Pá 5.4.13 18:00 ZAK Restaurace U Pecků B Hell´s boys   (HL4D)
Pá 5.4.13 19:15 ZAK Keckafogo KK VET Nemesis VET   (VL3D)
Pá 5.4.13 20:30 ZAK Pradox 1.FC Efficenza AC   (HL6G)
Pá 19.4.13 18:00 ZAK Hervis sport 1.FC Sorry FC   (HL7F)
Pá 19.4.13 19:15 ZAK 64! FC Kobylisy A Efficenza AC   (HL6G)
Pá 19.4.13 20:30 ZAK Pradox 1.FC Gladiators Beroun   (HL6G)

25. 6. 13 19:30 MIKU4 Pražské Peklo Medvědi C 11. 9:3 (6:0)
v prvním poločase jasně lepší domácí rozhodli o výsledku zápasu. František Seknička, Luboš Trýb
Pražské Peklo Medvědi C
Roman Jakš – Pavel Martinovský, Jiří Moravec, Karel Nepraš, Tomáš Novák, Ondřej Sláma, Adam Vejvoda, Tomáš Vilímec vs Michal Černík – Petr Černík, Petr Kalaš, Michael Kyjak, Michal Lávička, Martin Petřina, Luboš Řezníček, Petr Želechovský
60. Petr Kalaš
11. 6. 13 20:15 ZABEH Medvědi C Pragoflora TJ 10. 4:7 (0:3)
V sedmé minutě to bylo 3:0 a zápas tím prakticky skončil. Domácí tlačili, ale ze spousty šancí využili minimum. Vzápětí z náhodných akcí hosté zvyšovali skóre. Boris Kopečný, Ľubomír Prokop
Medvědi C Pragoflora TJ
Michal Černík – Petr Černík, Pavel Hodek, Michael Kyjak, Michal Lávička, Luděk Nešpor, Martin Petřina, Luboš Řezníček, Petr Želechovský vs Pavel Chlapec – Tomáš Bahník, Jan Cavalieri, Tomáš Cavalieri, David Černý, Robert Hůlek, Martin Konvalinka, Miroslav Schnider, Jiří Záhora
60. OG
4. 6. 13 19:45 HRAB3 Motor 1.TF Medvědi C 9. 0:6 k.
21. 5. 13 18:15 zzZARUB Medvědi C MIFA Fighters FO 8. 0:0 (0:0)
Velmi slušně odehrané utkání, bohužel žádná z šancí nebyla proměněna. Vcelku zasloužená remíza. Ondřej Vecheta, Jan Dovolil
Medvědi C MIFA Fighters FO
Michal Černík – Petr Černík, Petr Kalaš, Michal Lávička, Luděk Nešpor, Martin Petřina, Luboš Řezníček, Petr Želechovský vs David SvobodaPetr Fišer, Jaroslav Jelen, Michal Kodýdek, Michal Kraus, Zbyněk Mrózek, Michal Polák, Jaroslav Šimáček, Jan Tříska
14. 5. 13 19:30 HOSTI Medvědi C Trenhos 7. 4:2 (0:0)
Zasloužená výhra domácích. Karel Stejskal, Ivan Georgiev
Medvědi C Trenhos
Michal Černík – Petr Černík, Petr Kalaš, Michal Lávička, Luděk Nešpor, Lubomír Peklanský, Martin Petřina, Luboš Řezníček, Jan Šimůnek, Petr Želechovský vs Pavel Vrtiška – Vladimír Černý, Martin Gabaj, Karel Holeček, Václav Kočárek, Václav Machulka, Václav Novák, Dmytro Paslavskyj, Jiří Růžička, Roman Sýkora
36. Petr Želechovský
45. Luboš Řezníček
50. Michal Lávička
54. Luděk Nešpor
47. Václav Novák
52. Karel Holeček
7. 5. 13 19:45 HRAB1 Kovárna PC Medvědi C 6. 1:2 (0:1)
Hrálo se vyrovnané bojovné utkání s minimálními prvky fotbalovosti, ale se smyslem pro fair play. Paleček
Kovárna PC Medvědi C
Patrik Pleštil – Libor Adamec, Jan Doubek, Patrik Doubek, Michael Košata, Petr Košata, Martin Machač, Pavel Plachý, Michal Skála vs Jan Šimůnek – Michal Černík, Petr Černík, Petr Kalaš, Luděk Nešpor, Martin Petřina, Luboš Řezníček, Petr Želechovský
52. Patrik Pleštil 15. Jan Šimůnek
39. Luboš Řezníček
30. 4. 13 18:15 HANSP Medvědi C Friends Prague 5. 1:4 (0:3)
Friends po většinu zápasu kontrolovali vývoj utkání. Jednalo se o poklidné utkání. Josef Turek, Martin Löwe
Medvědi C Friends Prague
Michal Černík – Petr Černík, Michal Lávička, Libor Petřina, Martin Petřina, Luboš Řezníček, Jan Šimůnek, Petr Želechovský vs Martin Lukeš – Jan Behro, Jan Číhal, Aleš Kopeček, Otakar Nehasil, David Nulíček, Martin Ocelák, Jan Škyta, Jan Záruba, Jan Zavadil
50. Martin Petřina 2. Aleš Kopeček
26. Martin Ocelák
29. Jan Záruba
32. Jan Zavadil
23. 4. 13 20:45 MIKU3 ALT 1.AK Medvědi C 4. 1:3 (0:1)
Fotbal velmi slabé úrovně s velkým množstvím soubojů a hry na náhodu. Medvědi byli přeci jen trochu lepší a fotbalovější a to hlavně díky svému NH Peklanskému.
ALT 1.AK Medvědi C
Michal Vítek – Martin Bauer, Miroslav Bílek, Jaroslav Čejka, Michal Čejka, Petr Höfner, Július Šaróka, Ondřej Sirko vs Michal Černík – Petr Kalaš, Michael Kyjak, Luděk Nešpor, Lubomír Peklanský, Martin Petřina, Luboš Řezníček, Jan Šimůnek, Petr Želechovský
54. Ondřej Sirko 36 Jaroslav Čejka
42 Ondřej Sirko
11., 58. Lubomír Peklanský
37. Petr Kalaš
16. 4. 13 17:00 zzZARUB Medvědi C Strahovská 10 B 3. 1:1 (0:0)
Po bezbrankové první půli se první trefili domácí, ale o tři minuty později se hostům podařilo vyrovnat. Do konce utkání už žádný gól nepadl, zasloužená remíza.
Medvědi C Strahovská 10 B
Michal Černík – Petr Kalaš, Michal Lávička, Luděk Nešpor, Lubomír Peklanský, Libor Petřina, Martin Petřina, Luboš Řezníček, Jan Šimůnek, Petr Želechovský vs Alexandr Zpěvák – Václav Bouška, David Chvátil, Ladislav Havlíček, Ladislav Ježdík, Daniel Křeček, Radim Šimík, Jan Václavík, David Vícha
32. Luděk Nešpor 35. Daniel Křeček
9. 4. 13 18:15 SLIVE Medvědi C Smíchov PSK 1. 4:3 (2:2)
Pohledné utkání se šťastnou výhrou domácích.
Medvědi C Smíchov PSK
Michal Černík – Michal Lávička, Luděk Nešpor, Libor Petřina, Martin Petřina, Luboš Řezníček, Jan Šimůnek, Petr Želechovský vs Radek Dvořák – Roman Bukva, Lukáš Dvořák, Pavel Harašta, David Jeřábek, Jan Kašný, Alexander Lewicki, Vladimír Moc, Zdeněk Urbanec, Tomáš Uvíra, Zbyněk Vaňous