Rozpis pískání, 7. liga, skupina F

Alténa ST

St 17.4. 17:45 Stodůlky Sokol STOD
St 17.4. 19:00 Stodůlky Sokol STOD
St 17.4. 20:15 Stodůlky Sokol STOD
St 15.5. 18:00 Zákostelní ZAK
St 15.5. 19:15 Zákostelní ZAK
St 15.5. 20:30 Zákostelní ZAK

Exact FC A

St 10.4. 18:00 Zákostelní ZAK
St 10.4. 19:15 Zákostelní ZAK
St 10.4. 20:30 Zákostelní ZAK
Po 13.5. 17:45 Stodůlky Sokol STOD
Po 13.5. 19:00 Stodůlky Sokol STOD
Po 13.5. 20:15 Stodůlky Sokol STOD

Sorry FC

Čt 18.4. 18:15 Mikulova MIKU3
Čt 18.4. 19:30 Mikulova MIKU3
Čt 18.4. 20:45 Mikulova MIKU3
St 15.5. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
St 15.5. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
St 15.5. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB

Los Muchachos

Po 1.4. 18:45 Děkanka DEKAN
Po 1.4. 20:00 Děkanka DEKAN
Út 28.5. 18:30 Hrabákova HRAB2
Út 28.5. 19:45 Hrabákova HRAB2
Po 10.6. 18:30 Hrabákova HRAB3
Po 10.6. 19:45 Hrabákova HRAB3

Kamarádi 1.FC

St 3.4. 18:00 Štěrboholy STER2
St 3.4. 19:15 Štěrboholy STER2
St 3.4. 20:30 Štěrboholy STER2
Út 30.4. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Út 30.4. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Út 30.4. 20:30 Běchovice SC SCBEC

The Wall

St 3.4. 19:00 Pražačka P2
St 3.4. 20:15 Pražačka P2
Pa 31.5. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Pa 31.5. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Po 10.6. 19:30 Mikulova MIKU2
Po 10.6. 20:45 Mikulova MIKU2

Repeťáci Praha

Pa 5.4. 17:45 Záběhlice ZABEH
Pa 5.4. 19:00 Záběhlice ZABEH
Pa 5.4. 20:15 Záběhlice ZABEH
St 8.5. 18:00 Běchovice SC SCBEC
St 8.5. 19:15 Běchovice SC SCBEC
St 8.5. 20:30 Běchovice SC SCBEC

Pražský axiom

Po 8.4. 18:30 Hrabákova HRAB2
Po 8.4. 19:45 Hrabákova HRAB2
Po 10.6. 19:30 Mikulova MIKU3
Po 10.6. 20:45 Mikulova MIKU3
St 12.6. 18:15 Kbely Spartak KBELY
St 12.6. 19:30 Kbely Spartak KBELY

Hervis sport 1.FC

St 10.4. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
St 10.4. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB
Út 18.6. 18:15 Hanspaulka HANSP
Út 18.6. 19:30 Hanspaulka HANSP
Pa 21.6. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Pa 21.6. 19:15 Běchovice SC SCBEC

Mindží Lhota SK

St 10.4. 17:00 Hanspaulka HANSP
St 10.4. 18:15 Hanspaulka HANSP
St 10.4. 19:30 Hanspaulka HANSP
Pa 10.5. 18:15 Běchovice 2 BECH
Pa 10.5. 19:30 Běchovice 2 BECH
Pa 10.5. 20:45 Běchovice 2 BECH

Rival club FC A

St 10.4. 18:30 Hrabákova HRAB2
St 10.4. 19:45 Hrabákova HRAB2
Pa 21.6. 17:45 Záběhlice ZABEH
Pa 21.6. 19:00 Záběhlice ZABEH
St 26.6. 18:00 Štěrboholy STER2
St 26.6. 19:15 Štěrboholy STER2

Druhá fáze

Po 15.4. 18:30 Hrabákova HRAB3
Po 15.4. 19:45 Hrabákova HRAB3
Pa 21.6. 18:00 Zákostelní ZAK
Pa 21.6. 19:15 Zákostelní ZAK
St 26.6. 18:15 Záběhlice ZABEH
St 26.6. 19:30 Záběhlice ZABEH