Rozpis pískání, 7. liga, skupina B

Viktoria Bítovská A

Po 2.9. 18:00 Zákostelní ZAK
Po 2.9. 19:15 Zákostelní ZAK
Po 2.9. 20:30 Zákostelní ZAK
St 16.10. 18:00 Zákostelní ZAK
St 16.10. 19:15 Zákostelní ZAK
St 16.10. 20:30 Zákostelní ZAK

Canary FC

Po 2.9. 19:00 Motorlet MOTO3
Po 2.9. 20:15 Motorlet MOTO3
Út 22.10. 19:00 Pražačka P1
Út 22.10. 20:15 Pražačka P1
Čt 31.10. 17:30 Novoborská CVČ NOVOB
Čt 31.10. 18:45 Novoborská CVČ NOVOB

Kerata Chíjos

Út 24.9. 18:15 Hanspaulka HANSP
Út 24.9. 19:30 Hanspaulka HANSP
Pa 8.11. 19:30 Hanspaulka HANSP
Pa 8.11. 20:45 Hanspaulka HANSP
St 13.11. 18:45 Aritma ARIT
St 13.11. 20:00 Aritma ARIT

Saens 1.FC B

St 18.9. 18:15 Hostivař SK HOSTI
St 18.9. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Út 8.10. 19:00 Pražačka P1
Út 8.10. 20:15 Pražačka P1
Út 15.10. 18:00 Střešovice Tatran STRE
Út 15.10. 19:15 Střešovice Tatran STRE

Suchá dáseň AC

Pa 6.9. 17:00 Hanspaulka HANSP
Pa 6.9. 18:15 Hanspaulka HANSP
Út 1.10. 18:15 Slivenec AFK SLIVE
Út 1.10. 19:30 Slivenec AFK SLIVE
Út 12.11. 19:00 Pražačka P3
Út 12.11. 20:15 Pražačka P3

Notorlet Stodůlky

Po 30.9. 17:00 Hanspaulka HANSP
Po 30.9. 18:15 Hanspaulka HANSP
Po 30.9. 19:30 Hanspaulka HANSP
Po 28.10. 15:00 Pražačka P1
Po 28.10. 16:15 Pražačka P1
Po 28.10. 17:30 Pražačka P1

Emperators

Út 3.9. 18:15 Běchovice 2 BECH
Út 3.9. 19:30 Běchovice 2 BECH
Út 3.9. 20:45 Běchovice 2 BECH
Čt 7.11. 18:15 Mikulova MIKU2
Čt 7.11. 19:30 Mikulova MIKU2
Čt 7.11. 20:45 Mikulova MIKU2

Zodyhyd P.N.P.

Út 3.9. 18:00 Dolní Měcholupy SK DOLME
Út 3.9. 19:15 Dolní Měcholupy SK DOLME
Pa 29.11. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Pa 29.11. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Pa 29.11. 20:30 Běchovice SC SCBEC

Hells Bells 1.FC

Po 7.10. 18:00 Zákostelní ZAK
Po 7.10. 19:15 Zákostelní ZAK
Po 7.10. 20:30 Zákostelní ZAK
Po 4.11. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Po 4.11. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Po 4.11. 20:30 Běchovice SC SCBEC

Vysmátí zajíci

Út 10.9. 18:15 Slivenec AFK SLIVE
Út 10.9. 19:30 Slivenec AFK SLIVE
Pa 25.10. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Pa 25.10. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Út 29.10. 18:15 Slivenec AFK SLIVE
Út 29.10. 19:30 Slivenec AFK SLIVE

Black mamba IBD

Ne 22.9. 18:45 Meteor 8 METE1
Ne 6.10. 18:45 Meteor 8 METE1
Út 15.10. 19:00 Meteor 8 METE2
Út 15.10. 20:15 Meteor 8 METE2
Út 22.10. 19:00 Meteor 8 METE2
Út 22.10. 20:15 Meteor 8 METE2

Dirty Bastards

Po 9.9. 19:00 Motorlet MOTO1
Po 9.9. 20:15 Motorlet MOTO1
Po 28.10. 18:45 Pražačka P3
Po 28.10. 20:00 Pražačka P3
St 30.10. 18:00 Běchovice SC SCBEC
St 30.10. 19:15 Běchovice SC SCBEC