Seznam týmů, 7. liga, skupina E

Tým Barvy dresů
Pražská Stoka bílo-zlatá
Les Miserables zelená, bílá
Killing power FC černo-bílá, tmavě modrá
Tsunami 99 oranžovo-bílo-černá
Juventus Pivus černo-bílá, světle modrá
Bobika FC !!!nehrají !!!
Blok D oranžová, černá
Blesk VK A modrá, žlutá
Badíci bílá
Athletico KMF modrá, oranžová
Arctica Islandica červená
1.W.C. černá, žlutá

Rozpis zápasů, 7. liga, skupina E

Utkání Datum Čas Hřiště
Blesk VK AJuventus Pivus St 27.3. 18:00 STER3
1.W.C.Pražská Stoka St 27.3. 18:00 STER2
Blok DBobika FC St 27.3. 18:15 MIKU3
Arctica IslandicaLes Miserables St 27.3. 18:15 HANSP
BadíciTsunami 99 St 27.3. 19:15 STER1
Athletico KMFKilling power FC St 27.3. 20:30 STER1
Utkání Datum Čas Hřiště
Pražská StokaBobika FC St 10.4. 18:00 STER2
1.W.C.Arctica Islandica St 10.4. 18:15 HANSP
Tsunami 99Blesk VK A St 10.4. 19:15 STER1
Killing power FCBadíci St 10.4. 19:30 NOVOB
Les MiserablesAthletico KMF St 10.4. 20:30 STER1
Juventus PivusBlok D Čt 11.4. 20:15 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Bobika FCJuventus Pivus St 17.4. 17:00 NOVOB
BadíciLes Miserables St 17.4. 18:00 STER3
Arctica IslandicaPražská Stoka St 17.4. 18:15 HANSP
Blok DTsunami 99 St 17.4. 19:15 STER1
Blesk VK AKilling power FC St 17.4. 19:30 NOVOB
Athletico KMF1.W.C. St 17.4. 20:30 STER1
Utkání Datum Čas Hřiště
Pražská StokaJuventus Pivus Út 23.4. 17:00 ZARUB
Arctica IslandicaAthletico KMF St 24.4. 18:15 HANSP
Tsunami 99Bobika FC St 24.4. 19:15 STER1
Killing power FCBlok D St 24.4. 19:30 NOVOB
Les MiserablesBlesk VK A St 24.4. 20:30 ZAK
1.W.C.Badíci Pa 26.4. 17:45 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Blok DLes Miserables Út 30.4. 17:00 ZARUB
Blesk VK A1.W.C. St 1.5. 18:15 MIKU4
BadíciArctica Islandica St 1.5. 18:15 HANSP
Juventus PivusTsunami 99 St 1.5. 19:15 STER1
Bobika FCKilling power FC St 1.5. 19:30 NOVOB
Athletico KMFPražská Stoka St 1.5. 20:30 STER1
Utkání Datum Čas Hřiště
Athletico KMFBadíci St 3.4. 20:30 STER1
Arctica IslandicaBlesk VK A St 8.5. 18:15 HANSP
Pražská StokaTsunami 99 St 8.5. 19:15 STER1
Killing power FCJuventus Pivus St 8.5. 19:30 NOVOB
Les MiserablesBobika FC St 8.5. 19:45 HRAB3
1.W.C.Blok D Pa 10.5. 20:45 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Juventus PivusLes Miserables Út 14.5. 20:45 MIKU3
Bobika FC1.W.C. St 15.5. 18:00 STER3
BadíciPražská Stoka St 15.5. 18:00 STER2
Blok DArctica Islandica St 15.5. 18:15 HANSP
Tsunami 99Killing power FC St 15.5. 19:15 STER1
Blesk VK AAthletico KMF St 15.5. 20:30 STER1
Utkání Datum Čas Hřiště
Arctica IslandicaBobika FC St 29.5. 18:15 HANSP
Les MiserablesTsunami 99 St 29.5. 19:15 STER1
Pražská StokaKilling power FC St 29.5. 19:30 NOVOB
BadíciBlesk VK A St 29.5. 20:30 ZAK
Athletico KMFBlok D St 29.5. 20:30 STER1
1.W.C.Juventus Pivus St 29.5. 20:45 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Blok DBadíci St 5.6. 18:00 STER3
Blesk VK APražská Stoka St 5.6. 18:00 STER2
Juventus PivusArctica Islandica St 5.6. 18:15 HANSP
Tsunami 991.W.C. St 5.6. 19:15 STER1
Killing power FCLes Miserables St 5.6. 19:30 NOVOB
Bobika FCAthletico KMF St 5.6. 20:30 STER1
Utkání Datum Čas Hřiště
Athletico KMFJuventus Pivus St 12.6. 18:00 STER1
Blesk VK ABlok D St 12.6. 18:15 NOVOB
Arctica IslandicaTsunami 99 St 12.6. 18:15 HANSP
Pražská StokaLes Miserables St 12.6. 18:15 MIKU3
1.W.C.Killing power FC St 12.6. 19:30 NOVOB
BadíciBobika FC St 12.6. 20:30 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
Killing power FCArctica Islandica St 26.6. 18:00 STER2
Tsunami 99Athletico KMF St 26.6. 18:00 STER3
Les Miserables1.W.C. St 26.6. 18:15 NOVOB
Juventus PivusBadíci St 26.6. 18:15 MIKU1
Bobika FCBlesk VK A St 26.6. 18:15 MIKU2
Blok DPražská Stoka St 26.6. 18:15 ZABEH