto-modrá, modro-bílá
Kolomajzna TJ červená, zelená
Horst 1.FC červená, černá
Heliport SK oranžová
Klikaři FC bílá, tmavě modrá
Callida CS modrá, žlutá
Améby AFC B černo-růžová, oranžová

Rozpis zápasů, 6. liga, skupina L

Utkání Datum Čas Hřiště
Horst 1.FCKvěták Po 1.4. 17:30 MIKU4
Heliport SKPetrovice B Po 1.4. 17:30 KBELY
Callida CSUnreal Students FC Po 1.4. 17:30 P3
Klikaři FCSací komando Modřany Po 1.4. 18:45 MIKU3
Améby AFC BYoungsters FC Po 1.4. 18:45 MIKU4
Kolomajzna TJSlavoj Legends Ne 14.4. 18:45 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Youngsters FCSlavoj Legends Ne 7.4. 13:45 P3
Sací komando ModřanyHeliport SK Ne 7.4. 16:15 DEKAN
KvětákKolomajzna TJ Ne 7.4. 17:30 MIKU2
Améby AFC BCallida CS Ne 7.4. 18:45 MIKU1
Petrovice BHorst 1.FC Ne 7.4. 18:45 NOVOB
Unreal Students FCKlikaři FC Ne 14.4. 18:45 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Callida CSYoungsters FC Ne 21.4. 12:30 P2
Horst 1.FCSací komando Modřany Ne 21.4. 16:15 DEKAN
Slavoj LegendsKvěták Ne 21.4. 17:30 MIKU3
Heliport SKUnreal Students FC Ne 21.4. 17:30 ZAK
Kolomajzna TJPetrovice B Ne 21.4. 18:45 MIKU2
Klikaři FCAméby AFC B Ne 21.4. 18:45 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
Unreal Students FCHorst 1.FC Ne 28.4. 16:15 P3
Youngsters FCKvěták Ne 28.4. 17:30 MIKU3
Callida CSKlikaři FC Ne 28.4. 18:45 MIKU2
Améby AFC BHeliport SK Ne 28.4. 18:45 MIKU1
Sací komando ModřanyKolomajzna TJ Ne 28.4. 18:45 MIKU3
Petrovice BSlavoj Legends Ne 28.4. 18:45 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Heliport SKCallida CS Ne 5.5. 16:15 ZAK
KvětákPetrovice B Ne 5.5. 17:30 MIKU2
Slavoj LegendsSací komando Modřany Ne 5.5. 17:30 MIKU4
Kolomajzna TJUnreal Students FC Ne 5.5. 18:45 MIKU3
Horst 1.FCAméby AFC B Ne 5.5. 18:45 MIKU1
Klikaři FCYoungsters FC Ne 5.5. 18:45 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Unreal Students FCSlavoj Legends So 11.5. 12:30 P2
Callida CSHorst 1.FC Ne 12.5. 15:00 TEMPO
Youngsters FCPetrovice B Ne 12.5. 15:00 P3
Sací komando ModřanyKvěták Ne 12.5. 17:30 MIKU2
Klikaři FCHeliport SK Ne 12.5. 18:45 MIKU2
Améby AFC BKolomajzna TJ Ne 12.5. 18:45 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
Heliport SKYoungsters FC Ne 19.5. 13:45 P3
Petrovice BSací komando Modřany Ne 19.5. 17:30 MIKU3
KvětákUnreal Students FC Ne 19.5. 17:30 MIKU1
Slavoj LegendsAméby AFC B Ne 19.5. 18:45 MIKU1
Kolomajzna TJCallida CS Ne 19.5. 18:45 MIKU3
Horst 1.FCKlikaři FC Ne 19.5. 18:45 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Unreal Students FCPetrovice B Ne 26.5. 12:30 P3
Heliport SKHorst 1.FC Ne 26.5. 15:00 DEKAN
Klikaři FCKolomajzna TJ Ne 26.5. 18:45 MIKU2
Améby AFC BKvěták Ne 26.5. 18:45 MIKU1
Youngsters FCSací komando Modřany Ne 26.5. 18:45 ZABEH
Callida CSSlavoj Legends Ne 26.5. 20:00 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Horst 1.FCYoungsters FC Ne 2.6. 12:30 P1
Sací komando ModřanyUnreal Students FC Ne 2.6. 16:15 DEKAN
KvětákCallida CS Ne 2.6. 17:30 MIKU1
Petrovice BAméby AFC B Ne 2.6. 18:45 MIKU1
Slavoj LegendsKlikaři FC Ne 2.6. 18:45 MIKU2
Kolomajzna TJHeliport SK Ne 2.6. 18:45 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Youngsters FCUnreal Students FC Ne 9.6. 15:00 P3
Heliport SKSlavoj Legends Ne 9.6. 17:30 MIKU3
Horst 1.FCKolomajzna TJ Ne 9.6. 18:45 MIKU3
Klikaři FCKvěták Ne 9.6. 18:45 MIKU2
Callida CSPetrovice B Ne 9.6. 18:45 NOVOB
Améby AFC BSací komando Modřany Ne 9.6. 18:45 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
Unreal Students FCAméby AFC B Ne 23.6. 16:15 MIKU4
Sací komando ModřanyCallida CS Ne 23.6. 16:15 P3
Petrovice BKlikaři FC Ne 23.6. 16:15 MIKU3
KvětákHeliport SK Ne 23.6. 16:15 MIKU2
Slavoj LegendsHorst 1.FC Ne 23.6. 16:15 P2
Kolomajzna TJYoungsters FC Ne 23.6. 16:15 MIKU1