St 17.4.13 18:00 ZAK Ďáblice FK Hlavonožci na niti FC   (HL6D)
St 17.4.13 19:15 ZAK Betl K.F.K. B GFC Regent A   (HL3C)
St 17.4.13 20:30 ZAK Faux-pas Kulva PVC   (HL8G)
St 15.5.13 18:15 MIKU1 Inter Ohradní Santa Tranta PC C   (HL3C)
St 15.5.13 19:30 MIKU1 Medvídkova tlapička Pašáci   (HL4C)
St 15.5.13 20:45 MIKU1 Bratři v triku TJ Spoje Praha A   (HL5B)

25. 6. 13 19:30 STOD Smíchov PSK Kovárna PC 11. 5:2 (1:0)
Kovárna možná doplatila na fakt, že neměla nikoho na střídání, ale jinak odehrála s PSK Smíchov krásný zápas. PSK Smíchov rozhodl zápas ve druhém poločase kdy vstřelil 3 goly ve 4 minutách a zaslouženě zvítězil. Husák, Valtr
Smíchov PSK Kovárna PC
Radek Dvořák – Roman Bukva, Zdeněk Buřič, Tomáš Častulík, Lukáš Dvořák, Pavel Harašta, Jan Kašný, Vladimír Moc, Zdeněk Urbanec, Tomáš Uvíra, Zbyněk Vaňous vs Jan Doubek – Patrik Doubek, Michael Košata, Martin Machač, Pavel Plachý, Patrik Pleštil
1. Jan Kašný
40., 43., 60. Zbyněk Vaňous
44. Zdeněk Urbanec
31. Patrik Doubek
38. Patrik Pleštil
11. 6. 13 20:15 P3 Kovárna PC Pražské Peklo 10. 1:2 (0:2)
Rychlé bojovné utkání. Vítěz byl téměř po celý zápas lepší,přestože si Kovárna v závěru vypracovala velkou šanci na vyrovnání. Zdeněk Svoboda, Jan Jiroušek
Kovárna PC Pražské Peklo
Martin Machač – Libor Adamec, Jan Doubek, Michael Košata, Pavel Plachý, Patrik Pleštil, Tomáš Procházka vs Roman Jakš – Pavel Martinovský, Jiří Moravec, Karel Nepraš, Tomáš Novák, Adam Vejvoda, Tomáš Vilímec
33. Patrik Pleštil 23. Adam Vejvoda
29. Tomáš Novák
4. 6. 13 18:15 MIKU3 Pragoflora TJ Kovárna PC 9. 3:6 (1:1)
Technicky velmi dobře vybavená Pragoflora nemohla bez střídání udržet krok s o generaci mladší Kovárnou. První půle skončila remízou jen díky zbrklosti Kovárny v zakončení. Ve druhé půli se Kovárna uklidnila a zápas rozhodla během prvních pěti minut.
Pragoflora TJ Kovárna PC
Pavel Chlapec – Tomáš Bahník, Jan Cavalieri, David Černý, Radek Frýdl, Martin Konvalinka, Miroslav Schnider, Jiří Záhora vs Tomáš Procházka – Libor Adamec, Jan Doubek, Patrik Doubek, Michal Ernest, Michael Košata, Petr Košata, Martin Machač, Dominik Pinto, Pavel Plachý, Patrik Pleštil, Michal Skála
59. Michael Košata
22. 5. 13 19:45 HRAB3 Kovárna PC Motor 1.TF 8. 6:0 k.
14. 5. 13 20:45 DEKAN MIFA Fighters FO Kovárna PC 7. 1:1 (0:0)
Kovárna odolávala tlaku domácích a vybojovala remízu. David Pecka, Kovařík
MIFA Fighters FO Kovárna PC
David Svoboda – Petr Fišer, Martin Hošek, Jaroslav Jelen, Michal Kodýdek, Michal Kraus, Zbyněk Mrózek, Michal Polák, Jaroslav Šimáček, Jindřich Šimáček, Tomáš Soukup, Jan Tříska, Michal Vít vs Tomáš Procházka – Libor Adamec, Jan Doubek, Michael Košata, Martin Machač, Pavel Plachý, Patrik Pleštil
34. Michal Kraus 40. Patrik Pleštil
7. 5. 13 19:45 HRAB1 Kovárna PC Medvědi C 6. 1:2 (0:1)
Hrálo se vyrovnané bojovné utkání s minimálními prvky fotbalovosti, ale se smyslem pro fair play. Paleček
Kovárna PC Medvědi C
Patrik Pleštil – Libor Adamec, Jan Doubek, Patrik Doubek, Michael Košata, Petr Košata, Martin Machač, Pavel Plachý, Michal Skála vs Jan Šimůnek – Michal Černík, Petr Černík, Petr Kalaš, Luděk Nešpor, Martin Petřina, Luboš Řezníček, Petr Želechovský
52. Patrik Pleštil 15. Jan Šimůnek
39. Luboš Řezníček
30. 4. 13 19:30 HOSTI Kovárna PC Trenhos 5. 0:9 (0:4)
Jednoznačné utkání a jasná výhra Trenhos. Michal Louda
Kovárna PC Trenhos
Petr Košata – Jan Doubek, Patrik Doubek, Michal Ernest, Michael Košata, Martin Machač, Dominik Pinto, Pavel Plachý, Michal Skála vs Pavel Vrtiška – Martin Gabaj, Karel Holeček, Karel Kaňka, Václav Kočárek, Václav Novák, Dmytro Paslavskyj, Jiří Růžička, Roman Sýkora
7., 45., 46. Dmytro Paslavskyj
12., 26. Karel Holeček
30. Václav Kočárek
31. Václav Novák
50. Jiří Růžička
59. Karel Kaňka
23. 4. 13 18:15 zzZARUB Friends Prague Kovárna PC 4. 5:2 (0:1)
Z počátku vyrovnané utkání nakonec jasně ovládli přesnější a pohyblivější Friends. Velice slušně hraný zápas. Ivo Bartoň, Michal Freiberg
Friends Prague Kovárna PC
Martin Lukeš – Jan Behro, Jan Číhal, Aleš Kopeček, Otakar Nehasil, David Nulíček, Martin Ocelák, Jan Škyta, Jan Záruba, Jan Zavadil vs Jan Doubek – Libor Adamec, Patrik Doubek, Michal Ernest, Michael Košata, Petr Košata, Martin Machač, Dominik Pinto, Pavel Plachý, Patrik Pleštil, Michal Skála
36., 45., 58. Jan Zavadil
38. Jan Škyta
52. David Nulíček
18. Patrik Doubek
57. Martin Machač
16. 4. 13 20:45 MIKU3 Kovárna PC ALT 1.AK 3. 4:1 (1:0)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou domácích. Čapla
Kovárna PC ALT 1.AK
Tomáš Procházka – Libor Adamec, Jan Doubek, Patrik Doubek, Michal Ernest, Michael Košata, Petr Košata, Martin Machač, Dominik Pinto, Pavel Plachý, Patrik Pleštil, Michal Skála vs Michal Vítek – Martin Bauer, Miroslav Bílek, Jaroslav Čejka, Michal Čejka, Július Šaróka, Ondřej Sirko
26. Martin Machač
44. Patrik Pleštil
55. Patrik Doubek
60. Michael Košata
42. Miroslav Bílek
3. 4. 13 18:15 MIKU4 Strahovská 10 B Kovárna PC 2. 2:3 (0:1)
Vyhrál lepší tým, který využil i početnějšího kádru. Závěr si lehce zkomplikoval, ale Strahovská 10 závěrečný finiš nedotáhla. Stanislav Straka, Pavel Richter
Strahovská 10 B Kovárna PC
Alexandr Zpěvák – David Chvátil, Ladislav Havlíček, Daniel Křeček, Radim Šimík, David Vícha vs Jan Doubek – Libor Adamec, Patrik Doubek, Michal Ernest, Michael Košata, Petr Košata, Martin Machač, Pavel Plachý, Patrik Pleštil, Tomáš Procházka
39. Ladislav Havlíček
60. Radim Šimík
59 David Vícha 18. Libor Adamec
33. Tomáš Procházka
36. Patrik Doubek
27. 3. 13 17:00 zzZARUB Kovárna PC Sváteční mančaft 1. 0:8 (0:2)
Hrálo se férově, vyrovnané utkání, ačkoliv výsledek tomu neodpovídá. Kovárna doplatila na neproměňování šancí. Měla i trochu smůlu, když zazvonila párkrát tyč branky hostů. Jiří Kadlec, Zdeněk Trkovský
Kovárna PC Sváteční mančaft
Jan Doubek – Libor Adamec, Patrik Doubek, Michal Ernest, Michael Košata, Petr Košata, Martin Machač, Pavel Plachý vs Aleš Ulrych – Tomáš Bárta, Jiří Kotous, Ondřej Kubát, Martin Pinc, Jaroslav Poláček, Jan Procházka, Jiří Šiška, Ladislav Stodulka