Seznam týmů, 7. liga, skupina F

Tým Barvy dresů
The Wall bílá
Sorry FC červená, modrá
Rival club FC A oranžovo-černá, bílá
Repeťáci Praha modro-žlutá, oranžová
Pražský axiom žlutá, bílá
Mindží Lhota SK černá, modro-žlutá
Los Muchachos bílá, fialová
Kamarádi 1.FC modrá, bílá
Hervis sport 1.FC modrá, oranžová
Druhá fáze růžová, černá
Exact FC A oranžová, bílá
Alténa ST černo-žlutá

Rozpis zápasů, 7. liga, skupina F

Utkání Datum Čas Hřiště
Exact FC ARival club FC A Út 2.4. 18:00 SCBEC
Alténa STThe Wall Út 2.4. 18:15 MIKU3
Los MuchachosMindží Lhota SK Čt 4.4. 17:00 BECH
Hervis sport 1.FCRepeťáci Praha Čt 4.4. 17:00 NOVOB
Kamarádi 1.FCPražský axiom Čt 4.4. 19:00 ZABEH
Druhá fázeSorry FC Čt 4.4. 20:45 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Sorry FCExact FC A Po 8.4. 18:15 MIKU3
The WallMindží Lhota SK Út 9.4. 19:45 HRAB3
Rival club FC AHervis sport 1.FC Út 9.4. 20:15 P3
Repeťáci PrahaKamarádi 1.FC Čt 11.4. 17:00 NOVOB
Pražský axiomLos Muchachos Čt 11.4. 18:15 NOVOB
Alténa STDruhá fáze Čt 11.4. 20:45 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Mindží Lhota SKPražský axiom Út 16.4. 18:15 KBELY
Exact FC AAlténa ST Út 16.4. 19:30 NOVOB
Los MuchachosRepeťáci Praha Čt 18.4. 17:00 NOVOB
Kamarádi 1.FCRival club FC A Čt 18.4. 19:00 ZABEH
Druhá fázeThe Wall Čt 18.4. 20:45 MIKU2
Hervis sport 1.FCSorry FC Pa 19.4. 18:00 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Alténa STHervis sport 1.FC Út 23.4. 17:00 BECH
The WallPražský axiom Út 23.4. 20:15 STOD
Repeťáci PrahaMindží Lhota SK Čt 25.4. 17:00 NOVOB
Sorry FCKamarádi 1.FC Čt 25.4. 19:00 ZABEH
Druhá fázeExact FC A Čt 25.4. 20:45 MIKU2
Rival club FC ALos Muchachos Pa 26.4. 19:30 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Pražský axiomRepeťáci Praha Čt 2.5. 17:00 NOVOB
Mindží Lhota SKRival club FC A Čt 2.5. 18:15 BECH
Exact FC AThe Wall Čt 2.5. 18:15 NOVOB
Kamarádi 1.FCAlténa ST Čt 2.5. 19:00 ZABEH
Hervis sport 1.FCDruhá fáze Čt 2.5. 20:45 MIKU3
Los MuchachosSorry FC Pa 3.5. 18:00 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
Rival club FC APražský axiom Čt 9.5. 17:00 KBELY
Alténa STLos Muchachos Čt 9.5. 18:15 HOSTI
The WallRepeťáci Praha Čt 9.5. 19:00 P1
Sorry FCMindží Lhota SK Čt 9.5. 19:30 HOSTI
Exact FC AHervis sport 1.FC Čt 9.5. 20:15 STOD
Druhá fázeKamarádi 1.FC Čt 9.5. 20:45 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Mindží Lhota SKAlténa ST Út 14.5. 18:15 MIKU2
Pražský axiomSorry FC Út 14.5. 19:45 HRAB3
Hervis sport 1.FCThe Wall Út 14.5. 20:45 MIKU4
Repeťáci PrahaRival club FC A Čt 16.5. 17:00 NOVOB
Kamarádi 1.FCExact FC A Čt 16.5. 19:00 ZABEH
Los MuchachosDruhá fáze Čt 16.5. 20:45 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Alténa STPražský axiom Út 21.5. 19:45 HRAB3
The WallRival club FC A Út 21.5. 20:15 P2
Hervis sport 1.FCKamarádi 1.FC Čt 23.5. 19:00 ZABEH
Sorry FCRepeťáci Praha Čt 23.5. 19:00 P1
Druhá fázeMindží Lhota SK Čt 23.5. 20:45 MIKU2
Exact FC ALos Muchachos Pa 24.5. 20:45 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Repeťáci PrahaAlténa ST Čt 30.5. 17:00 NOVOB
Mindží Lhota SKExact FC A Čt 30.5. 17:00 ARIT
Los MuchachosHervis sport 1.FC Čt 30.5. 18:15 NOVOB
Rival club FC ASorry FC Čt 30.5. 19:00 P2
Kamarádi 1.FCThe Wall Čt 30.5. 19:00 ZABEH
Pražský axiomDruhá fáze Čt 30.5. 20:45 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Exact FC APražský axiom Út 4.6. 18:15 ZARUB
The WallSorry FC Út 4.6. 18:15 MIKU4
Hervis sport 1.FCMindží Lhota SK Út 4.6. 18:30 HRAB2
Alténa STRival club FC A Út 4.6. 20:45 BECH
Kamarádi 1.FCLos Muchachos Čt 6.6. 19:00 ZABEH
Druhá fázeRepeťáci Praha Čt 6.6. 20:45 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Pražský axiomHervis sport 1.FC Čt 20.6. 19:15 SCBEC
Sorry FCAlténa ST Čt 20.6. 19:30 ARIT
Rival club FC ADruhá fáze Čt 20.6. 19:30 MIKU4
Repeťáci PrahaExact FC A Čt 20.6. 19:30 KBELY
Mindží Lhota SKKamarádi 1.FC Čt 20.6. 19:30 HOSTI
Los MuchachosThe Wall Čt 20.6. 19:30 DEKAN