Seznam týmů, 7. liga, skupina C

Tým Barvy dresů
Trenhos modrá
Strahovská 10 oranžová, světle modrá
Sváteční mančaft černá
Smíchov PSK červená, žlutá
Pražské Peklo červená, žlutá
Pragoflora TJ černo-bílá
Motor 1.TF bílá, modrá
MIFA Fighters FO modro-bílá, oranžovo-černá
Medvědi C černo-bílá, modrá
Kovárna PC žlutá
Friends Prague světle zelená, tmavě modrá
ALT 1.AK červená, bílá

Rozpis zápasů, 7. liga, skupina C

Utkání Datum Čas Hřiště
Friends PragueStrahovská 10 Út 26.3. 19:30 BECH
Motor 1.TFPragoflora TJ Út 26.3. 19:45 HRAB2
MIFA Fighters FOPražské Peklo Út 26.3. 20:45 DEKAN
ALT 1.AKTrenhos Út 26.3. 20:45 MIKU3
Kovárna PCSváteční mančaft St 27.3. 17:00 ZARUB
Medvědi CSmíchov PSK Út 9.4. 18:15 SLIVE
Utkání Datum Čas Hřiště
Smíchov PSKMIFA Fighters FO Út 2.4. 18:15 SLIVE
TrenhosPragoflora TJ Út 2.4. 19:30 HOSTI
Sváteční mančaftMedvědi C Út 2.4. 19:45 HRAB2
Pražské PekloMotor 1.TF Út 2.4. 19:45 HRAB1
ALT 1.AKFriends Prague Út 2.4. 20:45 MIKU3
Strahovská 10Kovárna PC St 3.4. 18:15 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Medvědi CStrahovská 10 Út 16.4. 17:00 ZARUB
Motor 1.TFSmíchov PSK Út 16.4. 18:15 SLIVE
Pragoflora TJPražské Peklo Út 16.4. 19:15 SCBEC
Friends PragueTrenhos Út 16.4. 19:30 HOSTI
MIFA Fighters FOSváteční mančaft Út 16.4. 20:45 DEKAN
Kovárna PCALT 1.AK Út 16.4. 20:45 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Friends PragueKovárna PC Út 23.4. 18:15 ZARUB
Smíchov PSKPragoflora TJ Út 23.4. 18:15 SLIVE
TrenhosPražské Peklo Út 23.4. 19:30 HOSTI
ALT 1.AKMedvědi C Út 23.4. 20:45 MIKU3
Strahovská 10MIFA Fighters FO Út 23.4. 20:45 DEKAN
Sváteční mančaftMotor 1.TF St 24.4. 18:00 STER3
Utkání Datum Čas Hřiště
Pražské PekloSmíchov PSK Út 30.4. 18:00 STRE
Pragoflora TJSváteční mančaft Út 30.4. 18:15 DEKAN
Medvědi CFriends Prague Út 30.4. 18:15 HANSP
Kovárna PCTrenhos Út 30.4. 19:30 HOSTI
MIFA Fighters FOALT 1.AK Út 30.4. 20:45 DEKAN
Motor 1.TFStrahovská 10 St 1.5. 19:45 HRAB3
Utkání Datum Čas Hřiště
TrenhosSmíchov PSK Út 7.5. 19:30 HOSTI
Kovárna PCMedvědi C Út 7.5. 19:45 HRAB1
Strahovská 10Pragoflora TJ Út 7.5. 20:15 P3
Friends PragueMIFA Fighters FO Út 7.5. 20:45 DEKAN
ALT 1.AKMotor 1.TF Út 7.5. 20:45 MIKU2
Sváteční mančaftPražské Peklo Út 28.5. 19:30 ARIT
Utkání Datum Čas Hřiště
Smíchov PSKSváteční mančaft Út 14.5. 18:15 SLIVE
Pražské PekloStrahovská 10 Út 14.5. 19:30 HANSP
Medvědi CTrenhos Út 14.5. 19:30 HOSTI
Motor 1.TFFriends Prague Út 14.5. 19:45 HRAB2
Pragoflora TJALT 1.AK Út 14.5. 20:45 MIKU1
MIFA Fighters FOKovárna PC Út 14.5. 20:45 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Medvědi CMIFA Fighters FO Út 21.5. 18:15 ZARUB
Strahovská 10Smíchov PSK Út 21.5. 18:15 SLIVE
TrenhosSváteční mančaft Út 21.5. 19:30 HOSTI
Friends PraguePragoflora TJ Út 21.5. 19:45 HRAB2
ALT 1.AKPražské Peklo Út 21.5. 20:45 MIKU3
Kovárna PCMotor 1.TF St 22.5. 19:45 HRAB3
Utkání Datum Čas Hřiště
Smíchov PSKALT 1.AK Út 4.6. 18:15 SLIVE
Pražské PekloFriends Prague Út 4.6. 18:15 HANSP
Pragoflora TJKovárna PC Út 4.6. 18:15 MIKU3
Motor 1.TFMedvědi C Út 4.6. 19:45 HRAB3
MIFA Fighters FOTrenhos Út 4.6. 20:45 DEKAN
Sváteční mančaftStrahovská 10 St 5.6. 18:30 HRAB3
Utkání Datum Čas Hřiště
MIFA Fighters FOMotor 1.TF
Friends PragueSmíchov PSK Út 11.6. 18:15 SLIVE
TrenhosStrahovská 10 Út 11.6. 19:30 HOSTI
Medvědi CPragoflora TJ Út 11.6. 20:15 ZABEH
Kovárna PCPražské Peklo Út 11.6. 20:15 P3
ALT 1.AKSváteční mančaft Út 11.6. 20:45 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Strahovská 10ALT 1.AK Út 25.6. 19:30 MIKU3
Sváteční mančaftFriends Prague Út 25.6. 19:30 MIKU2
Smíchov PSKKovárna PC Út 25.6. 19:30 STOD
Pražské PekloMedvědi C Út 25.6. 19:30 MIKU4
Pragoflora TJMIFA Fighters FO Út 25.6. 19:30 DEKAN
Motor 1.TFTrenhos Út 25.6. 19:30 MIKU1