Rozpis pískání, 7. liga, skupina E

Athletico KMF

Čt 18.4. 18:15 Mikulova MIKU4
Čt 18.4. 19:30 Mikulova MIKU4
Čt 18.4. 20:45 Mikulova MIKU4
Čt 16.5. 18:00 Zákostelní ZAK
Čt 16.5. 19:15 Zákostelní ZAK
Čt 16.5. 20:30 Zákostelní ZAK

Blesk VK A

Po 22.4. 17:45 Záběhlice ZABEH
Po 22.4. 19:00 Záběhlice ZABEH
Po 22.4. 20:15 Záběhlice ZABEH
Pa 31.5. 17:45 Záběhlice ZABEH
Pa 31.5. 19:00 Záběhlice ZABEH
Pa 31.5. 20:15 Záběhlice ZABEH

Juventus Pivus

Pa 19.4. 18:00 Pražačka P3
Pa 19.4. 19:15 Pražačka P3
Pa 21.6. 18:15 Hanspaulka HANSP
Pa 21.6. 19:30 Hanspaulka HANSP
Út 25.6. 18:00 Zákostelní ZAK
Út 25.6. 19:15 Zákostelní ZAK

Killing power FC

Po 1.4. 17:30 Aritma ARIT
Po 1.4. 18:45 Aritma ARIT
Po 22.4. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
Po 22.4. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB
Út 25.6. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Út 25.6. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB

Tsunami 99

Po 22.4. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Po 22.4. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Po 22.4. 20:30 Běchovice SC SCBEC
Čt 23.5. 18:00 Zákostelní ZAK
Čt 23.5. 19:15 Zákostelní ZAK
Čt 23.5. 20:30 Zákostelní ZAK

Arctica Islandica

Po 25.3. 18:30 Hrabákova HRAB1
Po 25.3. 19:45 Hrabákova HRAB1
Po 20.5. 18:45 Tempo FC TEMPO
Po 20.5. 20:00 Tempo FC TEMPO
Pa 7.6. 19:30 Běchovice 2 BECH
Pa 7.6. 20:45 Běchovice 2 BECH

1.W.C.

Út 2.4. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Út 2.4. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Út 2.4. 20:30 Běchovice SC SCBEC
Čt 25.4. 17:45 Stodůlky Sokol STOD
Čt 25.4. 19:00 Stodůlky Sokol STOD
Čt 25.4. 20:15 Stodůlky Sokol STOD

Les Miserables

Po 8.4. 18:15 Mikulova MIKU3
Po 8.4. 19:30 Mikulova MIKU3
Po 8.4. 20:45 Mikulova MIKU3
Čt 9.5. 17:45 Stodůlky Sokol STOD
Čt 9.5. 19:00 Stodůlky Sokol STOD
Čt 9.5. 20:15 Stodůlky Sokol STOD

Bobika FC

Ne 7.4. 17:30 Mikulova MIKU4
Ne 7.4. 18:45 Mikulova MIKU4
Ne 7.4. 20:00 Mikulova MIKU4
Čt 11.4. 17:45 Záběhlice ZABEH
Čt 11.4. 19:00 Záběhlice ZABEH
Čt 11.4. 20:15 Záběhlice ZABEH

Pražská Stoka

Út 26.3. 17:00 Běchovice 2 BECH
Út 26.3. 18:15 Běchovice 2 BECH
Pa 12.4. 18:00 Pražačka P2
Pa 12.4. 19:15 Pražačka P2
Pa 21.6. 17:45 Tempo FC TEMPO
Pa 21.6. 19:00 Tempo FC TEMPO

Blok D

Út 26.3. 18:00 Střešovice Tatran STRE
Út 26.3. 19:15 Střešovice Tatran STRE
Út 16.4. 17:00 Děkanka DEKAN
Út 16.4. 18:15 Děkanka DEKAN
Pa 21.6. 18:00 Pražačka P2
Pa 21.6. 19:15 Pražačka P2

Badíci

Út 26.3. 18:15 Hanspaulka HANSP
Út 26.3. 19:30 Hanspaulka HANSP
Út 16.4. 19:00 Pražačka P1
Út 16.4. 20:15 Pražačka P1
Pa 21.6. 18:15 Běchovice 2 BECH
Pa 21.6. 19:30 Běchovice 2 BECH