Rozpis pískání, 7. liga, skupina D

Metro AFK

St 17.4. 18:15 Mikulova MIKU2
St 17.4. 19:30 Mikulova MIKU2
St 17.4. 20:45 Mikulova MIKU2
Čt 16.5. 18:15 Mikulova MIKU4
Čt 16.5. 19:30 Mikulova MIKU4
Čt 16.5. 20:45 Mikulova MIKU4

Pivušky FC

Čt 18.4. 17:45 Záběhlice ZABEH
Čt 18.4. 19:00 Záběhlice ZABEH
Čt 18.4. 20:15 Záběhlice ZABEH
Po 20.5. 17:45 Stodůlky Sokol STOD
Po 20.5. 19:00 Stodůlky Sokol STOD
Po 20.5. 20:15 Stodůlky Sokol STOD

Prase FC

Út 9.4. 17:00 Zárubova ZARUB
Út 9.4. 18:15 Zárubova ZARUB
Po 22.4. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Po 22.4. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Po 20.5. 19:30 Děkanka DEKAN
Po 20.5. 20:45 Děkanka DEKAN

Viktorčin smích

Po 22.4. 18:15 Děkanka DEKAN
Po 22.4. 19:30 Děkanka DEKAN
Po 22.4. 20:45 Děkanka DEKAN
St 29.5. 18:15 Mikulova MIKU2
St 29.5. 19:30 Mikulova MIKU2
St 29.5. 20:45 Mikulova MIKU2

Modrá vopice TJ

Po 25.3. 19:30 Hanspaulka HANSP
Po 25.3. 20:45 Hanspaulka HANSP
Po 20.5. 19:30 Aritma ARIT
Po 20.5. 20:45 Aritma ARIT
Čt 6.6. 18:15 Zárubova ZARUB
Čt 6.6. 19:30 Zárubova ZARUB

VZ

St 27.3. 19:00 Pražačka P2
St 27.3. 20:15 Pražačka P2
Po 27.5. 18:30 Hrabákova HRAB3
Po 27.5. 19:45 Hrabákova HRAB3
Po 10.6. 18:00 Štěrboholy STER3
Po 10.6. 19:15 Štěrboholy STER3

HNK Praha FC

Pa 29.3. 19:30 Děkanka DEKAN
Pa 29.3. 20:45 Děkanka DEKAN
Pa 24.5. 17:45 Záběhlice ZABEH
Pa 24.5. 19:00 Záběhlice ZABEH
Po 10.6. 18:00 Štěrboholy STER1
Po 10.6. 19:15 Štěrboholy STER1

Literpool United

Po 1.4. 17:30 Tempo FC TEMPO
Po 1.4. 18:45 Tempo FC TEMPO
Út 28.5. 18:15 Aritma ARIT
Út 28.5. 19:30 Aritma ARIT
Po 10.6. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Po 10.6. 19:30 Hostivař SK HOSTI

PRKA

Čt 4.4. 17:00 Aritma ARIT
Čt 4.4. 18:15 Aritma ARIT
Čt 4.4. 19:30 Aritma ARIT
Čt 25.4. 17:45 Záběhlice ZABEH
Čt 25.4. 19:00 Záběhlice ZABEH
Čt 25.4. 20:15 Záběhlice ZABEH

Krabí výměšky FC

Čt 4.4. 17:45 Záběhlice ZABEH
Čt 4.4. 19:00 Záběhlice ZABEH
Čt 4.4. 20:15 Záběhlice ZABEH
St 8.5. 18:00 Zákostelní ZAK
St 8.5. 19:15 Zákostelní ZAK
St 8.5. 20:30 Zákostelní ZAK

Taurin 1.FC

Čt 4.4. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Čt 4.4. 20:30 Běchovice SC SCBEC
Čt 30.5. 17:00 Novoborská CVČ NOVOB
Čt 30.5. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Po 10.6. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
Po 10.6. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB

Dynamo Prak

St 10.4. 18:15 Mikulova MIKU3
St 10.4. 19:30 Mikulova MIKU3
St 10.4. 20:45 Mikulova MIKU3
Po 13.5. 17:45 Záběhlice ZABEH
Po 13.5. 19:00 Záběhlice ZABEH
Po 13.5. 20:15 Záběhlice ZABEH