Seznam týmů, 7. liga, skupina A

Tým Barvy dresů
Arabská bílá
Gambrinus VH bílá, modrá
Růžoví delfínci 97,2 růžová, rudá
Ontosport zeleno-bílá
Hell Avalanche zlatá, červená
Válcovny plechu MS FC zeleno-bílá, černá
Dodo´s kings vínová, modro-bílá
Le Jardin černá, oranžová
PFC Kodymka B bílo-modrá, zelená
Spořilov Represent modrá, červená
Bullets FC bílá, černá
H.K. 12 červeno-bílá, světle modrá

Rozpis zápasů, 7. liga, skupina A

Utkání Datum Čas Hřiště
ArabskáDodo´s kings Po 25.3. 17:00 DEKAN
Bullets FCSpořilov Represent Po 25.3. 18:00 DOLME
H.K. 12Hell Avalanche Po 25.3. 18:15 MIKU2
Gambrinus VHPFC Kodymka B Po 25.3. 19:45 HRAB1
Válcovny plechu MS FCRůžoví delfínci 97,2 Po 25.3. 20:30 ZAK
Le JardinOntosport St 27.3. 20:00 ARIT
Utkání Datum Čas Hřiště
Dodo´s kingsOntosport Po 8.4. 17:00 DEKAN
PFC Kodymka BH.K. 12 Po 8.4. 19:45 HRAB1
Hell AvalancheLe Jardin Po 8.4. 19:45 HRAB3
Spořilov RepresentVálcovny plechu MS FC Po 8.4. 20:30 ZAK
Růžoví delfínci 97,2Gambrinus VH Po 8.4. 20:30 STER3
ArabskáBullets FC Po 8.4. 20:45 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Bullets FCDodo´s kings Po 15.4. 17:00 DEKAN
H.K. 12Růžoví delfínci 97,2 Po 15.4. 18:15 MIKU2
OntosportHell Avalanche Po 15.4. 19:00 STOD
Gambrinus VHSpořilov Represent Po 15.4. 19:15 DOLME
Le JardinPFC Kodymka B Po 15.4. 19:45 HRAB1
Válcovny plechu MS FCArabská Po 15.4. 20:30 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Spořilov RepresentH.K. 12 Po 22.4. 18:15 MIKU1
Dodo´s kingsHell Avalanche Po 22.4. 18:30 HRAB2
PFC Kodymka BOntosport Po 22.4. 19:45 HRAB1
Bullets FCVálcovny plechu MS FC Po 22.4. 20:30 ZAK
ArabskáGambrinus VH Po 22.4. 20:30 STRE
Růžoví delfínci 97,2Le Jardin St 24.4. 18:00 STER2
Utkání Datum Čas Hřiště
H.K. 12Arabská Po 29.4. 18:15 MIKU2
Gambrinus VHBullets FC Po 29.4. 19:15 STER3
Hell AvalanchePFC Kodymka B Po 29.4. 19:45 HRAB1
Le JardinSpořilov Represent Po 29.4. 20:15 P1
Válcovny plechu MS FCDodo´s kings Po 29.4. 20:30 ZAK
OntosportRůžoví delfínci 97,2 St 1.5. 19:45 HRAB2
Utkání Datum Čas Hřiště
Dodo´s kingsPFC Kodymka B Po 13.5. 17:00 DEKAN
Bullets FCH.K. 12 Po 13.5. 18:15 MIKU1
ArabskáLe Jardin Po 13.5. 19:15 STRE
Růžoví delfínci 97,2Hell Avalanche Po 13.5. 19:15 DOLME
Spořilov RepresentOntosport Po 13.5. 19:30 MIKU4
Válcovny plechu MS FCGambrinus VH Po 13.5. 20:30 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Gambrinus VHDodo´s kings Po 20.5. 17:00 DEKAN
H.K. 12Válcovny plechu MS FC Po 20.5. 18:15 MIKU2
OntosportArabská Po 20.5. 18:30 HRAB3
Hell AvalancheSpořilov Represent Po 20.5. 19:15 STER3
PFC Kodymka BRůžoví delfínci 97,2 Po 20.5. 19:45 HRAB1
Le JardinBullets FC Po 20.5. 20:45 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Gambrinus VHH.K. 12 Po 27.5. 18:15 MIKU1
ArabskáHell Avalanche Po 27.5. 19:30 ZARUB
Bullets FCOntosport Po 27.5. 19:45 HRAB2
Spořilov RepresentPFC Kodymka B Po 27.5. 19:45 HRAB1
Dodo´s kingsRůžoví delfínci 97,2 Po 27.5. 19:45 HRAB3
Válcovny plechu MS FCLe Jardin Po 27.5. 20:30 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Hell AvalancheBullets FC Po 3.6. 17:00 BECH
H.K. 12Dodo´s kings Po 3.6. 18:15 MIKU2
Růžoví delfínci 97,2Spořilov Represent Po 3.6. 19:15 STER3
Le JardinGambrinus VH Po 3.6. 19:15 STRE
PFC Kodymka BArabská Po 3.6. 19:45 HRAB1
OntosportVálcovny plechu MS FC Po 3.6. 20:30 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Dodo´s kingsSpořilov Represent Po 10.6. 17:00 DEKAN
ArabskáRůžoví delfínci 97,2 Po 10.6. 19:30 MIKU4
Bullets FCPFC Kodymka B Po 10.6. 19:45 HRAB1
Gambrinus VHOntosport Po 10.6. 20:15 DABLI
Válcovny plechu MS FCHell Avalanche Po 10.6. 20:30 ZAK
H.K. 12Le Jardin Po 10.6. 20:45 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Spořilov RepresentArabská Po 24.6. 19:30 ARIT
Hell AvalancheGambrinus VH Po 24.6. 19:30 NOVOB
Le JardinDodo´s kings Po 24.6. 19:30 DEKAN
Růžoví delfínci 97,2Bullets FC Po 24.6. 19:45 HRAB3
PFC Kodymka BVálcovny plechu MS FC Po 24.6. 19:45 HRAB1
OntosportH.K. 12 Po 24.6. 19:45 HRAB2