Út 26.3.13 18:00 zzSTRE Klika CFA Parta AC   (HL8I)
Út 26.3.13 19:15 zzSTRE Lazareth No madam ! B   (HL8I)
Út 16.4.13 17:00 DEKAN 1.FP Praha Důchodci   (HL4B)
Út 16.4.13 18:15 DEKAN Traktor humus VET B Kapacity FC   (VL4A)
Pá 21.6.13 18:00 P2 Oratoř Kobylisy Torpedo Ohrobec SKA   (HL4D)
Pá 21.6.13 19:15 P2 Real Prd VET Podolka FC VET   (VL4B)

26. 6. 13 18:15 ZABEH Blok D Pražská Stoka 11. 2:2 (2:1)
Domácí Burian mohl jen sám dát minimálně pět gólů a tyhle branky Bloku v závěru málem chyběly, když hosté vyrovnali a byli blízko i k vítěznému gólu. Procházka
Blok D Pražská Stoka
Jakub Lejnar – Petr Burian, Václav Hlavatý, Gabriel Jačman ml., Martin Kubát, David Sopouch, Nikos Timiopulos, Jakub Trnka vs Jan Vondráček – Denis Aussenberg, Jiří Chládek, Petr Holý, Tomáš Josefus, Tomáš Kalina, Vladimír Malátek, Matouš Novák, Jan Rákos, Jaroslav Vrkoč
10., 28. Petr Burian 26. Denis Aussenberg
57. Jan Vondráček
12. 6. 13 18:15 zzNOVOB Blesk VK A Blok D 10. 4:7 (2:3)
Hosté měli od začátku utkání mírnou převahu, kterou také dokázali zúročit. Filip Kubín, Marek Čech
Blesk VK A Blok D
Martin Gallie – Michal Dvořák, Šimon Fox, Jan Ludmila, Michal Stejskal, Jakub Stloukal, Matyáš Trankovský vs Jakub Lejnar – Martin Dušek, Václav Hlavatý, Gabriel Jačman ml., Martin Kubát, David Sopouch, Nikos Timiopulos
49. Martin Dušek
5. 6. 13 18:00 STER3 Blok D Badíci 9. 1:3 (1:1)
Blok D Badíci
Jakub Lejnar – Petr Burian, Martin Dušek, Václav Hlavatý, Gabriel Jačman ml., Martin Kubát vs Martin Bašta – Daniel Knespl, Martin König, Vojtěch Plecitý, Ondřej Rogozinský, Tomáš Růžička, Michal Slavík, Roman Tumpach, Lukáš Veselý, Filip Vorlíček, Matěj Vorlíček
30. Václav Hlavatý 11. Daniel Knespl
55., 59. Ondřej Rogozinský
29. 5. 13 20:30 STER1 Athletico KMF Blok D 8. 3:3 (2:2)
Vyrovnaný zápas, hosté byli běhavější a aktivnější, ale domácí zkušenější a techničtější. Zasloužená remíza. Karel Erben, Tomáš Souček
Athletico KMF Blok D
Pavel Marášek – Jiří Bruna, Miroslav Brůna, Martin Cmero, Miloš Frýbert, Milan Fudali, Zdeněk Lvovský, Tomáš Rejlek, Ondřej Šíp, Tomáš Sluka vs Jakub Lejnar – Petr Burian, Martin Dušek, Václav Hlavatý, Václav Hnízdil, Gabriel Jačman ml., Martin Kubát, David Sopouch, Nikos Timiopulos, Jakub Trnka
10., 29., 41. Tomáš Rejlek 7. Martin Kubát
26. Václav Hlavatý
47. David Sopouch
15. 5. 13 18:15 HANSP Blok D Arctica Islandica 7. 5:2 (2:0)
Hosté v druhém poločase neproměnili několik vyložených šancí a v závěru za to byli potrestáni. Pavel Zemánek, Michal Radotínský
Blok D Arctica Islandica
Jakub Lejnar – Petr Burian, Martin Dušek, Václav Hlavatý, Václav Hnízdil, Gabriel Jačman ml., Martin Kubát, David Sopouch, Nikos Timiopulos, Jakub Trnka vs Marek Přeučil – Tomáš Chvátal, Jan Houška, Michal Papík, Michal Přeučil, Marek Semerád, Roman Smida
52. Marek Semerád
10. 5. 13 20:45 DEKAN 1.W.C. Blok D 6. 4:4 (3:2)
Domácí šťastnými trefami v první půli vedli, Blok po přestávce otočil, ale nakonec se zrodila zasloužená remíza. Jan Kroj, Jiří Koudelka
1.W.C. Blok D
Lubomír Bareš – Jaroslaw Chustecki, Tomáš Klejna, Tomáš Kliment, Martin Paulus, Jan Růžek, Michal Šimůnek, Josef Stříbrský, Jan Vítek, Roman Vokroj vs Jakub Lejnar – Petr Burian, Martin Dušek, Václav Hlavatý, Václav Hnízdil, Gabriel Jačman ml., Martin Kubát, Nikos Timiopulos, Jakub Trnka
17., 27. Jan Vítek
30., 53. Tomáš Klejna
25., 36. Martin Kubát
28. Gabriel Jačman ml.
40. Václav Hlavatý
30. 4. 13 17:00 zzZARUB Blok D Les Miserables 5. 1:5 (0:1)
Fotbalově nadprůměrné utkání vyhrálo po zásluze družstvo hostí. Plucar, Rataj R.
Blok D Les Miserables
Jakub Lejnar – Petr Burian, Martin Dušek, Václav Hlavatý, Václav Hnízdil, Gabriel Jačman ml., Martin Kubát, Nikos Timiopulos, Jakub Trnka vs Jan Šícha – Martin Chalupa, Pavel Kasal, David Kopka, Jiří Kuti, Tomáš Válek
60. Václav Hlavatý 11., 36., 45. Pavel Kasal
33. Tomáš Válek
43. Martin Chalupa
24. 4. 13 19:30 zzNOVOB Killing power FC Blok D 4. 2:2 (2:0)
Utkání bylo hodně vypjaté a hektické. Nakonec zasloužená remíza. Jakub Kliment, Vojtěch Kliment
Killing power FC Blok D
Daniel Preis – Jiří Černý, Radek Fiala, Jan Hrdina, Milan Hromas, Petr Jančík, Miroslav Mikula, Petr Mlateček, Lukáš Preis, Petr Tomáš vs Jakub Trnka – Petr Burian, Martin Dušek, Václav Hlavatý, Václav Hnízdil, Gabriel Jačman ml., Martin Kubát, Nikos Timiopulos
4. Milan Hromas
14. Petr Mlateček
46 Jiří Černý 36. Martin Kubát
49. OG
15. Martin Dušek
17. 4. 13 19:15 STER1 Blok D Tsunami 99 3. 6:0 k.
Domácí v druhé půli otočili vývoj utkání, což jeden z hráčů Tsunami psychicky neunesl.
Blok D Tsunami 99
Jakub Trnka – Martin Dušek, Václav Hlavatý, Václav Hnízdil, Gabriel Jačman ml., Martin Kubát, Jakub Lejnar, David Sopouch, Nikos Timiopulos vs Daniel Hejnyš – Roman Blažek, Karel Botlo, David Burian, Martin Ejem, Jan Hejno, Jiří Kliner, Ondřej Marušák, Radek Minks, Martin Routa, Tomáš Veselý
7. Václav Hlavatý
31., 54. Martin Kubát
46. David Sopouch
3., 21. Martin Routa 54. Daniel Hejnyš
11. 4. 13 20:15 P3 Juventus Pivus Blok D 2. 4:4 (2:4)
První půle patřila hostům, do té druhé však domácí vlítli jako uragán a třemi pěknými brankami zápas vyrovnali. Michal Vojáček, Matěj Holeček
Juventus Pivus Blok D
Václav Froněk – Patrik Babický, Miroslav Křesina, Petr Maceček, Marek Navrátil, Richard Papež, Dominik Sahula, Vladimír Stopa, Vojtěch Vokoun, Jakub Vondruška vs Jakub Lejnar – Petr Burian, Martin Dušek, Václav Hlavatý, Václav Hnízdil, Gabriel Jačman ml., Martin Kubát, David Sopouch, Nikos Timiopulos
15., 40. Dominik Sahula
25. Patrik Babický
54. Vladimír Stopa
3. Jakub Lejnar
5. Martin Kubát
7., 23. Gabriel Jačman ml.
27. 3. 13 18:15 MIKU3 Blok D Bobika FC 1. 2:4 (0:1)
Utkání v poměrně rychlém tempu, ve druhé půli bylo vidět více bojovnosti. Paleček
Blok D Bobika FC
Jakub Lejnar – Petr Burian, Martin Dušek, Václav Hlavatý, Gabriel Jačman ml., Martin Kubát, Nikos Timiopulos, Jakub Trnka vs Patrik Janda – Petr Chytil, Matěj Grödl, Jan Janoušek, Michael Kabát, Christian Müller