Čt 20.6.13 19:15 SCBEC Pražský axiom Hervis sport 1.FC 11. 8:7
Út 4.6.13 18:30 HRAB2 Hervis sport 1.FC Mindží Lhota SK 10. 1:3
Čt 30.5.13 18:15 zzNOVOB Los Muchachos Hervis sport 1.FC 9. 3:6
Čt 23.5.13 19:00 ZABEH Hervis sport 1.FC Kamarádi 1.FC 8. 3:4
Út 14.5.13 20:45 MIKU4 Hervis sport 1.FC The Wall 7. 2:5
Čt 9.5.13 20:15 STOD Exact FC A Hervis sport 1.FC 6. 1:3
Čt 2.5.13 20:45 MIKU3 Hervis sport 1.FC Druhá fáze 5. 3:0
Út 23.4.13 17:00 BECH Alténa ST Hervis sport 1.FC 4. 1:9
Pá 19.4.13 18:00 ZAK Hervis sport 1.FC Sorry FC 3. 4:3
Út 9.4.13 20:15 P3 Rival club FC A Hervis sport 1.FC 2. 2:3
Čt 4.4.13 17:00 zzNOVOB Hervis sport 1.FC Repeťáci Praha 1. 12:2

1. Mindží Lhota SK 11 9 1 1 50:16 19
12. Pražský axiom 11 2 1 8 26:40 1

St 10.4.13 19:30 zzNOVOB Killing power FC Badíci   (HL7E)
St 10.4.13 20:45 zzNOVOB Kříženeček Kumpáni   (HL4C)
Út 18.6.13 18:15 HANSP Slamník I.USP Mystique Dynamo CF   (HL4B)
Út 18.6.13 19:30 HANSP Rudý teror Namo FC   (HL6C)
Pá 21.6.13 18:00 SCBEC Rebelové Co je?   (HL8J)
Pá 21.6.13 19:15 SCBEC Torpédo Hulín FC Berlusconi SV   (HL7G)

20. 6. 13 19:15 SCBEC Pražský axiom Hervis sport 1.FC 11. 8:7 (5:3)
Rozhodčí se nedostavil, časy branek jsou pouze orientační.
Pražský axiom Hervis sport 1.FC
Mikuláš Starý – Martin Bednář, Pavel Fabini, Lukáš Fadrhons, Pavel Janeček, Kilián Kešner, Michal Pitín, Jan Sodomka, Jakub Vaněček, Ondřej Vaněček vs Josef Bureš – Michal Borkovec, Luboš Rathouský, Jaroslav Šimek, Jan Smaha, Mario Tichavský
51. Mario Tichavský
4. 6. 13 18:30 HRAB2 Hervis sport 1.FC Mindží Lhota SK 10. 1:3 (0:0)
V oboustranně vyrovnaném utkání vyhrál šťastnější tým. Dmytro Telehaziy, Serhyi Pundor
Hervis sport 1.FC Mindží Lhota SK
Luboš Rathouský – Michal Borkovec, Josef Bureš, Jakub Čížkovský, Martin Šedivý, Jaroslav Šimek, Jan Smaha, Mario Tichavský vs Karel Zacharda – Pavel Fáry, Tomáš Kratochvíl, Tomáš Procházka, Jan Purek, Michal Šalanda, Michal Seifert, Tomáš Sova, Jiří Tourek
51. Jakub Čížkovský 33. Michal Seifert
43., 45. Jiří Tourek
30. 5. 13 18:15 zzNOVOB Los Muchachos Hervis sport 1.FC 9. 3:6 (2:5)
Přes podmáčený terén velmi pohledné utkání z obou stran, které rozhodly 4 branky v rozmezí 10minut v 1.pol. a poté i větší zkušenosti. Utkání bylo čisté a hrané v duchu fair play. Jan Staněk, Jan Zapletal
Los Muchachos Hervis sport 1.FC
Ondřej Kořínek – Igor Homolka, Lukáš Janovský, Jan Kořínek, Radoslav Michalisko, Pavel Nulíček, Martin Szotkowski, Jan Vážný vs Luboš Rathouský – Michal Borkovec, Jakub Čížkovský, Martin Semrád, Jaroslav Šimek, Mario Tichavský
9., 28. Igor Homolka
57. Radoslav Michalisko
2. Jaroslav Šimek
15., 19., 28. Martin Semrád
23. Mario Tichavský
46. Michal Borkovec
23. 5. 13 19:00 ZABEH Hervis sport 1.FC Kamarádi 1.FC 8. 3:4 (3:2)
Pěkné, rychle hrané utkání vysoké kvality. Tomáš Kuča, Stanislav Valko
Hervis sport 1.FC Kamarádi 1.FC
Luboš Rathouský – Michal Borkovec, Josef Bureš, Jakub Čížkovský, Martin Šedivý, Jaroslav Šimek, Jan Smaha vs Michal Matuška – Jan Dřevíkovský, Jakub Hlava, Oldřich Janeba, Cyril Junas, Jan Král, Filip Laník, Kamil Štěřík, Dino Velič
7. Josef Bureš
10., 18. Jan Smaha
15. Jan Dřevíkovský
24., 54., 59. Filip Laník
14. 5. 13 20:45 MIKU4 Hervis sport 1.FC The Wall 7. 2:5 (1:4)
Marek Kouřímský, Martin Beneš
Hervis sport 1.FC The Wall
Luboš Rathouský – Michal Borkovec, Josef Bureš, Jakub Čížkovský, Martin Šedivý, Jaroslav Šimek, Jan Smaha vs Pavel Knob – Marek Boura, Jakub Havlíček, Petr Jindřich, Tomáš Kapoun, Tomáš Smetana, Jan Topinka, Petr Vonka, Jakub Zamazal
13. Michal Borkovec
54. Jan Smaha
3., 19. Petr Vonka
4. Tomáš Smetana
28., 34. Petr Jindřich
9. 5. 13 20:15 STOD Exact FC A Hervis sport 1.FC 6. 1:3 (0:1)
Svižné utkání, ve kterém se nakonec radoval fotbalovější tým. Jan Šícha, David Kopka
Exact FC A Hervis sport 1.FC
Milan Trýb – Václav Helmich, Tomáš Juritka, Jakub Kejla, Lukáš Klicpera, David Müller, Šimon Trýb vs Zdeněk Nedvěd – Michal Borkovec, Jakub Čížkovský, Luboš Rathouský, Martin Šedivý, Martin Semrád, Jaroslav Šimek, Jan Smaha, Mario Tichavský
58. Šimon Trýb 29. Martin Semrád
42. Jan Smaha
47. Luboš Rathouský
2. 5. 13 20:45 MIKU3 Hervis sport 1.FC Druhá fáze 5. 3:0 (2:0)
Rychlé atletické utkání vyhrálo domácí družstvo. Plucar
Hervis sport 1.FC Druhá fáze
Zdeněk Nedvěd – Michal Borkovec, Josef Bureš, Jakub Čížkovský, Jiří Jiřík, Luboš Rathouský, Martin Šedivý, Martin Semrád, Jaroslav Šimek, Jan Smaha, Mario Tichavský vs Milan Půlkrábek – Petr Dočekal, Luboš Fiala, Viktor Fojt, Ivo Hrdina, Aleš Kocour, Petr Lomský, Petr Škoda, Adam Šťastný, Martin Voldřich
10., 28. Jan Smaha
50. Josef Bureš
23. 4. 13 17:00 BECH Alténa ST Hervis sport 1.FC 4. 1:9 (1:4)
Jasná dominance hostujícího týmu, který domácí tým prakticky k ničemu nepustil a zaslouženě vyhrál vysokým rozdílem ve skóre. Čapla,Press
Alténa ST Hervis sport 1.FC
Jaromír Kaplan – Tomáš Indra, Simon Kolaja, Martin Ouředníček, Karel Pecl, Pavel Štern vs Mario Tichavský – Michal Borkovec, Josef Bureš, Jakub Čížkovský, Luboš Rathouský, Martin Šedivý, Jaroslav Šimek, Jan Smaha
30. Pavel Štern 16. Josef Bureš
17. Jaroslav Šimek
22., 43. Jakub Čížkovský
27., 45. Martin Šedivý
48. Mario Tichavský
49., 60. Jan Smaha
19. 4. 13 18:00 ZAK Hervis sport 1.FC Sorry FC 3. 4:3 (1:3)
Sorry se první půli dostali do vedení po využítí svých šancí, ovšem po přestávce je střelecké štěstí opustilo. Libor Petřina, Michael Kyjak
Hervis sport 1.FC Sorry FC
Josef Bureš – Michal Borkovec, Jakub Čížkovský, Luboš Rathouský, Martin Šedivý, Martin Semrád, Jaroslav Šimek, Jan Smaha, Mario Tichavský vs Pavel Škirda – Marek Dvořák, Michal Mertl, Jakub Sochor, Milan Svoboda, Vilém Svoboda, Radek Taške
30., 39., 48. Josef Bureš
47. Jakub Čížkovský
1., 11. Radek Taške
21. Jakub Sochor
9. 4. 13 20:15 P3 Rival club FC A Hervis sport 1.FC 2. 2:3 (1:3)
První poločas byl v jasné režii hostů, domácí se nedostali ani do pořádné šance. Ve druhé půli domácí zapnuli a dokázali utkání zdramatizovat, vyrovnat se jim však nepodařilo. Klail,Solich
Rival club FC A Hervis sport 1.FC
Petr Schwank – Aliaksandr Bratsikau, Tomáš Caizl, František Chrenák, Miloslav Felkl, Lukáš Ledvina, Eduard Topor vs Zdeněk Nedvěd – Josef Bureš, Jakub Čížkovský, Jiří Jiřík, Luboš Rathouský, Martin Semrád, Jaroslav Šimek, Jan Smaha
28. Aliaksandr Bratsikau
58. Eduard Topor
4., 9. Jan Smaha
19. Josef Bureš
4. 4. 13 17:00 zzNOVOB Hervis sport 1.FC Repeťáci Praha 1. 12:2 (5:1)
Zpočátku vyrovnané utkání, ve kterém vyčníval především domácí střelec Jan Smaha, který dával jeden gól za druhým, zasloužená výhra domácích.
Hervis sport 1.FC Repeťáci Praha
Mario Tichavský – Michal Borkovec, Josef Bureš, Jakub Čížkovský, Jiří Jiřík, Luboš Rathouský, Jaroslav Šimek, Jan Smaha vs Jan Němeček – Michal Baudyš, Jan Harmáček, Pavel Jura, Libor Marek, Petr Matonoha, Tomáš Přibyl, Jiří Šimáček, Radek Zeman