Rozpis pískání, 7. liga, skupina C

Kovárna PC

St 17.4. 18:00 Zákostelní ZAK
St 17.4. 19:15 Zákostelní ZAK
St 17.4. 20:30 Zákostelní ZAK
St 15.5. 18:15 Mikulova MIKU1
St 15.5. 19:30 Mikulova MIKU1
St 15.5. 20:45 Mikulova MIKU1

Pragoflora TJ

St 17.4. 18:15 Mikulova MIKU3
St 17.4. 19:30 Mikulova MIKU3
St 17.4. 20:45 Mikulova MIKU3
St 15.5. 18:00 Běchovice SC SCBEC
St 15.5. 19:15 Běchovice SC SCBEC
St 15.5. 20:30 Běchovice SC SCBEC

Pražské Peklo

Út 9.4. 17:00 Kbely Spartak KBELY
Út 9.4. 18:15 Kbely Spartak KBELY
Po 22.4. 18:30 Hrabákova HRAB2
Po 22.4. 19:45 Hrabákova HRAB2
Po 20.5. 19:30 Hanspaulka HANSP
Po 20.5. 20:45 Hanspaulka HANSP

Strahovská 10

Po 22.4. 17:45 Stodůlky Sokol STOD
Po 22.4. 19:00 Stodůlky Sokol STOD
Po 22.4. 20:15 Stodůlky Sokol STOD
St 22.5. 18:00 Zákostelní ZAK
St 22.5. 19:15 Zákostelní ZAK
St 22.5. 20:30 Zákostelní ZAK

ALT 1.AK

Čt 18.4. 18:15 Mikulova MIKU1
Čt 18.4. 19:30 Mikulova MIKU1
Čt 18.4. 20:45 Mikulova MIKU1
Čt 23.5. 18:15 Mikulova MIKU1
Čt 23.5. 19:30 Mikulova MIKU1
Čt 23.5. 20:45 Mikulova MIKU1

Motor 1.TF

Pa 5.4. 17:00 Novoborská CVČ NOVOB
Pa 5.4. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB

Sváteční mančaft

Pa 5.4. 18:00 Pražačka P3
Pa 5.4. 19:15 Pražačka P3
Pa 7.6. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Pa 7.6. 19:30 Hostivař SK HOSTI
St 12.6. 19:00 Pražačka P2
St 12.6. 20:15 Pražačka P2

MIFA Fighters FO

Po 8.4. 17:45 Stodůlky Sokol STOD
Po 8.4. 19:00 Stodůlky Sokol STOD
Po 8.4. 20:15 Stodůlky Sokol STOD
Čt 2.5. 18:15 Mikulova MIKU2
Čt 2.5. 19:30 Mikulova MIKU2
Čt 2.5. 20:45 Mikulova MIKU2

Medvědi C

Pa 5.4. 18:00 Zákostelní ZAK
Pa 5.4. 19:15 Zákostelní ZAK
Pa 5.4. 20:30 Zákostelní ZAK
Pa 19.4. 18:00 Zákostelní ZAK
Pa 19.4. 19:15 Zákostelní ZAK
Pa 19.4. 20:30 Zákostelní ZAK

Trenhos

St 10.4. 18:00 Dolní Měcholupy SK DOLME
St 10.4. 19:15 Dolní Měcholupy SK DOLME
Út 18.6. 18:15 Mikulova MIKU2
Út 18.6. 19:30 Mikulova MIKU2
Pa 21.6. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Pa 21.6. 19:30 Hostivař SK HOSTI

Friends Prague

Po 15.4. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
Po 15.4. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB
Pa 21.6. 18:00 Pražačka P3
Pa 21.6. 19:15 Pražačka P3
St 26.6. 18:00 Štěrboholy STER3
St 26.6. 19:15 Štěrboholy STER3

Smíchov PSK

Čt 11.4. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Čt 11.4. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Čt 11.4. 20:30 Běchovice SC SCBEC
Čt 9.5. 18:15 Mikulova MIKU4
Čt 9.5. 19:30 Mikulova MIKU4
Čt 9.5. 20:45 Mikulova MIKU4