Čt 20.6.13 19:15 SCBEC Pražský axiom Hervis sport 1.FC 11. 8:7
Út 4.6.13 18:15 zzZARUB Exact FC A Pražský axiom 10. 3:1
Čt 30.5.13 20:45 MIKU3 Pražský axiom Druhá fáze 9. 0:5
Út 21.5.13 19:45 HRAB3 Alténa ST Pražský axiom 8. 3:3
Út 14.5.13 19:45 HRAB3 Pražský axiom Sorry FC 7. 1:3
Čt 9.5.13 17:00 KBELY Rival club FC A Pražský axiom 6. 5:2
Čt 2.5.13 17:00 zzNOVOB Pražský axiom Repeťáci Praha 5. 2:3
Út 23.4.13 20:15 STOD The Wall Pražský axiom 4. 4:3
Út 16.4.13 18:15 KBELY Mindží Lhota SK Pražský axiom 3. 2:3
Čt 11.4.13 18:15 zzNOVOB Pražský axiom Los Muchachos 2. 2:3
Čt 4.4.13 19:00 ZABEH Kamarádi 1.FC Pražský axiom 1. 2:1

1. Mindží Lhota SK 11 9 1 1 50:16 19
12. Pražský axiom 11 2 1 8 26:40 1

Po 8.4.13 18:30 HRAB2 Senioři Praha A K.K.K.   (HL6A)
Po 8.4.13 19:45 HRAB2 Traktor Praha VET Drink SOS VET   (VL4A)
Po 10.6.13 19:30 MIKU3 V.S.P.S.V.S. Pigs FC   (HL8A)
Po 10.6.13 20:45 MIKU3 H.K. 12 Le Jardin   (HL7A)
St 12.6.13 18:15 KBELY Přezletice SG Lisako B   (VL4C)
St 12.6.13 19:30 KBELY 1.FC Holešovice Partizan Východ   (HL6B)

20. 6. 13 19:15 SCBEC Pražský axiom Hervis sport 1.FC 11. 8:7 (5:3)
Rozhodčí se nedostavil, časy branek jsou pouze orientační.
Pražský axiom Hervis sport 1.FC
Mikuláš Starý – Martin Bednář, Pavel Fabini, Lukáš Fadrhons, Pavel Janeček, Kilián Kešner, Michal Pitín, Jan Sodomka, Jakub Vaněček, Ondřej Vaněček vs Josef Bureš – Michal Borkovec, Luboš Rathouský, Jaroslav Šimek, Jan Smaha, Mario Tichavský
51. Mario Tichavský
4. 6. 13 18:15 zzZARUB Exact FC A Pražský axiom 10. 3:1 (2:0)
Ve velmi vyrovnaném a dramatickém utkání zvítězili hráči Exactu, kteří proměnili své gólové šance. Utkání proběhlo v duchu fair play. Václav Teller
Exact FC A Pražský axiom
Šimon Trýb – Miloslav Hartman, Tomáš Juritka, Miloš Kačírek, Jakub Kejla, David Müller, Petr Prokop vs Mikuláš Starý – Martin Bednář, Pavel Fabini, Lukáš Fadrhons, Pavel Janeček, Kilián Kešner, Michal Pitín, Jakub Vaněček, Ondřej Vaněček
10., 38. Tomáš Juritka
12. Miloslav Hartman
45. Ondřej Vaněček
30. 5. 13 20:45 MIKU3 Pražský axiom Druhá fáze 9. 0:5 (0:1)
Hosté byli celý zápas lepší a zaslouženě vyhráli.
Pražský axiom Druhá fáze
Mikuláš Starý – Martin Bednář, Lukáš Fadrhons, Pavel Janeček, Kilián Kešner, Michal Pitín, Jakub Vaněček, Ondřej Vaněček vs Luboš Fiala – Viktor Fojt, Petr Lomský, Petr Škoda, Adam Šťastný, Martin Voldřich
10. Petr Lomský
39. Martin Voldřich
47., 54., 58. Viktor Fojt
21. 5. 13 19:45 HRAB3 Alténa ST Pražský axiom 8. 3:3 (2:0)
Pohledné utkání zkušenosti proti mládí, skončilo zaslouženou remízou. Oba týmy mohly v závěru strhnout vítězství na svou stranu. Marek Teller, Martin Landa
Alténa ST Pražský axiom
Jaromír Kaplan – Martin Havlík, Tomáš Indra, Simon Kolaja, David Lorenc, Martin Ouředníček, Karel Pecl, Pavel Štern vs Mikuláš Starý – Martin Bednář, Pavel Fabini, Lukáš Fadrhons, Kilián Kešner, Michal Pitín, Jan Sodomka, Jakub Vaněček
18., 48. David Lorenc
22. Martin Havlík
37., 54. Jakub Vaněček
38. Kilián Kešner
14. 5. 13 19:45 HRAB3 Pražský axiom Sorry FC 7. 1:3 (1:2)
Hosté odehráli prvních 15minut pouze ve složení 4+1, přesto to na hře a výsledku nebylo znát. A když hosté doplnili počet hráčů na 6, nastaly domácím krušné časy. Domácí se snažili, ale hosté byli fotbalovější a po zásluze zvítězili. Procházka M., Rajniš J.
Pražský axiom Sorry FC
Mikuláš Starý – Martin Bednář, Pavel Fabini, Lukáš Fadrhons, Pavel Janeček, Kilián Kešner, Jan Sodomka, Jakub Vaněček, Ondřej Vaněček vs Pavel Lebeda – Michal Mertl, Jakub Sochor, Milan Svoboda, Vilém Svoboda, Petr Vtípil
6. Kilián Kešner 15. Milan Svoboda
28. Jakub Sochor
58. Vilém Svoboda
9. 5. 13 17:00 KBELY Rival club FC A Pražský axiom 6. 5:2 (4:0)
Pěkné, klidné utkání. Oba týmy se snažili hrát technicky. Vítězové byli přeci jen důraznější zejména v 1.půli. Ve druhé trochu polevili a mohlo se jim to vymstít. Karel Šafařík, Lukáš Kutal
Rival club FC A Pražský axiom
Petr Schwank – Tomáš Caizl, František Chrenák, Erik Kubeša, Petr Kučera, Lukáš Ledvina, Eduard Topor vs Mikuláš Starý – Martin Bednář, Lukáš Fadrhons, Pavel Janeček, Kilián Kešner, Jan Sodomka, Jakub Vaněček, Ondřej Vaněček
5., 28. Tomáš Caizl
13. Petr Kučera
27., 41. Erik Kubeša
37. Ondřej Vaněček
48. Kilián Kešner
2. 5. 13 17:00 zzNOVOB Pražský axiom Repeťáci Praha 5. 2:3 (0:3)
Hosté vlítli do utkání a během 4 minut se dostali do tříbrankového vedení. Domácí sice ve druhé půli snížili, ale hosté si vítězství pohlídali a zaslouženě vyhráli. Sergey Greshnyakov, Vladimír Grešnjakov
Pražský axiom Repeťáci Praha
Mikuláš Starý – Martin Bednář, Lukáš Fadrhons, Pavel Janeček, Kilián Kešner, Michal Pitín, Jakub Vaněček, Ondřej Vaněček vs Jan Němeček – Michal Baudyš, Jan Harmáček, Pavel Jura, Libor Marek, Petr Matonoha, Tomáš Přibyl, Jiří Šimáček
45. Jakub Vaněček
60. Martin Bednář
1. Jan Harmáček
3. Michal Baudyš
4. Petr Matonoha
23. 4. 13 20:15 STOD The Wall Pražský axiom 4. 4:3 (3:2)
Velice rychlý a bojovný, ale nicméně férový zápas, vyhrál šťastnější tým The Wall, který měl ve svém středu 2-3individuality, které takové zápasy rozhodují. Pražský axiom bojoval až do konce, ale nedokázal přesně zakončovat své akce. Husák, Janda
The Wall Pražský axiom
Pavel Knob – Marek Boura, Jakub Havlíček, Petr Jindřich, Jan Topinka, Petr Vonka, Jakub Zamazal vs Mikuláš Starý – Martin Bednář, Pavel Fabini, Lukáš Fadrhons, Pavel Janeček, Kilián Kešner, Michal Pitín, Jan Sodomka, Jakub Vaněček, Ondřej Vaněček
6., 54. Petr Vonka
28., 30. Petr Jindřich
10., 13. Ondřej Vaněček
44. Michal Pitín
16. 4. 13 18:15 KBELY Mindží Lhota SK Pražský axiom 3. 2:3 (1:2)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou hostů. Šťástka
Mindží Lhota SK Pražský axiom
Karel Zacharda – Tomáš Kratochvíl, Tomáš Procházka, Jan Purek, Michal Seifert, Tomáš Sova, Jiří Tourek, Matěj Wosyka vs Mikuláš Starý – Martin Bednář, Pavel Fabini, Lukáš Fadrhons, Pavel Janeček, Michal Pitín, Jan Sodomka, Jakub Vaněček, Ondřej Vaněček
15. Tomáš Procházka
45. Jiří Tourek
38 Tomáš Procházka 5. Lukáš Fadrhons
20. Pavel Fabini
54. OG
38. Martin Bednář
11. 4. 13 18:15 zzNOVOB Pražský axiom Los Muchachos 2. 2:3 (1:2)
Zasloužená výhra hostů. Procházka T.
Pražský axiom Los Muchachos
Mikuláš Starý – Martin Bednář, Pavel Fabini, Lukáš Fadrhons, Pavel Janeček, Kilián Kešner, Michal Pitín, Jan Sodomka, Jakub Vaněček, Ondřej Vaněček vs Ondřej Kořínek – Lukáš Holický, Igor Homolka, Lukáš Janovský, Jan Kořínek, Radoslav Michalisko, Pavel Nulíček, Martin Szotkowski, Jan Zikmund
25. Martin Bednář
31. OG
14. Martin Szotkowski
27. Lukáš Holický
37. Jan Zikmund
4. 4. 13 19:00 ZABEH Kamarádi 1.FC Pražský axiom 1. 2:1 (1:1)
Síla a bojovnost přehrála techniku a krasojízdu. Tomáš Fojtek, Jakub Chochola
Kamarádi 1.FC Pražský axiom
Michal Matuška – Jan Dřevíkovský, Jakub Hlava, Cyril Junas, Filip Laník, Kamil Štěřík, Dino Velič vs Mikuláš Starý – Martin Bednář, Lukáš Fadrhons, Pavel Janeček, Kilián Kešner, Michal Pitín, Jan Sodomka, Jakub Vaněček, Ondřej Vaněček