Rozpis pískání, 7. liga, skupina A

Arabská

Út 16.4. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Út 16.4. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Út 16.4. 20:30 Běchovice SC SCBEC
Út 14.5. 18:15 Mikulova MIKU3
Út 14.5. 19:30 Mikulova MIKU3
Út 14.5. 20:45 Mikulova MIKU3

Gambrinus VH

St 27.3. 18:00 Střešovice Tatran STRE
St 27.3. 19:15 Střešovice Tatran STRE
St 17.4. 17:00 Kbely Spartak KBELY
St 17.4. 18:15 Kbely Spartak KBELY
Pa 21.6. 18:15 Děkanka DEKAN
Pa 21.6. 19:30 Děkanka DEKAN

Růžoví delfínci 97,2

Út 2.4. 17:00 Kbely Spartak KBELY
Út 2.4. 18:15 Kbely Spartak KBELY
Út 23.4. 19:30 Běchovice 2 BECH
Út 23.4. 20:45 Běchovice 2 BECH
Út 25.6. 18:15 Stodůlky Sokol STOD
Út 25.6. 19:30 Stodůlky Sokol STOD

Ontosport

Út 26.3. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Út 26.3. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Út 26.3. 20:30 Běchovice SC SCBEC
St 24.4. 17:45 Stodůlky Sokol STOD
St 24.4. 19:00 Stodůlky Sokol STOD
St 24.4. 20:15 Stodůlky Sokol STOD

Hell Avalanche

Út 26.3. 19:30 Běchovice 2 BECH
Út 26.3. 20:45 Běchovice 2 BECH
Čt 30.5. 19:00 Pražačka P2
Čt 30.5. 20:15 Pražačka P2
Út 11.6. 18:15 Hanspaulka HANSP
Út 11.6. 19:30 Hanspaulka HANSP

Válcovny plechu MS FC

Út 26.3. 18:00 Zákostelní ZAK
Út 26.3. 19:15 Zákostelní ZAK
Út 26.3. 20:30 Zákostelní ZAK
Čt 18.4. 18:00 Zákostelní ZAK
Čt 18.4. 19:15 Zákostelní ZAK
Čt 18.4. 20:30 Zákostelní ZAK

Dodo´s kings

St 27.3. 18:30 Hrabákova HRAB3
St 27.3. 19:45 Hrabákova HRAB3
Út 4.6. 18:30 Hrabákova HRAB3
Út 4.6. 19:45 Hrabákova HRAB3
Út 11.6. 19:00 Pražačka P1
Út 11.6. 20:15 Pražačka P1

Le Jardin

Čt 28.3. 19:00 Pražačka P2
Čt 28.3. 20:15 Pražačka P2
Út 4.6. 19:00 Pražačka P1
Út 4.6. 20:15 Pražačka P1
Út 11.6. 19:30 Mikulova MIKU3
Út 11.6. 20:45 Mikulova MIKU3

PFC Kodymka B

St 3.4. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
St 3.4. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
St 3.4. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB
Čt 2.5. 18:00 Zákostelní ZAK
Čt 2.5. 19:15 Zákostelní ZAK
Čt 2.5. 20:30 Zákostelní ZAK

Spořilov Represent

Út 9.4. 18:15 Mikulova MIKU2
Út 9.4. 19:30 Mikulova MIKU2
Út 9.4. 20:45 Mikulova MIKU2
Čt 2.5. 17:45 Záběhlice ZABEH
Čt 2.5. 19:00 Záběhlice ZABEH
Čt 2.5. 20:15 Záběhlice ZABEH

Bullets FC

Út 9.4. 18:15 Slivenec AFK SLIVE
Út 9.4. 19:30 Slivenec AFK SLIVE
Čt 13.6. 17:00 Děkanka DEKAN
Čt 13.6. 18:15 Děkanka DEKAN
Út 18.6. 18:15 Mikulova MIKU3
Út 18.6. 19:30 Mikulova MIKU3

H.K. 12

Út 16.4. 19:30 Běchovice 2 BECH
Út 16.4. 20:45 Běchovice 2 BECH
Pa 21.6. 18:00 Pražačka P1
Pa 21.6. 19:15 Pražačka P1