Seznam týmů, 7. liga, skupina D

Tým Barvy dresů
VZ modrá
Viktorčin smích modro-červená, červená
Taurin 1.FC tmavě modrá
PRKA červená, bílá
Prase FC zeleno-bílá
Pivušky FC černo-červená
Modrá vopice TJ modrá, žluto-modrá
Metro AFK !!!nehrají !!!
Literpool United červená
Krabí výměšky FC žluto-černá, bílá
HNK Praha FC růžová, modrá
Dynamo Prak červená

Rozpis zápasů, 7. liga, skupina D

Utkání Datum Čas Hřiště
Modrá vopice TJPivušky FC Út 26.3. 19:00 P1
Literpool UnitedPRKA St 27.3. 18:00 STER1
Metro AFKPrase FC Čt 28.3. 18:15 MIKU3
Krabí výměšky FCTaurin 1.FC Čt 28.3. 20:45 DEKAN
HNK Praha FCViktorčin smích Čt 28.3. 20:45 MIKU4
Dynamo PrakVZ Čt 28.3. 20:45 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Prase FCModrá vopice TJ Út 2.4. 19:00 P2
Viktorčin smíchKrabí výměšky FC St 3.4. 17:00 ZARUB
Dynamo PrakHNK Praha FC St 3.4. 18:00 DOLME
Taurin 1.FCLiterpool United St 3.4. 18:30 HRAB3
PRKAMetro AFK St 3.4. 18:30 HRAB2
VZPivušky FC St 3.4. 20:30 STER3
Utkání Datum Čas Hřiště
Modrá vopice TJPRKA Út 16.4. 19:00 P2
Pivušky FCPrase FC St 17.4. 18:00 DOLME
Literpool UnitedViktorčin smích St 17.4. 20:15 STOD
Metro AFKTaurin 1.FC Čt 18.4. 17:00 KBELY
HNK Praha FCVZ Čt 18.4. 18:15 HANSP
Krabí výměšky FCDynamo Prak Čt 18.4. 19:00 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Dynamo PrakLiterpool United Út 23.4. 18:15 ARIT
PRKAPivušky FC Út 23.4. 18:15 NOVOB
HNK Praha FCKrabí výměšky FC Út 23.4. 18:30 HRAB3
Viktorčin smíchMetro AFK Út 23.4. 18:30 HRAB2
Taurin 1.FCModrá vopice TJ Út 23.4. 19:00 P1
VZPrase FC Út 23.4. 20:45 ARIT
Utkání Datum Čas Hřiště
Modrá vopice TJViktorčin smích Út 30.4. 19:00 P2
Literpool UnitedHNK Praha FC St 1.5. 20:45 MIKU4
Pivušky FCTaurin 1.FC Čt 2.5. 18:15 HANSP
Krabí výměšky FCVZ Čt 2.5. 18:15 HOSTI
Prase FCPRKA Čt 2.5. 19:00 P2
Metro AFKDynamo Prak Čt 2.5. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Krabí výměšky FCLiterpool United Út 7.5. 18:15 MIKU4
Dynamo PrakModrá vopice TJ Út 7.5. 19:00 P1
HNK Praha FCMetro AFK Čt 9.5. 17:00 DEKAN
Viktorčin smíchPivušky FC Čt 9.5. 18:15 DEKAN
Taurin 1.FCPrase FC Čt 9.5. 18:15 MIKU4
VZPRKA Čt 9.5. 18:15 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Modrá vopice TJHNK Praha FC Út 14.5. 19:00 P2
Pivušky FCDynamo Prak St 15.5. 18:00 STER1
Metro AFKKrabí výměšky FC St 15.5. 18:00 DOLME
Prase FCViktorčin smích St 15.5. 18:30 HRAB3
Literpool UnitedVZ St 15.5. 18:30 HRAB2
PRKATaurin 1.FC St 15.5. 19:00 STOD
Utkání Datum Čas Hřiště
Krabí výměšky FCModrá vopice TJ Út 21.5. 19:00 P2
Dynamo PrakPrase FC St 22.5. 18:15 HANSP
Viktorčin smíchPRKA St 22.5. 18:15 MIKU4
Literpool UnitedMetro AFK St 22.5. 20:30 SCBEC
HNK Praha FCPivušky FC St 22.5. 20:30 STER2
VZTaurin 1.FC Út 28.5. 18:30 HRAB2
Utkání Datum Čas Hřiště
Modrá vopice TJLiterpool United Po 3.6. 20:15 P1
Taurin 1.FCViktorčin smích St 5.6. 20:15 STOD
PRKADynamo Prak Čt 6.6. 17:00 NOVOB
Metro AFKVZ Čt 6.6. 18:15 NOVOB
Pivušky FCKrabí výměšky FC Čt 6.6. 19:00 P2
Prase FCHNK Praha FC Čt 6.6. 20:15 STOD
Utkání Datum Čas Hřiště
Metro AFKModrá vopice TJ Út 11.6. 19:00 P2
Literpool UnitedPivušky FC St 12.6. 18:00 ZAK
Krabí výměšky FCPrase FC Čt 13.6. 18:15 DEKAN
HNK Praha FCPRKA Čt 13.6. 18:15 MIKU4
Dynamo PrakTaurin 1.FC Čt 13.6. 18:15 MIKU3
VZViktorčin smích Čt 13.6. 18:15 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Modrá vopice TJVZ Út 25.6. 19:15 ZAK
Viktorčin smíchDynamo Prak Út 25.6. 19:30 NOVOB
Pivušky FCMetro AFK Út 25.6. 19:30 ARIT
Taurin 1.FCHNK Praha FC Út 25.6. 19:45 HRAB3
PRKAKrabí výměšky FC Út 25.6. 19:45 HRAB2
Prase FCLiterpool United Út 25.6. 19:45 HRAB1