Seznam týmů, 7. liga, skupina B

Tým Barvy dresů
Zodyhyd P.N.P. bílá, červená
Vysmátí zajíci modro-černá, červená
Viktoria Bítovská A červená, modrá
Suchá dáseň AC oranžová
Saens 1.FC B bílo-červená
Notorlet Stodůlky  
Kerata Chíjos oranžová, šedá
Canary FC modro-bílá, zelená
Hells Bells 1.FC černá, zelená
Emperators červeno-modrá, modro-bílá
Dirty Bastards černá
Black mamba IBD žluto-černá, bílo-černá

Rozpis zápasů, 7. liga, skupina B

Utkání Datum Čas Hřiště
Kerata ChíjosNotorlet Stodůlky Po 25.3. 17:45 STOD
Dirty BastardsVysmátí zajíci Po 25.3. 18:45 TEMPO
Canary FCSaens 1.FC B Po 25.3. 19:15 STER2
Black mamba IBDZodyhyd P.N.P. Út 26.3. 19:45 HRAB1
EmperatorsViktoria Bítovská A Út 26.3. 20:15 P3
Hells Bells 1.FCSuchá dáseň AC St 27.3. 18:00 DOLME
Utkání Datum Čas Hřiště
Zodyhyd P.N.P.Notorlet Stodůlky Po 8.4. 17:45 STOD
Vysmátí zajíciEmperators Po 8.4. 18:45 TEMPO
Saens 1.FC BKerata Chíjos Po 8.4. 19:15 STER1
Black mamba IBDDirty Bastards Út 9.4. 20:15 P2
Viktoria Bítovská AHells Bells 1.FC Út 9.4. 20:30 SCBEC
Suchá dáseň ACCanary FC St 10.4. 18:00 DOLME
Utkání Datum Čas Hřiště
Notorlet StodůlkySaens 1.FC B Po 15.4. 17:45 STOD
Hells Bells 1.FCVysmátí zajíci Po 15.4. 18:45 TEMPO
Kerata ChíjosSuchá dáseň AC Po 15.4. 19:15 STER2
Canary FCViktoria Bítovská A Út 16.4. 18:30 HRAB3
Dirty BastardsZodyhyd P.N.P. Út 16.4. 18:30 HRAB2
EmperatorsBlack mamba IBD Út 16.4. 19:00 STOD
Utkání Datum Čas Hřiště
Viktoria Bítovská AKerata Chíjos Po 22.4. 17:00 BECH
Suchá dáseň ACNotorlet Stodůlky Po 22.4. 17:45 STOD
Vysmátí zajíciCanary FC Po 22.4. 18:45 TEMPO
Zodyhyd P.N.P.Saens 1.FC B Po 22.4. 19:15 STER1
Dirty BastardsEmperators Út 23.4. 17:00 DEKAN
Black mamba IBDHells Bells 1.FC St 24.4. 17:30 ARIT
Utkání Datum Čas Hřiště
Notorlet StodůlkyViktoria Bítovská A Po 29.4. 17:45 STOD
Kerata ChíjosVysmátí zajíci Po 29.4. 18:45 TEMPO
Saens 1.FC BSuchá dáseň AC Po 29.4. 19:15 STER2
Hells Bells 1.FCDirty Bastards Út 30.4. 20:15 STOD
EmperatorsZodyhyd P.N.P. Út 30.4. 20:15 P3
Canary FCBlack mamba IBD Čt 6.6. 20:15 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Viktoria Bítovská ASaens 1.FC B Po 6.5. 18:00 DOLME
Vysmátí zajíciNotorlet Stodůlky Po 6.5. 18:45 TEMPO
Black mamba IBDKerata Chíjos Po 6.5. 19:30 DEKAN
Dirty BastardsCanary FC Út 7.5. 18:15 MIKU1
EmperatorsHells Bells 1.FC Út 7.5. 19:00 STOD
Zodyhyd P.N.P.Suchá dáseň AC Út 7.5. 20:45 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Notorlet StodůlkyBlack mamba IBD Po 13.5. 17:45 STOD
Saens 1.FC BVysmátí zajíci Po 13.5. 19:15 STER2
Kerata ChíjosDirty Bastards Po 13.5. 19:15 STER3
Canary FCEmperators Út 14.5. 19:30 MIKU4
Suchá dáseň ACViktoria Bítovská A Út 14.5. 19:45 HRAB1
Hells Bells 1.FCZodyhyd P.N.P. Út 14.5. 20:45 ARIT
Utkání Datum Čas Hřiště
Dirty BastardsNotorlet Stodůlky Po 20.5. 17:45 STOD
Vysmátí zajíciSuchá dáseň AC Po 20.5. 18:45 TEMPO
Black mamba IBDSaens 1.FC B Po 20.5. 19:15 STER1
EmperatorsKerata Chíjos Po 20.5. 19:30 ARIT
Zodyhyd P.N.P.Viktoria Bítovská A Út 21.5. 19:45 HRAB1
Hells Bells 1.FCCanary FC St 22.5. 20:15 STOD
Utkání Datum Čas Hřiště
Notorlet StodůlkyEmperators Po 27.5. 17:45 STOD
Viktoria Bítovská AVysmátí zajíci Po 27.5. 18:45 TEMPO
Saens 1.FC BDirty Bastards Po 27.5. 19:15 STER1
Kerata ChíjosHells Bells 1.FC Po 27.5. 19:15 STER2
Canary FCZodyhyd P.N.P. Út 28.5. 18:15 MIKU2
Suchá dáseň ACBlack mamba IBD Čt 30.5. 20:15 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Hells Bells 1.FCNotorlet Stodůlky Po 10.6. 17:45 STOD
Zodyhyd P.N.P.Vysmátí zajíci Po 10.6. 18:45 TEMPO
EmperatorsSaens 1.FC B Po 10.6. 19:15 STER2
Canary FCKerata Chíjos Po 10.6. 20:45 DEKAN
Dirty BastardsSuchá dáseň AC Út 11.6. 19:30 MIKU4
Black mamba IBDViktoria Bítovská A Út 11.6. 20:15 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Suchá dáseň ACEmperators Po 24.6. 19:15 ZAK
Vysmátí zajíciBlack mamba IBD Po 24.6. 19:30 P3
Viktoria Bítovská ADirty Bastards Po 24.6. 19:30 P2
Saens 1.FC BHells Bells 1.FC Po 24.6. 19:30 BECH
Notorlet StodůlkyCanary FC Po 24.6. 19:30 STOD
Kerata ChíjosZodyhyd P.N.P. Po 24.6. 19:30 P1