8. Válcovny plechu MS FC 11 4 1 6 24:32 9

Čt 28.3.13 19:00 P2 Deportivo Estudiantil FC A Pozdní sběr II   (HL4C)
Čt 28.3.13 20:15 P2 Traktor Praha VET Károv ZJ veteran   (VL4A)
Út 4.6.13 19:00 P1 Santa Dominica Akta - rez   (HL1A)
Út 4.6.13 20:15 P1 GFC Regent B Tream Deam FC   (HL8D)
Út 11.6.13 19:30 MIKU3 Dynamo R.U.M. A Orosený Paragraf   (HL6A)
Út 11.6.13 20:45 MIKU3 A.G.Č.V. Spajta 1905   (HL4B)

24. 6. 13 19:30 DEKAN Le Jardin Dodo´s kings 11. 0:1 (0:1)
Utkání rozhodl jediný gól z kopačky Paroubka, vítězové se navíc mohli opřít o spolehlivě chytajícího brankáře. Tomáš Voldán, Tomáš Mach
Le Jardin Dodo´s kings
Milan Trněný – Stanislav Amcha, Michal Budina, Jan Chaloupka, Karel Horký, Vojtěch Hrček, Luboš Hýbner, Milan Landsmann, Milan Makovec vs David Pos – Tomáš Hádek, Tomáš Herold, Petr Mravec, Václav Paroubek, Marek Walch
4. Václav Paroubek
10. 6. 13 20:45 MIKU3 H.K. 12 Le Jardin 10. 4:2 (1:0)
Pohledné, byť místy zbytečně vyhrocené utkání. Martin Bednář, Mikuláš Starý
H.K. 12 Le Jardin
Josef Hochman – David Franěk, Václav Havránek, Zdeněk Klíma, Martin Pelant, Petr Štáb, Martin Štětka vs Pavel Jakoubek – Stanislav Amcha, Michal Budina, Jan Chaloupka, Karel Horký, Vojtěch Hrček, Luboš Hýbner, Milan Landsmann, Milan Makovec, Milan Trněný
18., 40., 44. Petr Štáb
42. Martin Štětka
43. Milan Trněný
46. Karel Horký
3. 6. 13 19:15 zzSTRE Le Jardin Gambrinus VH 9. 5:7 (5:2)
Atraktivní utkání hrané po zemi. Oba týmy jsou hodně technicky vyspělé, ale převahu z první půle, kvůli fyzičce a početní převaze nedotáhli Le Jardin k výhře. Tomáš Turna, Marek Holub
Le Jardin Gambrinus VH
Vojtěch Hrček – Michal Budina, Karel Horký, Milan Makovec, Milan Trněný vs Zdeněk Barták – Jan Hořejš, Tomáš Mašín, František Novák, Jan Novák, Lukáš Novák
52., 57. Tomáš Mašín
27. 5. 13 20:30 ZAK Válcovny plechu MS FC Le Jardin 8. 3:1 (0:0)
Po bezbrankové první půli se první trefili hosté, ale poté domácí zapnuli a dokázali utkání otočit a dvě minuty před koncem své vítězství potvrdili třetí brankou.
Válcovny plechu MS FC Le Jardin
Jaromír Petrtýl – Pavel Abrahám, Radek Holeček, Zdeněk Holeček, Martin Klinger, Miroslav Mareček, Matěj Paluska, Jan Štěpánek, Josef Štěpánek vs Pavel Jakoubek – Stanislav Amcha, Michal Budina, Karel Horký, Vojtěch Hrček, Luboš Hýbner, Milan Landsmann, Milan Makovec, Milan Trněný
38., 44. Radek Holeček
59. Matěj Paluska
39. Stanislav Amcha
20. 5. 13 20:45 MIKU4 Le Jardin Bullets FC 7. 5:2 (1:2)
Výborné utkání obou týmů. Rozhodla větší zkušenost. Pavel Mařata, Petr Vorlík
Le Jardin Bullets FC
Pavel Jakoubek – Stanislav Amcha, Karel Horký, Vojtěch Hrček, Luboš Hýbner, Milan Landsmann, Milan Makovec vs Ondřej Kulka – David Borovička, Pavel Borovička, Richard Bureš, Lukáš Neužil, Jiří Petr, Marek Svoboda, Karel Vadlejch
11., 41. Milan Makovec
37. Stanislav Amcha
38., 52. Karel Horký
3. Lukáš Neužil
8. David Borovička
13. 5. 13 19:15 zzSTRE Arabská Le Jardin 6. 3:1 (0:1)
Pěkný a technický fotbal se hrál, hosté s obtížemi udrželi 1 gólový poločasový náskok. 2.poločas domácí zabrali, otočili výsledek a vydřeli vítězství 3:1. Husák, Janda
Arabská Le Jardin
Zdeněk Sloboda – Martin Fried, Petr Hájek, Michal Jinek, Pavel Oborský, Petr Pařízek vs Pavel Jakoubek – Stanislav Amcha, Michal Budina, Karel Horký, Vojtěch Hrček, Luboš Hýbner, Milan Landsmann, Milan Makovec
36., 53. Martin Fried
43. Petr Pařízek
19. Karel Horký 29. Michal Budina
29. 4. 13 20:15 P1 Le Jardin Spořilov Represent 5. 5:0 (5:0)
Zasloužené vítězství zkušenějších Jardin nad mladými Spořilováky. Týmu Spořilov nepomohly ani pohledné fanynky s obřím transparentem. Velké množství neproměněných šancí. Férové utkání. František Hubr, Tomáš Tesař
Le Jardin Spořilov Represent
Pavel Jakoubek – Stanislav Amcha, Michal Budina, Jan Chaloupka, Vojtěch Hrček, Milan Landsmann, Milan Makovec vs Pavel Vystrčko – Adam Bechyně, Jan Fyrbach, Lukáš Hrdý, Libor Jirsa, Marek Liška, Pavel Pudil, Vojtěch Zima
5., 28. Milan Makovec
11., 25. Jan Chaloupka
27. Michal Budina
24. 4. 13 18:00 STER2 Růžoví delfínci 97,2 Le Jardin 4. 5:2 (1:1)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou domácích. Libor Formánek, Jan Formánek
Růžoví delfínci 97,2 Le Jardin
Petr Deršák – Martin Adámek, Roman Kabele, Jiří Mácha, Kamil Mácha, Dušan Merta, Lukáš Merta, Jiří Vrzal vs Daniel Písař – Stanislav Amcha, Michal Budina, Karel Horký, Vojtěch Hrček, Luboš Hýbner, Milan Landsmann, Milan Makovec
23. Jiří Mácha
36., 59. Jiří Vrzal
40., 56. Dušan Merta
1. Michal Budina
51. Milan Makovec
15. 4. 13 19:45 HRAB1 Le Jardin PFC Kodymka B 3. 7:1 (2:1)
Le Jardin se střelecky zadařilo, což mu přineslo vysoké vítězství. Hošek, Rataj
Le Jardin PFC Kodymka B
Milan Landsmann – Stanislav Amcha, Michal Budina, Jan Chaloupka, Karel Horký, Vojtěch Hrček, Luboš Hýbner, Milan Makovec vs Jiří Abrahamčík – Jan Abrahamčík, Jan Čermák, Pavel Honců, Dalibor Janota, Richard Kejval, Jan Koreš, Ondřej Pípal, Vitaliy Shobey, Jiří Škarvada, Lukáš Zindulka
9., 38. Karel Horký
25., 45. Vojtěch Hrček
50. Luboš Hýbner
52. Michal Budina
57. Stanislav Amcha
30. Pavel Honců
8. 4. 13 19:45 HRAB3 Hell Avalanche Le Jardin 2. 2:3 (1:3)
Než se domácí stačili rozkoukat tak prohrávali 0:2. Ve druhé půli přidali na důrazu, ale hosté hubené vítězství ubránili. Trnka
Hell Avalanche Le Jardin
Richard Šťastný – Ondřej Fabián, Petr Hozman, Tiziano Marasco, Lukáš Rejšek, Ondřej Tejnor vs Luboš Hýbner – Stanislav Amcha, Michal Budina, Karel Horký, Vojtěch Hrček, Milan Makovec
7. Petr Hozman
32. Ondřej Tejnor
3., 15. Karel Horký
6. Milan Makovec
54. Karel Horký
27. 3. 13 20:00 ARIT Le Jardin Ontosport 1. 1:0 (1:0)
Klidné utkání rozhodla jediná proměněná šance domácích. Karel Raděj, Luboš Mlejnek